МНОГОДЕТНИ МАМИ 13

  • 14 442
  • 343
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 639
добро утро и от мен /то май обяд стана/  ,Честит рожден ден на ИВЕТА,весели детски дни ,да расте здрава и щастлива!!!!!?[/color]

Ех, този Камен,нито спането в кашон му се отразява зле ,нито липсата на мама в училище и на състезания  newsm78 LaughingЗнаех си аз ,че той е нашият човек  Heart EyesБраво !!!Успех и стискаме палци за отлично представяне!

Ивата,зайчето е много сладко!
Разумното Галче,искаш да видиш само Юлето,така ли? ThinkingАма и тя е от провинцията Rolling Eyes
 Joy JoyСетих се ,ти не обичаш морето  newsm78,но аз искам да те вида  bouquet
Цоцоланка мечтателната нещо ми се губи тази сутрин ,ама аз знам защо. WinkБърза да омеси и да дава инфо в една друга тема дето я споделяме  двете .Сега отивам да я издиря там.

# 61
  • Мнения: 1 744
Честит рожден ден на Ивета! Да расте здрава и щастлива, да получи много подаръци! newsm59 nbirthday  bigdance2

Снощи бяхме на рождения ден на наборчето и се събрахме сумати бебоци и по-големи дечица. Беше много весело и сладко да гледаш малчовците как щъкат натам насам.
 newsm30
Сега мисля за рождения ден на моите как да го правя. Масата в хола ни е много ниска и нищо не мога да сложа на нея ,без да го съборят. И  съм в чуденка. newsm78. Пък ще има много бебета.
Лек ден на всички!
Two Hearts

# 62
  • Мнения: 11 607
ЧРД, Ивета! Здраве, щастие и весело детство! newsm59
Неви, тук съм... Ама нещо цял ден мисля.... Дали да отидем за 1 седмица до Добрич????? Май сутринта бях по-въодушевена,сега нещо вече процентите - ЗА Добрич намаляха..... Май няма да се ходи.... А и ще имам гости - или тази вечер, или утре и нещо трябва да поизчистя и сготвя - ама са от нашата партия дето много месо не ядат(е, ти въобще не ядеш, знам),че постно готвя и досега го мислих... Май ще е картофено руло с кюфтета от ориз.....И салата, и съм готова!

Габи, оправихте ли нещата? С вас сме!
Наде, направо настръхвам... вече рожден ден в къщи не искам!
Вълшебна, едно вълшебство и за нас да дойдем с вас до Боровец.....
Секстет и Умнице - багажа готов ли е? Кога отлитате?

Свате, ще те разлюбя да знаеш!

# 63
  • Мнения: 487
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ИВЕТА!МНОГО ЗДРАВЕ,ЩАСТИЕ И КЪСМЕТ В ЖИВОТА И УСПЕХИ!  bouquet
Ех,че хубаво ,че наближава такъв празник,нали?Вече си представям накацалите помагачи за боядисването на яйцата,вече очервени от мама по челцата...А  после - боя с яйца и радостните възклицания...И моята сестра,която не съм виждала от 4 години ще е тук,още повече,че това за двете ни ще е ново начало на отношенията ни,защото бяхме скарани толкова много време.... Sad
Отнесох се нещо!
Лек ден желая на всички Ви и въпреки лошото време(поне тук В Русе е такова),много усмивки!  bouquet Grinning  bouquet

# 64
  • Мнения: 3 804

4естит рожден ден на ивета nbirthday  party023  Gift много здраве и щастие.
Вълшебна от коя 4аст на ст.загора си нашите живеят в новата орбита.

# 65
  • София
  • Мнения: 353
Леле колко правописни грешки имам в предния постинг!  Embarassed Извинявайте, обаче много бързах.
dtti до преди 5 години живях в Ст. Загора. Блокът ни е до мототехника на " Цар Симеон Велики"

# 66
  • Мнения: 3 479

Разумното Галче,искаш да видиш само Юлето,така ли? ThinkingАма и тя е от провинцията Rolling Eyes
 Joy JoyСетих се ,ти не обичаш морето  newsm78,но аз искам да те вида  bouquet


Е, неви ти сега ме майтапиш. Не е вярно, че не искам да те видя Naughty. Искам даже, много Hug
Освен това ще ти шушна една тайна на ушенцето: не съм от София и аз като Мама Цоцоланка съм от Добрич. Затова и честичко се зевзеча с нея, слабост ми е Flutter Обаче след около година, две ще се изравни броят на годините, през които съм живяла в Добрич и София и вече по навик казвам, че съм от София Embarassed

# 67
  • Варна
  • Мнения: 552
Честит Рожден Ден на Ивета!Да е жива и здрава, много усмивки,весели игри и безгрижни детски години! newsm59 newsm38 Tada  costumed034  ura :

Ивата,страхотни зайчета имаш!Едни такива къдрокоси,страшни сладури.Много си приличат.
Моите момчета наричам "Зайко",за да не ми се налага да им бъркам имената в бързината Grinning!

Секстет,браво на Каменчо за отличните успехи.Да продължава все така с лекота напред и нагоре!

Рениса, успех на момчето ти в София!Ще му стискаме палци да успее!

Габи, дано всичко при съпругът ти да се оправи скоро!Имате нашата подкрепа,с него сме!

Цоцоланче, много ми се искаше да разходя Миша в София и да се видя с Вас,но няма да идваме.Мъжът ми нещо не му се ходи на дълъг път с цялата лудница.Мислих си само двете с влака,ама си изразходвах вече безплатният билет до Ст.Загора.А и вече си направихме разходката.

Имам страхотни впечатления от Ст.Загора.Тихо, спокойно и чисто.Много ми хареса парка със зоологическата градина.Нашата във Варна пасти да яде! Учениците пътуват на половин цена в гр.транспорт.Браво на кмета!

Момичета,благодаря Ви за поздравленията за дъщеря ми.Утре пак е на участие.
Пускам Ви целият албум от Ст.Загора.
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=24970&AlbumId=89607

Днес с моят мъж имаме повод да почерпим.Правим 11 г. от годежа.

   


Лека вечер на Вас,а аз да се приготвям за гости у приятели,ще празнуваме там Бойков ден!

# 68
  • Мнения: 233
  Здравейте, момичета първо: ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ИВЕТА!МНОГО ЗДРАВЕ,ЩАСТИЕ И КЪСМЕТ В ЖИВОТА! baloni bdbaloni baloni bdbaloni baloni bdbaloni baloni
  След това искам да БЛАГОДАРЯ на (Раз)умница и Супер Теди за гостоприемството. lalalala Много съм щастлива от срещата с тях. Радвам се, че съм част от вас и сега повече от всичко искам нещата да се наредят така, че да мога да дойда на срещата, за да се запозная с всички ви. Май няма значение кой от къде е. Ние сме от една ,,порода'' макар и много различни. Малко хора могат да се похвалят с радост, като нашата. Ох, аз май се поувлякох. Two Hearts
  И още искам да поздравя всички, които утре имат имен ден, защото ще пътувам и незная кога ще се прибера. Желая здраве, щастие и много успехи на всички с имена на цветя! Flowers Rose Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover Flowers Rose Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover Flowers Rose Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover

Илиева много благодаря на теб и на всички за подкрепата тя е много ценна за мен! newsm51

# 69
  • Мнения: 710
Цитат
Сега мисля за рождения ден на моите как да го правя. Масата в хола ни е много ниска и нищо не мога да сложа на нея ,без да го съборят. И  съм в чуденка. newsm78. Пък ще има много бебета.
При мен почерпката беше наредена в кухнята на висока маса и децата можеха да щъкат свободно навсякъде. Peace

# 70
  • Мнения: 3 323
ЧРД на Ивета! Щастие и радостни дни!

Какво ще ме разлюбиш!? Трети ден ме спират на обяд щото било "изключено захранването"!!! Аз каква вина имам!? Ще взема бележка - извинителна! newsm45 newsm45 newsm45 badcomp hit
Наде, аз вече не се навивам в къщи - просто няма чистенка след това! Ходим в Патилнаци с наша торта и докато родителите пием кафе -децата вилнеят 2-3 часа...Мнооого по разумно и евтино (предна година ми счупиха полюлея в детската)!

# 71
  • Мнения: 1 818
Един недостатък на жената


Когато създаваше жената, Бог вече работеше шести ден, и то извънредно.

Появи се ангел и Го попита: “Защо й отделеяш толкова време?"

А Господ отвърна: “Виждал си техническите й характеристики?
Трябва да може напълно да се пере, но да не е от пластмаса, да има повече от двеста подвижни части, като всички да са заменяеми, и да може да функционира при каквато и да е диета или остатъци, да има скут, който да може да приюти 4 деца едновременно, целувката й да може да лекува от ожулено коляно до разбито сърце, и всичко това ще го прави само с две ръце?”

Ангелът се учуди на изискванията.

“Само две ръце... Невъзможно!

И това е само стандартният модел?

Прекалено много работа е за един ден... Почакай до утре и тогава я завърши.”
“Няма да спра – не се съгласи Бог. Толкова съм близо до завършека на това творение, което е любимо на сърцето ми.

Вече може да се лекува сама, когато е болна, и може да работи по 18 часа на ден.”

Ангелът се приближи още и пипна жената.
“Направил си я много мека, Господи.”

“Мека е - каза Бог – но съм я направил и силна. Нямаш представа какво може да издържи или да постигне.”

“Ще е способна ли да мисли?" попита ангелът.

Бог отвърна:
“Не само ще е способна да мисли, но и да разсъждава и преговаря."
Тогава ангелът забеляза нещо и протягайки ръка, докосна бузата на жената...

“Господи, изглежда този модел има някакъв теч. Казах Ти, че се опитваш да вложиш прекалено много неща в нея.”

“Не е никакъв теч... а сълза – поправи го Господ.”
“За какво е тази сълза?” – попита ангелът.
А Бог му отговори:
“Сълзите са нейният начин да изрази своето щастие, мъка, разочарование, любов, самота, страдание и гордост.”

Това силно впечатли ангела. “Ти си гений,
Господи, помислил си за всичко. Жената наистина е чудо."
И тя е!

Жените имат сили, които удивляват мъжете.
Издържат на трудности, понасят големи товари,
но изпитват радост, любов и щастие.
Усмихват се, когато им се докрещи.
Пеят, когато им се доплаче.
Плачат, когато са щастливи
и се смеят, когато са нервни.
Борят се за това, в което вярват.
Изправят се срещу несправедливостта.
Не приемат “не” за отговор, когато вярват, че има по-добро решение.
Търпят лишения, за да има за семейството.
Ходят на лекар с приятелка, защото приятелката я е страх да отиде сама.
Обичат безусловно.
Плачат, когато децата им побеждават и се радват, когато приятелите им печелят награди.
Щастливи са, когато слушат за някоя сватба или раждане.
Сърцето им се къса, когато умре приятел.

Страдат от загубата на любим човек, но въпреки това са силни, когато мислят, че нямат повече сили.

Знаят, че една целувка или прегръдка може да помогне да се излекува едно разбито сърце.
Но все пак жената има един дефект:


Забравя колко много струва.

На приятелките, за да им напомня колко чудесни са...

И на мъжете... защото понякога имат нужда да им се припомни.

# 72
  • Мнения: 11 607
Габи, благодаря! newsm51 newsm51 newsm51

Чакам си извинителната бележка - без нея не те приемам!

Къде са, хайманите?????? Стегнахте ли багажа??????

# 73
  • Мнения: 1 818
Чакам си извинителната бележка - без нея не те пиремам!
Това за мен ли е,аз ли не загрявам...

# 74
  • Мнения: 11 607
Чакам си извинителната бележка - без нея не те приемам!
Това за мен ли е,аз ли не загрявам...
Не, за теб е цветето със сърцето..... Бележката е за Сватята,че не съм си пила кафето с нея... А и Юлия и тя ми бяга по тъч линията.... Аман от изневери!

Общи условия

Активация на акаунт