Козунаци и яйца се правят на Англйска земя-тема 7

  • 13 233
  • 197
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 1 420
Здравейте мами  Simple Smile
Искам да питам нещо тези от вас, които са слагали апостил на акта за раждане.Знам, че той се слага във Форин офиса, но знаете ли как е самата процедура newsm78 Някакъв час предварително ли се записва и как става изобщо номера  #Crazy Извинявам се за тъпия въпрос ама покрай раждането на малката и прибирането ни в Бг след месец и нещо има да се вадят сума ти документи и вече изпушвам  Crazy

# 166
  • Манчестър
  • Мнения: 2 487
Здравейте мами  Simple Smile
Искам да питам нещо тези от вас, които са слагали апостил на акта за раждане.Знам, че той се слага във Форин офиса, но знаете ли как е самата процедура newsm78 Някакъв час предварително ли се записва и как става изобщо номера  #Crazy Извинявам се за тъпия въпрос ама покрай раждането на малката и прибирането ни в Бг след месец и нещо има да се вадят сума ти документи и вече изпушвам  Crazyа и

Можеш да отидеш на място,но не мисля,че ти трябва час. Иначе става и по пощата,плащаш 27 лири на документ.

# 167
  • Мнения: 818
Ахам,също препоръчват ако е по пощата с препоръчано писмо и 5 паунда допълнително за да го върнат пак препоръчано.Аз ходих веднъж,но ми загубиха документа и сега пак трябва да ходя.В сайта им пише,че чакането няма да отнеме повече от 2 часа. ooooh!

# 168
  • Bristol
  • Мнения: 9 370
Момичета, къде се загубихте  ...
Аз започнах малко по малко да подменям пролетните цветя в градинката. Купих си и един цветарник за от вън, който тепърва ще го пълня с пръст и растения  Crazy Купих и 2 храста в намаление, бяха в много лошо състояние, но има шанс да оцелеят. Едното е люляк, а другото не го знам какво е  Embarassed Виждала съм го по чуждите градини и ми хареса. Взех и пълзяща роза пак с намаление. Има ли и други развихрили се градинарки тук  Flutter
А днес мъж ми най-накрая закупи билетите за България. Цените са по-високи от миналата година, а и Ели вече има нужда от билетче. Колкото и странно да звучи, но най-евтино ни излезе с Бритиш. По 160 паунда на калпак, нали нямат намаления за деца  Rolling Eyes

# 169
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 708
А днес мъж ми най-накрая закупи билетите за България. Цените са по-високи от миналата година, а и Ели вече има нужда от билетче. Колкото и странно да звучи, но най-евтино ни излезе с Бритиш. По 160 паунда на калпак, нали нямат намаления за деца  Rolling Eyes

Ама това не е ли доста скъпо Sick, няма ли други линии? Билетчетата  двупосочни ли са?

# 170
  • Мнения: 1 959
Ами че това си е евтиния аз като си търсих от нашето летище има само нощни полети за Варна цената варрираше от 210-298 паунда./чартър/

# 171
  • Мнения: 818
Днес търсих и аз и се обадих на Карелия мисля беше агенцията...предложи ми 280 за мен и детето.От Гатуик след около 2 седмици.

# 172
  • Мнения: 720
za това лято на6ите билети ни излязоха  над 800 лири... Confusedмного ,ама това е положението....

# 173
  • Мнения: 818
Момичета кажете ми моля какво значи това:wright a cross или right a cross като израз.Мерси предвирително!

# 174
  • Мнения: 1 959
right a cross означава точно отсреща другото не го знам

# 175
  • Мнения: 818
Мерси анжи...

# 176
# 177
  • Мнения: 26
Здравейте мами  Simple Smile
Искам да питам нещо тези от вас, които са слагали апостил на акта за раждане.Знам, че той се слага във Форин офиса, но знаете ли как е самата процедура newsm78 Някакъв час предварително ли се записва и как става изобщо номера  #Crazy Извинявам се за тъпия въпрос ама покрай раждането на малката и прибирането ни в Бг след месец и нещо има да се вадят сума ти документи и вече изпушвам  Crazy

иди на място и си носи пари в брой. аз бях там февруари и минах за около половин час.иди рано ако можеш. на място дават номерче и 4акаш. аз бях без беб4о но ми направи впе4атление 4е някой майки с деца минаха доста бързо. мисля 4е отварят в 9.

# 178
  • Мнения: 1 420
Благодаря ви за бързите отговори, момичета  Hug Значи ще гледаме да отидем раничко и дано свършим бързо работата. Поне бебка баба й ще я гледа вкъщи и няма да се наложи да я мъкнем с нас до Лондон. А тези от вас които са поръчвали от този онлайн магазин за бг стоки, знаете ли дали доставят извън Лондон и има ли някаква такса за доставката?

# 179
  • Мнения: 1 420
Аа и още една питанка имам. Така и не можах да разбера в Англия по принцип детската ясла плаща ли се и ако да, колко излиза на седмица на пълен ден т.е. от 9 до 5 примерно. Извинете ме, чи ви затрупвам така с въпроси  Grinning

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт