Шницелите на Тина

  • 30 348
  • 123
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 375
Красим, а аз ще опитам твоите пържени принцеси.

# 121
  • Мнения: 51
Здравей Тина, най-сетне и аз направих твоите шницели и по реакцията на мъжа ми мисля, че цяла седмица ще ме преследва само това да правя в къщи. В неделя ги ядохме за вечеря, а вчера се прибирам от работа и мъжът ми вика: Готвя, ама няма интернет и затова още размразявам в МВ и те чакам. Аз веднага ми светна какво се очаква да е готвеното и тази вечер. Предизвикаха пълен фурор, след като и свекърва ми ги хареса и изяде два, а тя принципно не яде почти нищо, което правя аз. Малкият яде, въпреки че не трябва да яде яйца (алергичен е), но не можах да го спра като ги видя и само крадаха от готовите с баща си и се караха един на друг, че не трябва така да правят. Благодарности от цялото семейство, а аз се чудя дали пак ще ме чака размразена кайма като се прибера.

# 122
  • Мнения: 10
И аз току що ги направих и станаха страхотни! Спазвах точно рецептата за половин доза (250 гр. кайма). Много са лесни и ще ги правя често за в бъдеще, а на теб, Тина,  хиляди благодарности  bouquet

# 123
  • Мнения: 375
  bubkata, aloha, много се радвам, че шницелите са харесали на вас и на вашите семейства! Не ги правете обаче твърде често, защото ще ви омръзнат. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт