Помощ! Имам сексуален проблем!

  • 15 314
  • 130
  •   1
Отговори
# 90
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
 newsm65 Майко мила как ме разсмя - оправи ми тъпото настроение , за което ти благодаря!!!  Joy  Joy Извинявай - знам 4е на чужд гръб и сто тояги са малко!!! Не съм чувала да има размери - вземи най-хубавите , но кои са - не знам  Embarassed
 

# 91
  • София
  • Мнения: 1 223
Обичам да ми почва весело деня  Hug

Към авторката - сигурна ли си, че слагате презерватива правилно? Какво е това разтягане и разпъване с 4ръце  Shocked Ако предварително разгъвате презерватива, трудно ще го сложите дори и на химикалка - нещото с което е намазан отвътре го слепва  и шансът да се пъхне нещо вътре е нищожен... Изрових някакъв линк с инструкции,
http://www.feelconfident.co.uk/condoms/how_to_put_on_a_condom.htm
ако искате пробвайте първо на банани/краставици или каквото там имате под ръка, щото не ми се мисли мъж ти как се чувства при всички тия еквилибристики   bouquet

# 92
  • Мнения: 1 047
Обичам да ми почва весело деня..........
.....ако искате пробвайте първо на банани/краставици или каквото там имате под ръка........
А аз обичам моя и да завършва весело,защото всичко е добре,когато завършва добре.

Там е проблема,че нито бабаните,нито краставиците стават за проба. Трябват тикви. От онези продълговатите. bowuu

# 93
  • Мнения: 7 723
...Там е проблема,че нито бабаните,нито краставиците стават за проба. Трябват тикви. От онези продълговатите. bowuu

 bowuu А- хъм, от ТЕЗИ , нали?   Thinking Mr. Green

# 94
  • Мнения: 4 733
Семенникът на тази тиква цигулка ме втрещи
Баси напречния разрез Shocked

# 95
  • Мнения: 1 047
Именно Миленка.  bouquet Учудващо добре се разбираме с теб. Peace
Аз имам една такава у дома. При нужда мога да помогна. Hug

# 96
  • Мнения: 8 999
Аз може и да съм ви разсмяла, но вие направо ме .... ох, дъх не мога да си поема! Благодаря ви, момичета. Може и да сме прецакали секса, но поне се посмяхме от сърце. Сега по темата: и е дълъг /достатъчно/, и е дебел /пак достатъчно/, и е твърд /предостатъчно/, и опит имам с презервативите /мъжът ми не ме взе девствена, ама дори хич!/, а като казвам китайски боклук имам предвид, не че е направен за китайци, а че е просто някое менте и като такова, естествено, че не върши работа. И колкото и да е твърд, това все пак е човешки орган - има и кожа, и вени, нормално е да се прещъпне - не е гол кокал, нали? Ще пробваме някои от изброените тук, дано да се получи - ще докладвам веднага! А на производителите на Дюрекс ще изпратя една снимка, а може и да ги осъдя за нанесени емоционални щети.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 97
  • Мнения: 7 723
Семенникът на тази тиква цигулка ме втрещи
Баси напречния разрез Shocked

Съдейки по проблемите на авторката, и напречният разрез на семенника на мъжа й ще трябва да е с такива размери  ooooh!

# 98
  • София
  • Мнения: 1 352
 Joy Тази тема ме разби просто. Така не се бях смяла отдавна.  Joy
 baibibi съчуствам ти, но не мога да ти помогна.   bouquet

# 99
  • Мнения: 7 723
...
 baibibi съчуствам ти, но не мога да ти помогна.   bouquet

Щом й съчувстваш- това е добре,
защото повечето й завиждаме  Whistling

# 100
  • Мнения: 3 500
...
 baibibi съчуствам ти, но не мога да ти помогна.   bouquet

Щом й съчувстваш- това е добре,
защото повечето й завиждаме  Whistling
rotfImao rotfImao

# 101
  • Мнения: 8 769
защото повечето й завиждаме  Whistling
Пу да не съм в туй число! Joy Joy Joy

# 102
  • Мнения: 7 474
защото повечето й завиждаме  Whistling
Пу да не съм в туй число! Joy Joy Joy

И аз, и аз  Whistling Whistling

# 103
  • Мнения: 4 733
Пу,пу,пу и аз Mr. Green

# 104
  • Мнения: 7 723
 
 ooooh! Прави сте- ССФ не завижда за такива дреболии bowuu
На ССФ тиквата е най- голяма  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт