Мнението ви за римски щори от Гершман?

  • 50 977
  • 126
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 098
Предишният собственик на нашето жилиЩе беше оставил една такава Щора в едната от спалните,която е ползвал за кабинет.Изхвърлих я,не ми хареса.Беше супер прашасала,а и не виждах как Ще я из4истя с тези пръ4ици по нея.

интересен подход - това че не ти е харесала ОК, но какво общо има с темата?
Гершман предлагат безплатно почистване с ултразвук първата година, а след това предполагам срещу заплащане се чисти без проблем Wink
Намирам ги за непракти4нин и неестети4ни.Едно мнение,ниЩо пове4е.
A и незнайно как постинга ми попадна тук,а не в другата тема за Щорите,за където всъЩност беше предназна4ен.

# 31
  • Мнения: 784
А какво ще кажете за тези  Hug :


И мен ме интересува тези щори от коя фирма се предлагат!

# 32
  • Варна
  • Мнения: 25 241
Намирам ги за непракти4ни и неестети4ни.Едно мнение,ниЩо пове4е.

В интерес на истината и на мен хич не са ми по вкуса щори от този тип, изглеждат ми все едно съм метнала един чаршаф на прозреца, макар че само по снимки съм виждала, може пък на живо да ми харесат повече newsm78 А Гершман винаги съм ги свързвала с много високи цени Thinking

# 33
  • София
  • Мнения: 1 155
Добре де, кажете алтернатива на Гершман?

# 34
  • Мнения: 2 401
Аз гледах щорите на Ролпаст, харесаха ми, цените са много приемливи, обаче на въпроса ми как се почистват продавачката каза: с прахосмукачка и парцал  newsm78

# 35
  • Мнения: 2 768
А Гершман винаги съм ги свързвала с много високи цени Thinking


Защото не си виждала оферта на MOTTURA  Mr. Green

В Гершман ми направиха римски щори за 1/4 от цената, с която ме застреляха от MOTTURA (8000лв).

Вече 2-ра година от как са поставени, не сме имали никакви проблеми !

# 36


В кои градове Гершман имат представителства?

# 37
  • софия
  • Мнения: 25 459
Ние имаме и римски и японска стена от Гершман (2ра година). Супер съм доволна и се поддържат много лесно. Ако не искаш да плащаш за почистване от фирмата, отлепваш парчетата, махаш пръчиците и переш в пералня на 30 С. Цените им са нормални. На Ролпласт щорите са на хартиена основа.

# 38
  • Мнения: 5 228
Много ми харесват тези щори, но имам няколко въпроса. Нали се ползват вместо пердета? Ако стаята е много слънчева, достатъчни ли са като защита, или трябва и нещо друго, примерно ролетни щори или нещо друго? И друго - има ли достатъчно тънки, така че да се ползват вместо тънки пердета? Не съм ги виждала на живо и нещо не мога точно да си ги представя.

# 39
  • София
  • Мнения: 1 155
Фукла, Виж информацията им в сайта. ... и мненията и снимките по-напред в темата.
На първия и втория ти въпрос - да, нали са щори все пак ... пише: "Освен основната си роля да предпазва от слънчевите лъчи и външните погледи, всяка от модификациите има и своите характерни особеност...."
В раздела ЦЕНИ - съответно варират според 'дебелина' и 'плътност' на плата, който си избереш.
Доволна съм от отговорите, които получих тук и ние определено ще си поръчаме от Гершман. Така ни идва с пространството, че няма възможност за пердета, та тези ще ни паснат идеално, надявам се  Simple Smile Peace

r&b, видя ли контактите им в сайта? http://www.gershmanbg.com/kontakti.html

# 40
  • Мнения: 2 768
Фукле, ето  снимка  как изглеждат щорите, не бих могла да ти обясн по друг начин.

# 41
  • Мнения: 5 228
Мерси за отговорите!
Ета, страшно ми харесват. След няколко месеца ми предстои обзавеждане и се чудех как хем да избегна пердетата, хем да е уютно и тази тема ми даде страхотна идея.

# 42

Освен посочените представителства в този сайт, има още 2 нови. Едното е в Бургас  (комплекс Лазур), а другото в Русе (на ул. Борисова)

# 43
  • Мнения: 2 575
Eta - имаме като вашите щори и точно същото столче за хранене на CAM  Wink Wink Wink

# 44
  • Мнения: 2 768
Eta - имаме като вашите щори и точно същото столче за хранене на CAM  Wink Wink Wink

Явно сме го вързали столчето със щорите  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт