Дънковата колекция на Виргиния Здравкова !

  • 12 310
  • 81
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 811
Аз пък изгледах видеото ...осветлението е ужасно,заради него и да има нещо хубаво ,не се забелязва...
Дънките са хубави,ама 4ак пък такава парА....И коя е тази В.З.? Не съм я и 4увала.
Не се ли продават колекциите й ,та й правите реклама тук  Mr. Green

# 16
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
250 ми идват много за дънки. Но иначе са и красиви нещата!  Peace

# 17
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
500 кинта за дънки?  Laughing

# 18
  • Мнения: 764
В.Здравкова е българката,която най-много харесвам и като жена,и като дизайнер.Сигурна съм,че нещата и си заслужават!Вместо да купувам фалшификати,шити в Китай,предпочитам да си взема нещо от Виргиния!

# 19
  • Мнения: 9 093
Е, ти пък сега, от едната крайност в другата Grinning

# 20
  • Мнения: 2 152
E като женаааа - можем малко да поспорим Wink, но иначе признавам като дизайнер е много добра.
Обаче.... 500лв. за дънки, ще ме прощавате, няма начин...не и за мен. Най-скъпите ми дънки са на Мис сиксти за половината от цената на Вергиния и пак ми се струват скъпи. Още не мога да ги преглътна...  Crazy
Но за всеки влак, пътници Wink

# 21
  • Мнения: 764
Що бе,много ми е приятна!

# 22
  • Мнения: 1 616
Дънките не ме впечатлиха, но чепици имаше не-ве-ро-ят-нииииииииии!  Heart Eyes Някой има ли идея какви са приблизително цените на сандалите, обувките и ботушите?

# 23
  • Мнения: 3 835
Много красиви дрехи, и дизайнерката е много красива. Но и на мен 500лв. за дънки ми идват множко. Най-скъпите ми дънки струват 270лв., и пак ми се струват много скъпи, все пак са дънки.  Thinking

# 24
  • Мнения: 6 618
Дънки като дънки как ли пък няма да дам 500лв. Колкото и да са качествени да няма да ги нося една петилетка.
Виж роклите са друга работа ,обувките също много ми харесват.

# 25
  • Мнения: 562
Дънки, дънки, ама с вталено сако на голо или с корсет и висок сандал...и отиваш на официална вечеря  Wink
Хубави са нещата на Виргиния  newsm10

# 26
  • Мнения: 5 622
Интересни колекции има Виргиния..Но дънки от 100-150 лв (даже нямам толкова скъпи) и нагоре е направо безумно скъпо за мен. Иначе самите дънки не ми се видяха кой знае какво  Thinking Може наживо да са по-ефектни..знам ли....  Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 1 120
Дънки, дънки, ама с вталено сако на голо или с корсет и висок сандал...и отиваш на официална вечеря  Wink

съгласна съм с теб,но точно с тазли колекция В.З. се е изложила малко.за мен,това са възможно най-обикновените и семпли дънки в 2-3 цвята.че са хубави не отричам,но цената изключително не им съотвества.
бих дала 300лв за дънки,стига да са не уникална,та като мина на улицата,да не остане жена,която да не се обърне
 Peace

# 28
  • Мнения: 811
,та като мина на улицата,да не остане жена,която да не се обърне
 Peace

 Shocked Жена?
Обърка ли се или ? Тъпо е да се обли4аш за това да си единствена и неповторима....а и скъпо,доста скъпо,освен,ако не си шиеш сама дрехите.

# 29
  • Мнения: 9 093
бих дала 300лв за дънки,стига да са не уникална,та като мина на улицата,да не остане жена,която да не се обърне
 Peace
Доста глупав мотив, според мен, да дадеш толкова пари за едни дънки Tired
Това ли е водещият ти принцип при покупка на дрехи?
Надявам се да не стигам до там, че да се надявам жените да се обръщат след мен поради каквато и да е причина Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт