Тайната на дългата и гъста коса-9

  • 48 948
  • 487
  •   1
Отговори
# 435
  • На небето
  • Мнения: 5 530
ТИНКА, ти казваш зехтин по крайщата след измиване???

Да едно от момичетата тук или в друга тема беше, не помня, ми го каза това чудо. И аз си правя една комбинация от балсам, зехтин и пяна и слагам само в краищата. Правя го защото косата ми е много сука в краищата. И се получава все едно мокър ефект. А и подхранва зехтина. След измиване слагам кристали и на следващия ден като ще излизам си слагам в краищата от тази смес.

# 436
  • Мнения: 2 673
мерси за съветите..ОХ докато ми порасте пак Cryнаправо не се издържа, немога без дифузер\за да я намачкам\ или без да я изправя с керамична преста Cry Cry


 Praynig Praynig Praynig Praynigискам всичко да е сън и да не ми е оръфана и филирана, ама не е Embarassed Rolling Eyes

# 437
  • Мнения: 205
Здравейте,момичета!Вече 1 месец си правя маската на Деси и имам въпрос към по-компететните от вас-забелязвам намаляване на косопада,когато си мия косата като не правя маската,а когато я правя,ми пада доста коса.Нормално ли е това?Мия си косата 3 пъти седмично,като 2 пъти си правя маската,а третия път си мия косата както обикновено.

# 438
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Здравейте,момичета!Вече 1 месец си правя маската на Деси и имам въпрос към по-компететните от вас-забелязвам намаляване на косопада,когато си мия косата като не правя маската,а когато я правя,ми пада доста коса.Нормално ли е това?Мия си косата 3 пъти седмично,като 2 пъти си правя маската,а третия път си мия косата както обикновено.

Ако пада когато правиш маската или е ред за почивка или трябва да разредиш правенето на маската. Аз имах същите проблеми и ги реших така за 2 седмици спира косопада.

# 439
  • Мнения: 1 236
Мацки,малко странно питане имам аз.Тъй като от около месец изведнъж много запо4наха да ме болят о4ите,а не правя нищо по-разли4но от оби4айното,работата ми не е свързана с компютър,имам предвид 4е не ги натоварвам по никакъв на4ин...Оба4е голямо сълзене пада,много ми изсъхват,за4ервяват ми се,абе лоша работа.А имам някакви спомени 4е предозирането с витамин А води  до проблеми с о4ите(незнам дали са верни оба4е тези спомени newsm78).Та питането ми е дали от маската нещо не съм се предозирала,нали витамините се усвояват от организма и се натрупват в 4ерния дроб?малеее,много тъпа ще ви се сторя сигурно с тоя ми въпрос,ама няма кой друг а питам,пък и знам 4е сте готини  bouquetАз така или ина4е ще ходя на лекар,ама така за себе си искам да знам....дали може да е от маската? newsm78

# 440
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Мацки,малко странно питане имам аз.Тъй като от около месец изведнъж много запо4наха да ме болят о4ите,а не правя нищо по-разли4но от оби4айното,работата ми не е свързана с компютър,имам предвид 4е не ги натоварвам по никакъв на4ин...Оба4е голямо сълзене пада,много ми изсъхват,за4ервяват ми се,абе лоша работа.А имам някакви спомени 4е предозирането с витамин А води  до проблеми с о4ите(незнам дали са верни оба4е тези спомени newsm78).Та питането ми е дали от маската нещо не съм се предозирала,нали витамините се усвояват от организма и се натрупват в 4ерния дроб?малеее,много тъпа ще ви се сторя сигурно с тоя ми въпрос,ама няма кой друг а питам,пък и знам 4е сте готини  bouquetАз така или ина4е ще ходя на лекар,ама така за себе си искам да знам....дали може да е от маската? newsm78

Абе едва ли, но все пак отиди на лекар. Чак пък да засегне очите не ми се вярва.  newsm78

# 441
  • Мнения: 205
Правя маската от месец,а нали трябвало два месеца и после месец почивка.Освен да започна да я правя веднъж седмично. newsm78

# 442
Абе момичета ползвате ли балсам без отмиване и след него слагате ли кристали???
Понякога слагам един за изправяне на косата и както обикновено - кристали само в краищата. Peace
А какъв е този балсам за изправяне на косата.Само от него ли се изправя или после трябва да минаваш с преса?

# 443
  • Мнения: X
А какъв е този балсам за изправяне на косата.Само от него ли се изправя или после трябва да минаваш с преса?
L'orel Hot Glatt Studio
Използва се със сешоар или с преса. Добър е, евтин -около 2 Евро, но го няма в БГ Confused

# 444
Та питането ми е дали от маската нещо не съм се предозирала,нали витамините се усвояват от организма и се натрупват в 4ерния дроб?
За първи път някой изказва такъв проблем, което нищо не значи. Ако те тревожи, но искаш да си правиш маската може да пробваш с по-малко количество от АД3Е-то. Също добави положително мислене и една огромна доза самочувствие.    bouquet   Толкова хора си я правят тази маска от много време и нямат такива оплаквания, не се тревожи при лекаря всичко ще бъде наред.  Peace

# 445
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 867
Simple Smile Аз малко позанемарих маските напоследък... но от утре започвам пак редовно (всяка седмица) и после ще докладвам.

# 446
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Здравейте, чела съм първите теми, но сега нямам време да изчета всичко.
Искам да попитам от къде си вземате тривитаминола ???? newsm78 newsm78
Когато го потърсих преди месеци във ветернарна аптека ми казаха, че  е спрян от производство и ми дадоха Vialiton. Не знам дали е същото.

# 447
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Здравейте, чела съм първите теми, но сега нямам време да изчета всичко.
Искам да попитам от къде си вземате тривитаминола ???? newsm78 newsm78
Когато го потърсих преди месеци във ветернарна аптека ми казаха, че  е спрян от производство и ми дадоха Vialiton. Не знам дали е същото.


Същото е, само, че и Виалитона са го спрели. Или Хидро АДЗЕ (водна основа) или само АДЗЕ (мазна основа), едни и същи са.

# 448
  • Мнения: 2 759
...Тъй като от около месец изведнъж много запо4наха да ме болят о4ите... Оба4е голямо сълзене пада, много ми изсъхват, за4ервяват ми се...

                    Маската съм я спряла от месеци, поради мързел. Но и на мен очите ми сълзят напоследък. Мисля, че е от въздуха в София, понеже ми се случва предимно сутрин и вечер, предимно по улиците, а през останалото време нямам досег с мръсен въздух. Дали пък не е от особено силното обгазяване, предшествано от ужасното увеличаване броя на автомобилите  newsm78?

# 449
  • Мнения: 916
zizi top, ти как си правиш маската...ще ми напишиш ли точно съставките?  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт