Пътуване и бременост!!!

  • 2 240
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 447
Аз лежах за задържане в 6-ти месец и пих магнезий и още едно друго против контракции. Пътуванията не са препоръчителни,з ащото от вибрациите можеш да получиш контракции. Позволих си пътувено до петрич и мелкник чак в края на 8-ми месец, защото вече се чувствах много добре, пък и да почнеше да се ражда бебо вече нямаше толкова голяма опастност. Все пак твят док - ще каже, но аз не бих те посъветвала да пътуваш. Толкова ли ти е спешно и наложително?

# 31
  • Мнения: 11 004
В началото на бременността лежах за задържане, в 6 месец също. Притеснявах се да пътувам до 4-5 месец. Оттогава шофирам и се возя спокойно, не съм имала никакви проблеми.

# 32
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 915
Аз пътувах през цялата бременност, че дори аз бях шофьора през повечето време, защото на мъжа ми му беше изтекъл срока на шоф.книжка, но аз нямах проблеми! Най-добре се посъветвай с лекаря си! Heart Eyes

Ей този проблем и мен ме вълнува. Че аз планирам да пътувам точно през седмия месец на 300 км, като аз съм шофьорът.  newsm78 Със сигурност ще питам и лекаря си, но като гледам не съм единствената, която май се е хвъляла в подобно начинание.

# 33
  • София
  • Мнения: 1 424
Аз доста пътувах по време на бременността си, но все пак звънни един телефон на лекаря си да го попиташ какво мисли.
Peace

# 34
  • Мнения: 689
В края на 7-ия месец пътувах на 240 км от Варна. Също пиех Магнерич от 5-ия месец заради контракции. Питах разбира се и доктора.
Просто трябва да си в полулегнало положение и пътуването да е по-спокойно.

# 35
  • София
  • Мнения: 6 011
Дали може да се пътува на дълък път/200 км./ с кола в 7-я месец, като се има предвид, че пия магнерич който ми беше предписан в 3-я месец поради поява на контракции.
Когато бях в 7-ия месец ходихме на почивка с мъжа ми,попътувахме около 1500 км.Обаче преди това специално ходих при гинеколога на преглед и го попитахме дали мога да пътувам толкова.Аз пиех Магнерот от 4-ия месеца заради контракции.така,че задължително се консултирай с гинеколога ти.
Между другото много ме беше страх да не тръгна да раждам някъде из малко населени места,където нямат и болница даже.Втори път не бих го направила това пътуване бременна,не си заслужава риска!

# 36
  • Мнения: 4 784
В 6-7 месец изминах над 5000 км от БГ до Люксембург и обратно без никакъв проблем, само с едно повръщане породено от сръбските дупки  Simple Smile

# 37
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Аз точно в този месец ходих на море и пътувах без проблеми.Важното е да спирате и да се разхождаш около колата от време на време като ти омръзне да седиш.Успех!!!!

# 38
  • Мнения: 4 447
Аз точно в този месец ходих на море и пътувах без проблеми.Важното е да спирате и да се разхождаш около колата от време на време като ти омръзне да седиш.Успех!!!!

 NaughtyАма като си с контракции движенията трябва да са ОГРАНИчЕНИ! разходките са за бременни без проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт