За скандалите...

  • 2 337
  • 43
  •   1
Отговори
# 30

дава ми 1000 лв. на месец и ми казва така - да ги харча само за дрехи на детето, с а м о  за дрехи.
hahaha hahaha hahaha
Блаженни за вярващите!!!!Ама и вие честно незнаете дори кога да спрете, поне за да изглежда малко като истина.

# 31
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650

дава ми 1000 лв. на месец и ми казва така - да ги харча само за дрехи на детето, с а м о  за дрехи.
hahaha hahaha hahaha
Блаженни за вярващите!!!!Ама и вие честно незнаете дори кога да спрете, поне за да изглежда малко като истина.

истина е...чела съм темата

# 32
  • Мнения: 1 021
Ами не, до момента никога не сме правили скандали! По-скоро се заяждаме!  Confused

# 33
  • Мнения: 8 999
Аз го дъвча, горкия. За какво ли не! Карам му се като на малко дете, защото все нещо не е свършил като хората. Но за сериозни неща досега не сме се карали. Обикновено се дърлим за простотии - защо като е използвал последната тоалетна хартия, не е заредил с нова, защо го е домързяло да си вземе хавлия, а се е обърсал с моята и аз, излизайки от ваната се натрисам на мокра кърпа и т.н. Той на мен за нищо не ми се кара, защото, явно, съм перфектна! Mr. Green

# 34
  • Мнения: 1 294
Единственото нещо за което сме се карали е майка му за съжаление Tired

# 35
  • Мнения: 3 500
- работи до 18, а се прибира в 18.35, а пътят му е точно 27 мин.
  Joy Joy Joy Е ти пък за 8 минути?! ooooh!

А ние се караме винаги за едно и също:

АЗ - "Не ме прегръщаш достатъчно, не ме целуваш достатъчно!"
ТОЙ- "Глупости!"

 newsm61 smile3511

# 36
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
- работи до 18, а се прибира в 18.35, а пътят му е точно 27 мин.
  Joy Joy Joy Е ти пък за 8 минути?! ooooh!



А, това никак не е безобидно - 8 минути са напълно достатъчни за едно бързо Whistling

# 37
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Ами не, до момента никога не сме правили скандали! По-скоро се заяждаме!  Confused
Така е и двамата сме инати и се дразним за какво ли не Laughing

# 38
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
Много рядко, за дреболии...

# 39
  • Видин
  • Мнения: 961
Общо взето за глупости...
И понякога за стари неща, аз обичам да се сещам за разни нещица Embarassed и той се вбесява че "не гледам напред, а все се връщам назад"  newsm61

Или това:
- Ти не ми обръщаш внимание! -аз
- Глупости! Аз ти обръщам ама ти на мене не! - той

# 40
  • Мнения: 448
Скандал е силна дума за нашите спорове.Причините обикновено са някакви проблеми с роднини или пари. Rolling Eyes

# 41

дава ми 1000 лв. на месец и ми казва така - да ги харча само за дрехи на детето, с а м о  за дрехи.
hahaha hahaha hahaha
Блаженни за вярващите!!!!Ама и вие честно незнаете дори кога да спрете, поне за да изглежда малко като истина.

истина е...чела съм темата

Ми че то и аз мога да пусна тема, каквато си искам, пък ти като си я прочела, та голямата работа. Едно четене, в един форум, в който всеки може да пише каквото си иска, не означава че зад него се крие  истината.

# 42
  • Мнения: 3 500
Или това:
- Ти не ми обръщаш внимание! -аз
- Глупости! Аз ти обръщам ама ти на мене не! - той
Плагиадство или твърде голямо сходство в характерите?  newsm78

А, това никак не е безобидно - 8 минути са напълно достатъчни за едно бързо Whistling
ООООООО, баси бързака.  Shocked И това всеки ден ли? Rolling Eyes

# 43
  • Мнения: 5 317
Все се намира за какво да се скараме.Най-често ревности и работа.

Общи условия

Активация на акаунт