Хъммм, аз друго да питам -ползвате ли вибратор?

  • 75 058
  • 215
  •   2
Отговори
# 165
  • Мнения: 3 674
AAaaaa...мнооогооо искатееее пъъък  Grinning  newsm68  на мен да не ми е казал някой.. Rolling Eyes сама и 4етох книжки..  newsm44 ..КАМА СУТРА..например/книгата на любовта/...така има мноого интерсни нв6та smile3521



# 166
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Лиллииииии...ти май се засегна.../4е не си в 21 век/ ,а?   smile3503   И аз не бях в 21 век до скоро.. Crazy .ти кво си мисли6.....4е вса такава съм си била ли??? Mr. Green ОооО неее.. Naughty..ама 4овек се  у4и докато е жив. newsm51
За идеята...ха ха ха ... newsm62 ...6те ни заковат темата ..бързо,бързо..ти кво си мисл6. Mr. Green Хайде сега...има толкова книжки и DVD та само да иска6 да се у4и6...и желание да има6. Пък и на мъжлето ти 6те му хареса.... newsm44.
Не съм се засегнала, шегувам се както и останалите.
Но наистина не смятам, че вибраторът определя дали съм в 21-ви век.
Моят мъж освен член има и други органи, с които работи доста добре Grinning

# 167
  • Мнения: 3 674
Лиллииииии...ти май се засегна.../4е не си в 21 век/ ,а?   smile3503   И аз не бях в 21 век до скоро.. Crazy .ти кво си мисли6.....4е вса такава съм си била ли??? Mr. Green ОооО неее.. Naughty..ама 4овек се  у4и докато е жив. newsm51
За идеята...ха ха ха ... newsm62 ...6те ни заковат темата ..бързо,бързо..ти кво си мисл6. Mr. Green Хайде сега...има толкова книжки и DVD та само да иска6 да се у4и6...и желание да има6. Пък и на мъжлето ти 6те му хареса.... newsm44.
Не съм се засегнала, шегувам се както и останалите.
Но наистина не смятам, че вибраторът определя дали съм в 21-ви век.
Моят мъж освен член има и други органи, с които работи доста добре Grinning
Дааа,еее това за 21 век бе6е 6ега...все пак.Аа и незнам кой първи я пусна Mr. Green
Радвам се 4е носи6 на майтап..Hug  4е бая тънкообидни  се оказа 4е има в този форум...та 4овек не знае "до колко да оптусне каи6а" с майтапите Rolling Eyes
А за мъжлето ти супер....само така Heart Eyes

# 168
  • София
  • Мнения: 2 968
Нямамр но няма да се разсърдя на един такъв подарък от моя мъжр предполагам, че и за двамата ще е интересно.

# 169
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
Не шашкайте мъжете бе хора  Mr. Green

# 170
  • Мнения: 3 674
Не шашкайте мъжете бе хора  Mr. Green
ОХХХХХ .... ooooh!ами те са  шашнати от отдавана бе душаааа...о6те преди нас Joy

# 171
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Не. Аз напоследък сили за мъжа ми нямам та ако трябва и вибратора да задоволявам.....

# 172
  • Мнения: 4 138
Малките сочни наденички вършат чудеса. А и са по-евтини от топчетата, за които така разгорещено разказвате.

ей, не си играйте с храната, грехота е Twisted Evil

# 173
  • Мнения: 3 674
Не. Аз напоследък сили за мъжа ми нямам та ако трябва и вибратора да задоволявам.....
Joy Joy Скъпа...не ти вибратора 6те задоволява6,....а  той тебе 6те...Mr. Green

Последна редакция: вт, 03 апр 2007, 00:45 от roza66

# 174
  • Мнения: 3 674
Малките сочни наденички вършат чудеса. А и са по-евтини от топчетата, за които така разгорещено разказвате.
Ама верно 4е са по евтини.. Mr. Green ама много  са гооолеееееми  са тези надени4киииии...Shocked

# 175
  • Мнения: 2 697

Шехи Това за удължители/удебелители на "красавците" е не6то ново...
незнам ни6то по въпроса smile3506.....не мога да споделя ни6то... newsm08. Наявам се някой да помогне... Mr. Green

Розичке, те и за мен тия играчки са нещо ново и непознато, но дано скоро се поопознаем с тях. Heart Eyes Между другото, намери се една много мила жена да ми даде повече инфо по темата - ще се пробва и това е  Mr. Green

# 176
  • Мнения: 639
Не,но вече знам какъв подарък да искам за рождиния си ден . Laughing

# 177
  • Мнения: 2 716
Не съм се засегнала, шегувам се както и останалите.
Но наистина не смятам, че вибраторът определя дали съм в 21-ви век.
Моят мъж освен член има и други органи, с които работи доста добре Grinning
Не определя! Има уреди и пособия за самозадоволяване от преди христа. ЕГН-то определя къде си  smile3521

# 178
  • Мнения: 2 697
Абе дарлинг...а за масаж на мъжлето с перлено гердан4е  увито около....неговия красавец 4увала ли си??  newsm08.... Аууууу....полудя моя ....newsm03
Тази техника ми я бе6е казала една позната.....тайландка Heart Eyessmile3505

Да се отчета аз Mr. Green Пробвах масажа с герданчето - девойки, просто няма такова удоволствие за мъжа...Моят видимо много, хммм, се "развълнува"... smile3503
Розичке, благодаря ти много, че сподели идеята  smile3525

# 179
  • Мнения: 3 674
Абе дарлинг...а за масаж на мъжлето с перлено гердан4е  увито около....неговия красавец 4увала ли си??  newsm08.... Аууууу....полудя моя ....newsm03
Тази техника ми я бе6е казала една позната.....тайландка Heart Eyessmile3505

Да се отчета аз Mr. Green Пробвах масажа с герданчето - девойки, просто няма такова удоволствие за мъжа...Моят видимо много, хммм, се "развълнува"... smile3503
Розичке, благодаря ти много, че сподели идеята  smile3525



Моля newsm51

Общи условия

Активация на акаунт