Дънковата колекция на Виргиния Здравкова !

  • 12 310
  • 81
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 636
Нормално е Виргиния Здравкова да държи високи цени- все пак нейна рокля вече за втори път се появява на Оскарите. Смешно е да  обсъждаме цени и да заявяваме , че няма да си купим от нейните колекции- на жената не и пука изобщо Laughing. Нейните клиенти не са сред средностатистическите домакини, за които 500 лева са недостижима сума за дънки.  Няма за какво да се дразним- за всеки влак си има пътници. Така че всеки може да си направи сметката. Нека просто ги обсъждаме- чисто и просто по женски, както като разглеждаме списание обсъждаме този или онзи мидел на Армани например, който знаем че не бихме си купили( повечето де). Няма смисъл да превръщаме темата в караници за пари Peace

# 76
  • Мнения: 3 835
Нека просто ги обсъждаме- чисто и просто по женски, както като разглеждаме списание обсъждаме този или онзи мидел на Армани например, който знаем че не бихме си купили( повечето де). Няма смисъл да превръщаме темата в караници за пари Peace

АбЦолютно!!!! Peace

Обаче, сега като ги гледам на последните картинки, нещо много лъскави ми идват. Разбирам, че са явно за специални случаи, и такава е идеята, ама пак ми идва в повече лъскавото. newsm78

# 77
  • Мнения: 1 616
Ами не ми харесват...нито дънките,нито роклите и обувките.Голям ки4  Sick.За цветовете нямам думи...Каква висша мода,бе хора  Shocked,не следите ли световните модни тенденции  Rolling Eyes
Чесно казано имам си друга работа .Мисля ,че колекцията на В.З. вече е оценена от експерти ,но явно и ти си много навътре в нещата .Та какви са световните тенденции за вечерните рокли?

Всъщност слабо ме интересува експертите какво казват за Виргиния Здравкова - разчитам на своя вкус и не е нужно да съм навътре в нещата, за да преценя, че нещо не ми харесва. И на мен моделите са ми кичозни и претрупани. Виж, обувките са друго нещо... Heart Eyes

Последна редакция: нд, 01 апр 2007, 10:50 от Нимфетка

# 78
  • Мнения: 1 120
Ами не ми харесват...нито дънките,нито роклите и обувките.Голям ки4  Sick.За цветовете нямам думи...Каква висша мода,бе хора  Shocked,не следите ли световните модни тенденции  Rolling Eyes

мила,не се заяждам,но през голяма част от ежедневието си,волю неволю,следя модните тенденции.Да,неините продукти са висша мода.не са за средно статистическата жена.не сме звездни актриси ,та да ходиме по червения килим и да показваме тоалетите.но е факт,че други жени го направиха  Peace
аз лично много харесах лилавите ботушки.веднага скалъпих подходящ тоалет за тях Wink но са много скъпи.не си отговарят на цената.виждала съм подобни(е,материята може да е различна) за 90лв на витошка  Shocked разликата е огромна
роклите ми харесаха,стига да са без перата и големите панделки-твърде много ми идват
  bouquet

# 79
  • Мнения: 764
Ами не ми харесват...нито дънките,нито роклите и обувките.Голям ки4  Sick.За цветовете нямам думи...Каква висша мода,бе хора  Shocked,не следите ли световните модни тенденции  Rolling Eyes

мила,не се заяждам,но през голяма част от ежедневието си,волю неволю,следя модните тенденции.Да,неините продукти са висша мода.не са за средно статистическата жена.не сме звездни актриси ,та да ходиме по червения килим и да показваме тоалетите.но е факт,че други жени го направиха  Peace
аз лично много харесах лилавите ботушки.веднага скалъпих подходящ тоалет за тях Wink но са много скъпи.не си отговарят на цената.виждала съм подобни(е,материята може да е различна) за 90лв на витошка  Shocked разликата е огромна
роклите ми харесаха,стига да са без перата и големите панделки-твърде много ми идват
  bouquet
Именно световните модни тенденции са такива,че граничат с кича.И друг път съм го казвала-много е тънка границата и не на всеки се удава да я улови.Малко са хората,които имат усета да се обличат интересно и красиво.Най-лесно е да се облечеш в черно например.Изчистените неща от години не са на мода.

# 80
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Трябва да ме е е...л луд за да дам толкова пари за едни дънки. За протокола - мога да си ги позволя.
Бих си купила рокля за бал или някакъв друг подобен случай, но дънки дето ще ги нося по офиси, магазини и детски площадки всеки ден - абсурд!

# 81
  • Мнения: 5 539
И още веднъж честито на авторката на темата за новата придобивка и със здраве да си ги носи! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт