колко време след раждането ви дойде цикъла

  • 6 295
  • 84
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 567
Направи си един тест, ако имаш съмнения. Напълно е възможно да забременееш без значение дали е секцио или нормално.
По темата - на мен ми дойде осем месеца след раждането.

# 16
  • Мнения: 8 917
Към втория месец

# 17
  • Мнения: 8 505
След 3 месеца.А кърменето няма общо с цикъла.

# 18
  • Мнения: 81
На мен след 20 дена. И въпреки че кърмя ми идва напълно редовно.

# 19
  • София
  • Мнения: 7 097
6 месеца след раждането, въпреки, че още кърмех.

# 20
Ве4е трети месец не ми идва ,родих секцио и не кърмя ве4е от 1месец и полувина.Има ли при4ина да се тревожа за бременност или да по4акам о6те малко?И колко всъ6тност трябва да по4акам за да се консултирам с лекар?Мили ,мами, нали не можело да си родя второ бебе толкова скоро след операцията????
Аз имам две деца.При първото ми дойде след 9-тия месец.Три месеца по-късно забременях отново.когато родих второто си дете ми дойде след 10 месеца.Сложих си спирала и за сега нямам проблеми.Но за по-сигурно отиди на гинеколог.Той ще ти даде изчерпателна информация, защото при всички е различно.

# 21
Към 52-53 ден след раждането.
Вземи си тест първо, а след това иди и на гинеколог .
Според мен би моголо да се забременее толкова скоро след секцио, но едва ли може да се износи такава бременност - все пак тъканите на матката са в процес на възстановяване, има шев ... трябва да се внимава. Консултирай се с лекар непремено.

# 22
  • Мнения: 189
на 40 ден-родих секцио

# 23
  • Измир
  • Мнения: 644
Аз кърмех до 12 месец. След като отбих на вторият месец ми дойде.

# 24
  • Мнения: 2 381
На 4-ия месец след раждането настъпи М при мен.Все още кърмя.
Направи си тест, за да се увериш дали всичко е наред.

# 25
  • Мнения: 649
на 50-тия ден, а още кърмих.

# 26
  • Мнения: 70
на мене ми дойде към 2-3месец

# 27
  • София
  • Мнения: 1 368
На мен след 20 дена. И въпреки че кърмя ми идва напълно редовно.
[/quot
И при мен така.

# 28
  • Мнения: 1 044
На мен ми дойде девет месеца след като родих.Имах много кърма и кърмих до 9тия месец детето. След като кърмата намаля, ми дойде. Аз знам, че има връзка между кърмата и цикъла. Колкото повече кърма има, толкова по-малка е вероятността да ти дойде. Беше нещо свързано с нивото на пролактина. Ако няма кърма, няма и причина да не дойде, освен при бременност или проблем някакъв. Направи тест и отиди на лекар. Аз родих със секцио и ми казаха, че от едното до другото раждане трябва да е изминала поне 1 година и половина, включая и бременността, за да няма проблеми.

# 29
  • Мнения: 4 668
Някъде 45 - 50 дни след раждането . Кърмих само 30 дни , ако това има значение  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт