Хъммм, аз друго да питам -ползвате ли вибратор?

  • 74 327
  • 215
  •   2
Отговори
# 180
  • Мнения: 183
не нямам и за сега мисля,че не ми е нужен newsm78

# 181
  • Мнения: 1 047
Абе дарлинг...а за масаж на мъжлето с перлено гердан4е  увито около....неговия красавец 4увала ли си??..........
Тази техника ми я бе6е казала една позната.....тайландка........

Да се отчета аз Mr. Green Пробвах масажа с герданчето - девойки, просто няма такова удоволствие за мъжа...Моят видимо много, хммм, се "развълнува"...
Я споделете по-подробно,моля как се полудява,да не объркаме нещо.
Може и на ЛС.

# 182
  • Мнения: 2 716
borko, не може на ЛС, защото и други семейни двойки (пр. моята) се интересуват от технологията. И, ако може, големината на герданчето да споделите.

# 183
  • Мнения: 3 674
borko, не може на ЛС, защото и други семейни двойки (пр. моята) се интересуват от технологията. И, ако може, големината на герданчето да споделите.
Нормално перлено гердан4е...не от най-дългите  Wink

# 184
  • Видин
  • Мнения: 961
borko, не може на ЛС, защото и други семейни двойки (пр. моята) се интересуват от технологията. И, ако може, големината на герданчето да споделите.
Нормално перлено гердан4е...не от най-дългите  Wink

А как е технологията newsm78 Увиваш го като пръстен около красавеца ли?
Хайде де Розичка   осветли нас незнаещите Rolling Eyes Laughing

# 185
  • Мнения: 73
...Та се питам аз дали някоя от нас използва тази допълнителна играчка?...

Мда и даже съм си намислилa да я включa заедно с мъжлето ми, когато практикуваме  Blush

Последна редакция: сб, 14 апр 2007, 10:16 от Fantasy_Girl

# 186
  • Мнения: 3 423
Леле, ако се пръснат перлите,
кво търсене ще падне, лелеее.

# 187
  • Мнения: 3 447
На мен Милото ми подари за Свети Валентин голям, черен и оребрен. Но си го ползвам сама... ей сега, преди малко, пак го ползвах.
грил тиган, де

# 188
  • Мнения: 534
Ами аз си нямам  newsm56

# 189
  • Мнения: 2 751
На мен Милото ми подари за Свети Валентин голям, черен и оребрен. Но си го ползвам сама... ей сега, преди малко, пак го ползвах.
грил тиган, де
На мен ако ми подари такъв вид подарък -  черен и оребрен (грил тиган) за Св. Валентин, ще му подаря цял комплект тигани, тенджери и прибори ... да си ги ползва сам.  Mr. Green

Dona, шегичка, нищо лично  Peace Hug
Взех да се изинявам предварително, че има много докачливи мацки

# 190
  • Sofia
  • Мнения: 1 437
Не, засега не. Имам си мъж и пръсти  Sunglasses

 Mr. Green Peace

# 191
  • Мнения: 3 447
На мен ако ми подари такъв вид подарък -  черен и оребрен (грил тиган) за Св. Валентин, ще му подаря цял комплект тигани, тенджери и прибори ... да си ги ползва сам.  Mr. Green
Нали  Mr. Green Добре, че имаше парфюм към тигана, та си запазихме семейството  Grinning

# 192
# 193
  • Мнения: 2 697
borko, не може на ЛС, защото и други семейни двойки (пр. моята) се интересуват от технологията. И, ако може, големината на герданчето да споделите.

При нас беше немного дълго перлено герданче...увива се и оттам нататък действаш с фантазия  Mr. Green

# 194
  • Мнения: 3 423
borko, не може на ЛС, защото и други семейни двойки (пр. моята) се интересуват от технологията. И, ако може, големината на герданчето да споделите.

При нас беше немного дълго перлено герданче...увива се и оттам нататък действаш с фантазия  Mr. Green

Шехина, в тоя тъй наречен хотел от
подписа ти и перлени герданчета не
могат да помогнат, както и да ги въртиш.

Общи условия

Активация на акаунт