ЯМБОЛ(14) - стягате ли се за следващата среща?

  • 12 799
  • 289
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 3 537
Краси,ако ти се прекараш да я заведеш и да няма никой,то и аз ще съм така Wink
Няма страшно  bowuu
Тя и на голямата щерка госпожата им дала домашно за понеделник,а е забравила че няма да учат. LaughingМен ме е яд,защото исках да я заведа на празника,а не се обадих ,че няма да я водя на ясла.И се надявах да няма ясла в понеделник. Whistling

# 256
  • Мнения: 9
Къде сте всички, защо така няма никой? На разходка ли сте или на село? Дано да си почивате където и да сте. Аз се разсипах вчера и днес, готвих, прах пътеки и т.н. да не ви отекчавам със семейните си задължения. Времето е супер само за море някой от вас няма ли да потеглят на някъде? Приятен ден на всички посетители на темата

# 257
  • Мнения: 3 537
Ние на 15 юни тръгваме за Свети Влас.През юли сме в Троян,после ще видим.
Нищо ново при нас,затова не пиша.

# 258
Играта на Памперс 
 Мами, моля кажете мога ли да си намеря карта от някъде?Събрахме мечетата, но нямаме карта- някой може ли да помогне? Ако някой има празна карта , а нямя мечета да казва ще му ги изпратя.

# 259
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Благодарско за снимките! Ама то най-важната я няма - как брат'чеда печели мАтора!  Wink

# 260
дълго отсъствах ама ега ве4е 6те съм редовна
изпратих мъжа да се труди в англя и сега ме налегна лека депресийка.....на вас раз4итам да ме разсеивате
Simple Smile

# 261
  • Мнения: 3 537
дълго отсъствах ама ега ве4е 6те съм редовна
изпратих мъжа да се труди в англя и сега ме налегна лека депресийка.....на вас раз4итам да ме разсеивате
Simple Smile
ок Wink

# 262
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
ЧЕСТИТ ВИ ПРАЗНИК НА ЯМБОЛ!
Ние го отбелязахме с почивка и разходка в центъра и парка. Утре пак на работа Tired

Хаде давайте заявки за среща другата седмица. Ние в неделя мислим да заведем децата на Ормана, ако се навието може и там да си спретнем срещичката. В колата има място за още двама трима, може би но' нейм ще вземем, ако иска.

В събота си взехме снаха. Брат ми се ожени. За сватба още не мислят, само годеж беше.

Aristideva, кураж, с теб сме!

# 263
  • Мнения: 3 537
Ние ще ходим довечера на площада в 8 за концерта. Grinning
Чакайте да ви покажа на 16 -ти юни  къде ще ходим. Winkhttp://www.bultourism.com/?menu=0&id=139Но само за една седмица.

Последна редакция: пн, 28 май 2007, 18:08 от Eis

# 264
Eis блазе ви..ние май 6те пропуснем морето тая година....най-много да отидем до Бургас с малката нагости на роднини....Тати се обади от England утре по4ва работа ,настанил се е ве4е и  зву4е6е добре по тела Praynig надявам се да е добре там, ние тук все ще се оправим някак Simple Smile

# 265
  • Мнения: 3 537
А вие по-нататък няма ли да отидете при него? Wink

# 266
ами...зависи как 6те се уреди той....ама мен ако пита6--да прави пари там а тук да ги прускаме..хехе..не ми се ходи особено по "чужбините"

# 267
  • Мнения: 3 537
Ето снимки от последните ни дни в яслата-http://www.snimka.bg/album.php?album_id=138208
От понеделник сме на голямата градина,както я нарича Анелия. Laughing

# 268
  • Пловдив
  • Мнения: 1 665
Важно!Мами, преглеждайте щателно децата си за кърлежи след всяка разходка, даже и да не  са ходили по тревите.
Днес на дъщеря ми й извадиха един. SadБеше зад ухото.Самата манипулация беше достатъчно болезнена, но дано се разминем само с това, че стомахът ми се сви, след като прочетох повече за болестите, предвани от кърлежите.

# 269
  • Мнения: 135
E Краси малката завършва а ? Wink
Хубави снимки,а и видях как са в яслата  Grinning Като не мога да видя моето вътре,поне виждам обстановката.
Юлинга хубаво е че си го видяла.Дано на никой не се случва.

Общи условия

Активация на акаунт