Уво на ову :) !!!!!

  • 2 075
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 27
Предстои ми инсеминация и имам много въпроси.Първо има ли жени забременели след инсеминация.Колко на брой пъти може да се прави инсеминация .Ако имам нормална овулация с един фоликул  ще се налага ли стимулация с медикаменти за да се образуват повече на брой фоликули.Ако трябва да се извършва стимулация може ли да се образуват кисти вместо повече на брой фоликули, това ме притеснява защото един месец вече имах кисто без да бях пила лекарства за стимулация.

# 31
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
kalinuccia, все едно чета моята история Simple Smile. Пожелавам ти бременността ти да протече толкова спокойно и приятно колкото моята (като те пропуснат моите паники Simple Smile)

# 32
  • Мнения: 2 120
Честито. Много се радвам на такива новини, най-искрено. Hug

# 33
  • Мнения: 533
Честито и лека бременност!!

# 34
  • Мнения: 561
Предстои ми инсеминация и имам много въпроси.Първо има ли жени забременели след инсеминация.Колко на брой пъти може да се прави инсеминация .Ако имам нормална овулация с един фоликул  ще се налага ли стимулация с медикаменти за да се образуват повече на брой фоликули.Ако трябва да се извършва стимулация може ли да се образуват кисти вместо повече на брой фоликули, това ме притеснява защото един месец вече имах кисто без да бях пила лекарства за стимулация.
Разбира се, че има забременели след инсеминация, иначе щяхме ли да ги правим Wink
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=6129.0
Обикновено доктора преценява дали на естествен цикьл или стимулиран. Иди в клиника по стерилитет.

# 35
  • Мнения: 561
Благодаря ви момичета, пожелавам го на вси4ки, вие го заслужавате наи-много.  Hug  Hug  Hug

Общи условия

Активация на акаунт