За скандалите...

  • 2 338
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 678
Нон стоп се скандализираме.За
кво ли не.Но си се обичаме.А и
не си правим скандали,а спорим.
Аз с жената се карам постоянно!Ако не се скараме с нея ,значи нещо не е наред!За мен в добрия брак трябва да има спорове и караници!Щото започнат ли да си мълчат,работата не е наред!Ако жена ми ме слуша само, и изпълнява всичко без да ми каже дума, няма да я търпя и една секунда! #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 16
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
има една поговорка, че два остри камъка брашно не мелят..... ох, ще я видим каква ще става с нашето семейство  Crazy

# 17
oooooooh ,kakva bolna tema sa mi tezi skandali . nai-ve4e se karame kogato maika mu e piqna ,za6toto ne moga da q turpq!!!!!!! su6to i za pari nai-ve4e ,a i zaradi revnost,mnogo mrazq kogato se karame !!!!!!!!!!!!!!!! ne e hubavo ama sled vseki skandal posle lubovta ni stava o6te po- sladka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Joy Twisted Evil hem sme6no ,hem tragi4no

# 18
  • Мнения: 920
oooooooh ,kakva bolna tema sa mi tezi skandali . nai-ve4e se karame kogato maika mu e piqna ,za6toto ne moga da q turpq!!!!!!! su6to i za pari nai-ve4e ,a i zaradi revnost,mnogo mrazq kogato se karame !!!!!!!!!!!!!!!! ne e hubavo ama sled vseki skandal posle lubovta ni stava o6te po- sladka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Joy Twisted Evil hem sme6no ,hem tragi4no

А той с какво е виновен, че майка му е пияна?

# 19
ami s tova 4e nikoga ne q vkarva v red i tq si pozvolqva ponqkoga da mi vika az tova ne moga da go turpa ,no toi si trae za6toto e po-umen ot men i znae 4e ida se kara s neq ni6to nqma da stane za6toto e piqna ,a az izpitvam qrost!

# 20
i se izvinqvam mnogo ama tuk mai ne be6e mqstoto da govora za maika mu a za6to se karame s nego ama tova mi e na du6ata!

# 21
  • Мнения: 803
Общо взето се караме или за глупости, или за минали работи. И двамата сме големи инати и ни е трудно да отстъпваме. Никой не иска да направи компромис. Но сме в процес на учене и правене на отстъпки. И двамата се опитваме да осъзнаем и проумеем, че да направиш компромис не значи, че се унижаваш или губиш част от гордостта си.
Най-често се дърляме, когато той е изнервен за нещо,  а аз просто не съм в настроение да ми се мрънка и недоволства насреща. Та всеки си почва с неговата тирада, докато накрая не ни стане супер смешно и ...сексът оправя всичко Peace

# 22
  • Мнения: 920
i se izvinqvam mnogo ama tuk mai ne be6e mqstoto da govora za maika mu a za6to se karame s nego ama tova mi e na du6ata!
Ами той е прав. С пиян човек не може да спориш. Може да си излееш душата в друга тема. Сигурно не си единствена. Ако можеш, пиши на БГ.

# 23
  • София
  • Мнения: 13 206
за пари, как за какво.
аз преди време бях пуснала тема. някои още помнят.
дава ми 1000 лв. на месец и ми казва така - да ги харча само за дрехи на детето, с а м о  за дрехи.
е добре де, как да не се дъвча с него точно по този въпрос. как да похарча в с е к и   месец 1000 лв за дрехи на детето.
това е безумие просто, ама той като настоява, ....и се дъвчем и се ядем, писнАло ми е вече. #2gunfire

Лио, аз таз тема не я помня.. иначе досега да съм те облазила.. кат не мож ги поАрчи тия кинти да беше свирнала и за мойто дете да купиш дрехи.. А, да видим тогава за какво ще се дъвчете  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 24
  • София
  • Мнения: 13 206
Минахме го този период на адаптация.
Понеже аз по-бързо паля, съпругът ме усеща доста рано и веднага сменя темата, отвлича ми вниманието или го обръща на майтап и скандалът му се разминава.

Лилянке, що ли бързо се палиш не знам...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

При нас е същата работа... ама понякога като го обърне на майтап аз още по-бързо паля метлата и летя ли летя...  Twisted Evil

# 25
  • Мнения: 3 674
И ние  отдаван го минахме този период...Ама в на4алото докато бяхме младоженци се дърлихме за бившата му съпруга и за бившия ми съпруг. Confused
Ина4ен не се дърлим...доста си пасваме.Е имали сме леки спорове, но след известно дискутиране  в края на краи6тата сме стигали до единоеушие и  до правилното  и удобно решение и за двамата. Peace

# 26
  • Мнения: 473
Много рядко избухват скандали, аз много мразя скандали и разправии и до последно поддържам
спора в нормалния тон. Но понякога мъжа ми пали като кибрит и избухваме и двамата в такъв
момент. Караме се за глупости и винаги той е виновен Laughing и си го признава. Някой път и за по-
сериозни неща като пари, родители и др. Но общо взето много рядко на 3 мес. веднъж.

# 27
  • София
  • Мнения: 3 421
 Скандали- не, но се дрънкаме за разни битови проблемчета - защо си е оставил чашата неизмита(така написано и на мен ми звучи смешно, но аз измивам всичко и след малко той си тропва чашата в мивката).
 Аз по принцип лесно се паля, но и лесно ми минава. Той често обръща нещата на майтап - нали ще ми мине, що да се ядосвам. Mr. Green
 Проблемните теми - за свеки - по негласно споразумение ги избягваме.

# 28
  • Мнения: 4 621
Често се дъвчем и като се замисля обикновено за съвършени глупости ooooh!

# 29
  • Мнения: 718
За какво ли - Ха
- чорапите под леглото
- опиканата дъска
- незатворена паста за зъби
- работи до 18, а се прибира в 18.35, а пътят му е точно 27 мин.
- вчера погледна съседката, която ходи с къси поли
- купил кисело мляко Верея, а 100 пъти му казах Елена. Еднакво му звучало.
- и плочките не излъскал. Мили ги бил.
Peace Joy hahaha Joy
и много други такива дребни неща............примерно:
-обещава в неделя да се разхождаме в парка,но се НАЛАГА да се види с приятелите си.....,с които всяка вечер си пише в Скайп до 3ч.
-изпушил ми  е цигарите до една.(след като си легна)......и сутринта нямам за кафето......
- не забравя да си купи кока-кола за себе си,но за мен Активия -никога..........
 и т.н. Sick

Общи условия

Активация на акаунт