ЯМБОЛ(14) - стягате ли се за следващата среща?

  • 12 793
  • 289
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 9
Добро утро
И аз исках да гледам това клипче за повдигане на настроението, но нямам звук. Някой може ли да ми помогне, от какво ще е?
Нещо пак му липсва на този компютър Cry

# 241
  • Мнения: 135
Здравейте Simple Smile
Как сте? Жана добре дошла отново.И аз дочух ,че си сама с децата вече.Ще се оправиш мила,ти си оправна Wink
Малии ние сме болни месец и половина вече.Хрема,гърло, температура и антибиотик и всичко се повторя след седмица.
Днес вече й взеха секрет от гърлото.Да си кажа наистина съм притеснена този път.Така не съм я мислела от както се е родила.Какво ли не е пила,не минава това гърло напълно явно,щом я повтаря пак с Т.
Преди 2 дни взех от "Берова" хомеопатично лекарство за хремата й,но вдига Т и се наложи ихомеопатично да взема и за Т.Не вярвам много в това,но да се надяваме да я крепи някак си до вторник - до резултатите от секрета.
Не ясла,ами ние здрави не можем да се видим.
За месец - 3 антибиотика  #Crazy

Айй по- весело.
dope_hat аз не се качвам горе по принцип,но съм сигурна,че сте си изкарали супер.То толкова много бира.... трябва да се пие   Mr. Green По време на събора,ние имахме РД.
За срещата сигурно ще дойда.Ще се постарая на МАХ

P.S. Утре съм на избори,а днес май се очертава весела вечер  Grinning

# 242
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Здравейте!
Жана, привет, няма страшно, ще се оправиш, поне там имате условия.
dope_hat, аз писах, че няма да ходя, мъжът ми само ходи. Нещо взе да ми доскучава, всяка година едно и също, май съм одъртяла и не ми е интересно, а и последния беше много тъп. Иначе ми хареса този, на който гостуваха Епизод.
За срещата, аз май на 26 няма да мога. Първо ще са тогава Каракольовите дупки на манастира Света троица, а ние всяка година ходим там и второ братми е решил да се сгодява, та ще видим как ще ги съчетавам. А и покрай баловете има и годишнини на минали випуски, банкети на училища(нашето също) и заведенията са фул и заети доста по-рано.

# 243
  • Мнения: 3 537
И ние сме на бал през почивните дни.Купихме златна гривна на племенницата-204лв.,много е хубава. Heart EyesДайте да отложим срещата за след баловете. Wink
Жане,кураж! Hug

# 244
  • Мнения: 964
Да верно е сами сме бабата си отиде в БГ и сега се гледме колкото можем.То условия има, ама условията не перат,на чистят и не готвят  Thinking ще трябва да ги научим. Mr. Green
Иначе малките са многооооооо диви,направо са пожар едвам ги удържам. Mr. Green

# 245
  • Мнения: 135
Здравейте.
То срещата ще е след баловете,така или иначе докато се организираме  Whistling
Жане,нека са диви и да са здрави.Краси уууу хубаво гривна ще да е .
Ние сме болнави още,няма лекуване ей... какво ли не пихме,какво ли не ядохме. ooooh!

# 246
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Ха споделете нещо за рокерския, дееее! Не се скръндзете!  Wink
Снимков мат'риял, туй-онуй!
  Whistling
Тука мнооо дъжд бе, ша са издавим направо  Rolling Eyes При вас как е?

# 247
  • Мнения: 135
Добро утро
Да бутнем малко темата Wink
Ние сме болни доста време и влизам тук да почета болести само.
Открихме си проблема от който идва кашлицата и температурата ни - гъбички причинени от антибиотик.Много неприятно.Пожелавам си бързо излекуване  newsm53
Вие как сте? Мокро а?

# 248
  • Мнения: 61
има има

http://theriders-mc.com/gallery/view.php?gid=18

http://moto.svetlio.com/2007/Yambol/

голямо размазване беше, много бира се изпи, много матори и хора се видяха, много купон, музика, прастатий и etc.
С нетърпение очаквам 2008-ма Simple Smile

# 249
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
  Здравейте момичета, извинявам се, че така грубо нахълтвам в страхотната ви тема, но 
ние от Сдружение настоящи и бъдещи майки се интересуваме как приемат децата във вашия град в детските кухни, яслите и детските градини и по-точно:
Кои деца са с предимство:
     близнаци
     деца, чийто по-големи братя или сестри вече са записани в същото заведение
     живеещи в квартала
     студенти
     деца с увреждания
     полусираци
     деца на родители с увреждания
                   военни
                   самотни родители
     Интересуваме се също кои деца ползват намаление от таксите и какво е то
   
Тъй като организираме кръгла маса по проблемите на близнаците на 19.06.2007г., спешно ни интересува какво е положението с приемането им и заплащането на таксите във вашия град. Ще сме ви благодарни ако попитате как стои въпроса във вашата детска кухня, ясла или градина.

 Предварително благодарим.   Информацията, която получим ще използваме и за  бъдещи събития, касаещи тези проблеми. bouquet

За да не спамите темата излишно можете да отговорите и тук   http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=192341.0

# 250
  • Мнения: 61
Ами не съм много запознат, но логичното мислене води до следното:

 - ако са близнаци 2 да кажем то навсякъде се плаща x2 ( не виждам защо да има преференции )
 - ако са с увреждания, тогава държавата да определи точно какви намаления и за какво да има според увреждането
 - ако имат брат и сестра в същото заведение, също няма смисъл да ползва намаление
 - живеещи в квартала ( wtf ? )
 - полусираци ( сираци ) - пак определено от държавата трябва да има намаление
 - деца на родители с увреждания - според увреждането
 - военни - те к'во извънземни ли са ?
 - самотни родители ( има си разни помощи определени от държавата )

а какви са настоящите проблеми на близнаците ?


# 251
  • Мнения: 3 537
Моля за помощ! Laughing
В понеделник учениците няма да учат ,а аз забравих да питам яслата дали ще работи. BlushБило празника на града. TiredДа знаете нещо по въпроса? Praynig

# 252
  • Мнения: 135
На нас директорката ни каза "в понеделник я пускай"  Thinking
Това беше отговор на въпроса ми - мога ли да я пусна с тази болест?

# 253
  • Мнения: 3 537
На нас директорката ни каза "в понеделник я пускай"  Thinking
Това беше отговор на въпроса ми - мога ли да я пусна с тази болест?
ок Wink

# 254
  • Мнения: 135
Краси,ако ти се прекараш да я заведеш и да няма никой,то и аз ще съм така Wink
Няма страшно  bowuu

Общи условия

Активация на акаунт