Дразните ли се?

  • 3 130
  • 93
  •   1
Отговори
# 30
стремя се да следвам съвета на майками, която винаги ми казва че времето ще покаже кой може и кой не, слушай усмихвай се и се радвай на своето ангелче.

# 31
  • София
  • Мнения: 7 097
Не се дразня, но ми става "забавно" и смешно понякога...Наясно съм, че децата не се развиват еднакво бързо и когато се уловя, че сравнявам Калина с някое друго дете, си го припомням...

# 32
  • Мнения: 10 758
Сега се сетих Laughing
Дразня се, да....когато разбера, че някое дете е проходило на годинка, а щерка ми проходи на 10 месеца.Защо някои са с привилегии и 2 месеца си бутат количките, а аз оставам без кръст Mr. Green
Дразня се, когато някой ми каже - "Моето дете проговори на 1 годинка", а моето буначе на 2 връзва само 2 приказки......ужас....1 година съм пропуснала така приятните въпроси "Защо?Какво?Как?" и т.н.

Ей такива ми ти неща ме дразнят Mr. Green

# 33
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
 Mr. Green Мдааа, ние сме с привилегии - майките на рано проговорилите. УжасТ, честно ooooh!

# 34
  • Мнения: 10 758
Mr. Green Мдааа, ние сме с привилегии - майките на рано проговорилите. УжасТ, честно ooooh!
Преживях го с щерката същото......но господ явно се смили над мен и сега със сина е направо песен Crazy

# 35
  • Мнения: 8 999
Моя позната, след като изслушала обстойния разказ на друга майка за гениалността на детето й, репликирала: "Моят пък син е обикновен тъпак". След известно време пак се срещнали, онази с генийчето не спряла да дърдори и накрая попитала: "А как е при вас". Приятелката ми отвърнала "Моят все още е обикновен тъпак". ПРИЕМАМ ТАКИВА МАЙКИ, ВТОРАЧЕНИ В ДЕЦАТА СИ БЕЗ МЯРА с лека насмешка.

# 36
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
И над мен се смили - сега каката отговаря на малката Mr. Green

# 37
  • Мнения: 3 146
И моят син проходи сравнително рано за момче и проговори, но, за разлика от всички тук, които, изглежда са все спокойни и добри, аз пък ще кажа, че много се дразня от подобни изказвания. Просто максимално ме дразнят! #Cussing out

# 38
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ама защо? Всяко гардже си е най-хубаво за нас си. Усмихвай се с разбиране и толкова...

# 39
  • Мнения: 494
Преди  се дразнех,защото ми се искаше да оставят сина ми на мира разни лелки,които само питаха-"той прави ли това или онова,защото моят внук на неговата възраст..."и т.н.Много досаждаха,особено като се опитвах да го приспя някъде навън ,в количката... #2gunfire
Обаче сега,с втория ми син,който е доста по-малък(с 5 години),изобщо не се дразня.Или ми става смешно,защото си спомням колко различно се развиваха децата на възрастта на големия и че малко от различията имат някакво значение,или пък ми минава през едното ухо и заминава през другото(сигурно съм обидила не една амбициозна майчица,ама даже вече не е нарочно Mr. Green...)

# 40
  • Мнения: 3 116
Не се дразня Simple Smile

Всъщност аз приемам тези изказвания не като фукня, а като радост на майката от новите умения на детенцето Simple Smile

Тук не коментирам въпросите от рода "Ама как така, вие сте още с памперс ?!". Те вече наистина са дразнещи. Давам съвети понякога, но не критикувам и не коментирам развитието на дечицата. Употребявам само думичката "Бравоо" Simple Smile

# 41
Изобщо не ми дреме, не си сравнявам детето и ми е леко на душата.

# 42
  • Мнения: 3 146
Не сте ме разбрали правилно, аз не се дразня от това, че някой изкарва детето си по-прекрасно от моето. Аз също не сравнявам детето си. Спокойна съм за него и не ми пука. По-скоро се дразня на самото отношение на майки, които очевидно се хвалят с това (винаги се различава кога се радват и кога се перчат). То, по-скоро май бабите го правят. Става ми кофти за самото дете дори. Дразни ме отношението, с две думи. Confused

# 43
  • Мнения: 8 769
Когато някоя друга майка Ви казва:"А моето дете на тази възраст правеше ............."?Едва ли не моето е бавно развиващо, защото по-късно е започнало да сяда или приказва и т.н., а тяхното е, ехе .....
Досега още никой не е поставял по точно този начин въпроса, но и да го направи, изобщо няма да се впечатля. Наскоро един нащ приятел се похвалил на съпруга ми, че техният син (набор на дъщеря ми) можел да чете. Видите ли, а дъщеря ни не може. Мъжът ми си дойде искрено развеселен у дома, и каза, че му отговорил: "Абе аз се научих да чета в първи клас, и не ми е било проблем...." Joy Joy Joy Joy Joy
Мани ги тия, състезателите, гледай си детето и го обичай, каквото и да е!  bouquet

# 44
  • Мнения: 10 758
Не сте ме разбрали правилно, аз не се дразня от това, че някой изкарва детето си по-прекрасно от моето. Аз също не сравнявам детето си. Спокойна съм за него и не ми пука. По-скоро се дразня на самото отношение на майки, които очевидно се хвалят с това (винаги се различава кога се радват и кога се перчат). То, по-скоро май бабите го правят. Става ми кофти за самото дете дори. Дразни ме отношението, с две думи. Confused
Тука нещо не разбрах newsm78
То не е ли едно и също Thinking

Общи условия

Активация на акаунт