Мнението ви за римски щори от Гершман?

  • 50 978
  • 126
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 999
Аз моите ги поръчах миналото лято и станаха за 10 дни, но си платих за бърза поръчка.  Peace

# 16
  • Мнения: 56
В Гершман изпълнението на поръчките е най-бавното в цяла Варна...
Също така не смятам, че е нужно да си плащаш допълнително, за да си получиш щорите за 10 дни, тъй като според мен това е един повече от нормален срок за изпълението на една поръчка.
..............
В заключение - Има и други фирми освен тях, които предлагат тези щори!
А какво ще кажете за тези  Hug :




# 17
  • София
  • Мнения: 6 999
В Гершман изпълнението на поръчките е най-бавното в цяла Варна...
Също така не смятам, че е нужно да си плащаш допълнително, за да си получиш щорите за 10 дни, тъй като според мен това е един повече от нормален срок за изпълението на една поръчка.
..............
В заключение - Има и други фирми освен тях, които предлагат тези щори!

Моите са поръчано в София....

Естествено ти имаш право на мнение, но не ти определяш условията на фирма "Гершман" нали? Когато аз поръчвах те бяха такива и мен ме удовлетворяваха.
 
Аз намерих само 1 друга такава фирма и не ми хареса нито обслужването, нито цените, нито отношението... Не съжалявам, че поръчах от тях и пак бих го направила.  Peace

# 18
  • Мнения: 4 202
Asinka, това за механизма от Genesis е ценна информация, мерси  Peace
А после къде се дават да се шият? Те ли имат шивач или всеки се спасява сам?



Pepi4ka, тези които си показала на коя фирма са?


# 19
  • Мнения: 56
...Естествено ти имаш право на мнение, но не ти определяш условията на фирма "Гершман" нали?...
ЕФстестФено Isa искаше се просто мнение и аз изказах своето!  Wink
А, за да изкажа мнение сигурно имам и лични наблюдения  Naughty

# 20
  • София
  • Мнения: 6 999

Извинявай, не разбрах скрития смисъл на това - би ли ми обяснила?

Защо не споделиш наблюденията си тогава? Примерно: Фирма Х щорите са такива и такива и сроковете са такива и не се плаща допълнително и прочие...?

И на мен би ми харесало да има фирма, която изпълнява щорите за 5 дни, на половин цена и по-добре - ще се радвам да я науча.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 155
Още не сме поръчали ... в Скай Сити примерно има подобни щори от фирма Велекс (http://www.velexinc.com/zanas.htm). Фирмата един от най-големите вносители на платове, при тях си поръчахме и пердетата (с френски механизми) преди време за другите стаи и се сещам, че ни предложиха от римския тип, но не ни интересуваха тогава ... ще отида да видя сега какви са условията и ще пиша.

# 22
  • Мнения: 56
red shoe щорите от снимките са на фирма Bali - USA, а механизмите им са на фирма VERTILUX.
 Wink между другото, снимките малко лъжат, тъй като в USA в повечето случаи като се строи къща се знае предварително какъв тип щори ще има на прозорците и се предвижда всичко (разстояние, начин на монтаж и т.н.) и затова, може би ти изглеждат перфектни..., но знаеш в България как е - случва се и да не изглеждат точно така  newsm78

# 23
  • Мнения: 56
Isa oтносно начина по който съм написала думата...няма никакъв скрит смисъл и нищо за обяснение... Simple Smile
А относно наблюденията ми, примерно: Фирма"Х" (казвам "Х", за да не правя реклама) предлагат щорите за 30 лв./кв.м (това говоря релса + плат), а срока за изработка е между 5 и 7 раб.дни...(като за този срок не се заплаща допълнително)...и незнам как ще ти е от полза тази информация, тъй като тя се отнася за Варна

P.S. Мисля, че много избягахме от темата, все пак се искаше мнението за Римските щори на "Гершман"... newsm78

# 24
  • Мнения: 4 202
red shoe щорите от снимките са на фирма Bali - USA, а механизмите им са на фирма VERTILUX.
 Wink между другото, снимките малко лъжат, тъй като в USA в повечето случаи като се строи къща се знае предварително какъв тип щори ще има на прозорците и се предвижда всичко (разстояние, начин на монтаж и т.н.) и затова, може би ти изглеждат перфектни..., но знаеш в България как е - случва се и да не изглеждат точно така  newsm78

Ти ги показа и реших, че можеш да дадеш повече инфо за производиеля и евенуално за фирмата в България, за САЩ не ми е необходима информация  Wink

# 25
  • Мнения: 56
Sorry  ooooh! red shoe не съм искала да те подвеждам със снимките, просто исках да се види как могат да изглеждат тези щори при създадените им условия, подходящия интериор и правилното им съчетаване.

# 26
  • Мнения: 2 575
Asinka, това за механизма от Genesis е ценна информация, мерси  Peace
А после къде се дават да се шият? Те ли имат шивач или всеки се спасява сам?



Pepi4ka, тези които си показала на коя фирма са?





Всеки сам се спасява, но аз понеже нямам идея за шивачи и т.н., от Дженезис ми дадоха координати на ателие, което работи с тях и като отидох да занеса плата, видях че всичко там бяха материали купени от Дженезис - явно си работят само с тях.
Но ако имаш шивач си е супер.

# 27
  • Мнения: 3 098
Предишният собственик на нашето жилиЩе беше оставил една такава Щора в едната от спалните,която е ползвал за кабинет.Изхвърлих я,не ми хареса.Беше супер прашасала,а и не виждах как Ще я из4истя с тези пръ4ици по нея.

# 28
  • Мнения: 2 575
Предишният собственик на нашето жилиЩе беше оставил една такава Щора в едната от спалните,която е ползвал за кабинет.Изхвърлих я,не ми хареса.Беше супер прашасала,а и не виждах как Ще я из4истя с тези пръ4ици по нея.

интересен подход - това че не ти е харесала ОК, но какво общо има с темата?
Гершман предлагат безплатно почистване с ултразвук първата година, а след това предполагам срещу заплащане се чисти без проблем Wink

# 29
  • Мнения: 982
Имаме от 2 месеца.Поръчахме ги в Пловдив.Казаха ни,че в рамките на 25 работни дни ще са готови.Явно са нямали много поръчки,много по-бързо ни се обадиха.Има едно безплатно почистване първата година.Доволна съм от обслужването.

Общи условия

Активация на акаунт