ЯМБОЛ(14) - стягате ли се за следващата среща?

  • 12 825
  • 289
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 3 537
Ние изкарахме вируса с висока т. ,червено гърло,хрема и болки в ушите.И 4-та го изкарахме. #2gunfire
Вчера обаче стана голяма беля.Анелия си поряза доста зле крачето на една ламарина и и го лепиха.Затова не се чудете,ако ме видите с количка!Не може да стъпва ,боли я и я нося като бебе,където трябва да отиде.Тая седмица ще пропуснем пак яслата . Whistling

# 226
  • Мнения: 3 537
Е,лепнахме и вируса с разтройство и повръщане. Mr. GreenДобре че няма поне температура! WhistlingДадох и ентерол и смекта,но пюре от шипки не иска да яде калпазанката.

# 227
  • Мнения: 83
Здравейте....брей тази година много рано дойде този вирус разтройство с повръщане.Нина от вчера е с температура 38.6 а нищо не я боли,нито кашля,нито сополче....де да знам.Ходихме на лекар и ни казаха че е с червено гърло...е  не че не яде сладолед.Ох само като си спомня как го изкарахме вируса с повръщането и разтройството лошо ми става даже до  инжекции стигнахме миналата година ,а сега дано да го изкара по-скоро и по-леко моля се....Е след всичко,което чета тук и аз пиша ...ви желая лек ден.....

# 228
  • Мнения: 3 537
Снощи и темп. вдигна. CrazyМоже ли да минем без екстри ние! #2gunfireИ аз си мислех че този вирус е летен и е рано за него,но явно не е. newsm78

# 229
  • Мнения: 135
Е ето ни и нас Simple Smile
И ние не сме втора седмица на ясла.Защо ли?Не знам ние вирус ли караме,но сме много зле.Здраво кашляме и двете.
Днес излязохме за сандалети и се прибрахме с конструктор.  bowuu
Дима колко остана до бебчото Simple Smile? Чакаме го вече.Ние вкъщи сме без памперс,навън сме с него.За яслата не знам как ще сме ( то кога ли ще отидем там де ) Много  е срамежлива и няма да казва там.То и  вкъщи не казва много де  Grinning

# 230
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Здравейте!
Дано да се оправите бързо всички болни.
Моите още кашлят и двамата, а Маги е и с много гадна хрема. Много е крива, мрънка за всичко, няма апетит, а по принцип е ящна. Не излизаме навън, че ме е страх от другия вирус, сега й е слаб имунитетът.
А, да се похваля, че от два три дни и аз държа Маги без памперс, водя я в банята и там пуска, но само ако я заведа, иначе не казва. Само че това става, когато съм си вкъщи, баща й не може да се оправи и й слага памперс.
Хайде, до скоро.

# 231
  • Мнения: 3 537
На Анелия и мина изведнъж и разтройството и темп.Вече се опитва да стъпва на болното краче,по-точно на петичката,защото раната е много дълбока и още я боли доста.За памперсите не се притеснявайте.Това лято ще ги махнете със сигурност.Ще видите как бързо ще стане. Wink

# 232
  • Мнения: 9
Здравейте и от нас. И ние сме с зачервено гърло и махме Т 39. Днес е по-добре, не си губи апетита, яде всичко си всичко, но защо не качва килограми незнам, но тя от бебе си е така. А за памперсите-кога е нормално да го махнем? На година и 8 месеца е.
Пожелавам на всички скорошно оздравяване

# 233
Не мога да откажа на поканата на Eis , така че се включвам.

# 234
  • Мнения: 3 537
Не мога да откажа на поканата на Eis , така че се включвам.
Добре дошла! Wink

# 235
  • Мнения: 964
Здравейте и от нас,
Отдавна не сам писала все не остава време.Ние сме добре гледаме се сам самички,бабата си замина за БГ и сега сам  #Crazy още се оправям да видим до кога.Молите пораснаха,от ден на ден стават все по бясни,вече сме на 14 месеца.
Иве Честит Рожден Ден на патерици.
За разтроиството с повръщането не се плашете ние вече два пати го караме много е гадно наистина.
Пак ще пишем тиа дни обещавам да сам по редовна вече.

# 236
  • Мнения: 61
Оооо, ко' прайте ве Simple Smile

Абе времето се затопли, гледам има тук таме някое болно Sad ... ай оздравявайте бързо и да правим една среща, че се забравихме бе. Ако лекарствата не помагат, може да пробвате с топъл червен ром Атлантик ... приема се активно от 20:00 до 23:00 на 100-грамки ... аз така се лекувам за ужас на ж'ната Simple Smile

Кои от вас ходиха на Bikeweek 2007 Бакаджик ?

Които не са ходили, много са изтървали. Тоест, който не ходи редовно всяка година, много изтърва :Р

Лиляна ти беше там нали ? търсихме ти телефона с Деница ама ... не можахме да го намерим да се видим на по 123456789 бири.

Тъй, кога ше е следващата среща ? м ?
и кой ше я организира тук у форума ... пък и навън

Предлагам тоз път да ней в Китайския ... ми в Ностос или нек'ва друга пицария ...
ай казвайте ся Wink

# 237
  • Мнения: 83
Здравейте ,ние се оправихме вече,ама то пък едно време ветровито.......Аз съм За пицария  и ако може да е Ностос.......още по-добре.Нещо ми е много смотано и ще спра да пиша преди да съм ви заразила........до скоро ,ще ви следя.

# 238
  • Мнения: 3 537
Вчера обядвахме в Ностоса отвън.Много е готино,но трудно се намират места.Има и детски кът с пясъчник.Аз съм ЗА ,срещата да е там. Peace

# 239
  • Мнения: 61
Аз места ше осигуря, само вие да се навиете Wink

Ако искате за другата събота вечер ? тоест на 26-ти май ?
Ама този път повече желаещи да има.

Диана К Simple Smile шо тъй ти е смотано ? я глей' туй клипче ти мине смотаното

http://vbox7.com/play:b4e88be0

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт