Шницелите на Тина

  • 30 373
  • 123
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 781
Мда, супер са, пробвах ги и останах очарована.
Благодарности на Тина   bouquet

# 106
  • Мнения: 375
Таниела, а защо не се отваря снимката?

# 107
  • Sofia
  • Мнения: 358
И аз отивам да пробвам. А от половина доза колко броя излизат горе-долу?

# 108
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Таниела, а защо не се отваря снимката?
Защото сайта, който използвам за качването им, напоследък доста често бъгясва.

# 109
  • Sofia
  • Мнения: 358
Пробвах ги наистина станаха мго вкусни ама по-брашнени ни дойдоха. Следващите с по-малко брашно ще ги пробвам!

# 110
  • Мнения: 375
 
 
Таниела, всичко в чинията изглежда слюноотделящо,  rivalka, опитай с по-малко брашно - моята чаена чаша е малко по-голяма от кафена чаша, догоди рецептата до вкуса на семейството си.   

# 111
  • Мнения: 1 951
Днес мисля да ги направя тези шницели, но сме само двама и мисля да пробвам с половин доза. Обаче се чудя каква гарнитура да направя. Вие каква гарнитура правите към шницели?

# 112
  • Стара Загора
  • Мнения: 526
Днес мисля да ги направя тези шницели, но сме само двама и мисля да пробвам с половин доза. Обаче се чудя каква гарнитура да направя. Вие каква гарнитура правите към шницели?
Пържени картофи, запечени картофи, картофена салата, домати, краставици, салата от зеле, лютеница - имаш избор.

# 113
  • Мнения: 30
 Cry мдаааа........явно аз съм единствената в този форум с две леви ръце... щом и тези привидно елементарни шницели не ми се получиха, незнам! Ако знаете колко рев изревах заради тях, не е истина просто! Щяхме да имаме гости, и си викам - идеален повод да направя на Тинчето шницелчетата, но неби...Станаха изключително сорови отвътре, отвън се защервиха супер бързо, а вътре направо течаха...накрая ги накъсах както бяха опържени на дребни късчета и ги доизпържих...в крайна сметка гостите много ги харесаха, обаче на вид бяха отвратителни... Та някой може ли да ми каже КЪДЕ СБЪРКАХ? Щото съм много упорита и пак ще ги форсирам  Simple Smile

# 114
  • Мнения: 1 951
Аз ги правих снощи и се получиха доста добри. Може би ти е бил много силен котлона или си направила по-дебелички? Освен това при мен сместа не беше течна, а доста гъста. Успех следващия път и не се ядосвай толкова, случва се.

# 115
  • Мнения: 375
paia4ka, не се притеснявай - и на мен веднъж ми се получиха така - яйцата ли бяха по-големи, повече бира ли бях сложила... първите 3 шницела ги изпържих като теб. LaughingПосле добавих още малко брашно и в друг тиган пържих - станаха добре. Не се предавай! Пробвай отново с половин доза. И с лъжица ги попритискай отгоре да не са дебели! Успех!

# 116
  • Мнения: 30
Тинче....да ти се похваля - пробвах снощи точно както каза - с половин доза и ги сипвах с лъжица, резултата - станаха страхотни. От половин доза ми излязоха 14 шницела, нахраних 4 човека и останаха 2 бр....адски ефтина манджа Simple Smile За което мнооого благодарности от мин и цялото семеиство, получаваш един гооолям   bouquet

# 117
  • Мнения: 375
   paia4ka, много благодаря! Знаех си, че ще се справиш!!! Peace

# 118
  • Мнения: 4 496
Снощи ги направих тези шницели...Станаха страхотни!
А тази сутрин от останалата смес намазах но филийки и ги опържих в тигана обърнати надолу.Стана нещо като пържени принцеси, а и бяха супер на вкус!
Благодаря за рецептата!  bouquet

# 119
  • Мнения: 85
Вашите ,станаха ли мазни? Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт