Дънковата колекция на Виргиния Здравкова !

  • 12 314
  • 81
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 457
Ей,момичета за какви цени говорите Laughing,Хайде малко да ви светна-Преди около 5-6 г.фабриката за багрене на дънкови платове беше във Франция и до този момент хубави  дънки рядко са се срещали в Турция.Но според европейските изисквания ,тази фабрика е била доста вредна за околната среда и къде да я преместят местят я в Турция.От този момент насам започва свръх производство на качествени-като цветове ,ефекти ,платове и модели дънки.В Турция няма нищо повече от платове и съответно дънки и други парцали.Като гледам абсолютно по никакъв начин едни дънки не струват 200-300...лева.Изчистени модели под път и над път и то с перфектни кройки,ефекти,цветове...Съжалявам ,че не мога да ви покажа от последното ни ходене едни дънки-продадоха се на момента-е,толкова сполучлив и  перфектен модел не бях срещала от доста време.За цена да казвам ли-продавахме ги на 75 лева.За китайските боклуци не коментирам.Друго ,което ще кажа-моят мъж решил ,че все пак ще си купува оригинални дънки-та купува си едни Лий за към 200 лева мисля,май от Австрия-е,по голям боклук не бях виждала.На етикета пише ,че са шити в Полша.Толкова лигав плат и гаден....Аз ги сравнявам с Турските му модели-ами нищо общо,Турските не са  мръднали PeaceТа като заключение-не си заслужава да се дават толкова пари ,за някаква дизайнерка,която не се знае от къде е взела плата-е какво толкова им струва на тези дънки?Машините на ,които са шити съм сигурна ,че нямат нищо общо с тези на Турските фабрики.Изобщо заслужавам си да ме навикате,но всеки има право на мнение.... Mr. Green

# 31
  • Мнения: 1 120
Shocked Жена?
Обърка ли се или ? Тъпо е да се обли4аш за това да си единствена и неповторима....а и скъпо,доста скъпо,освен,ако не си шиеш сама дрехите.


жените са много по-критични от мъжете и са по-големи ценители.
ако мъж се обърне след мен е ясно защо,а ако жена се обърне или съм изключително смешна,или изключително хубаво и завидно стилно облечена.аз лично не крия,че съм се обръщала след много стилно облечени жени
дрехите не си ги шия сама.но половинката ми е против пазаруването от ''евтини магазини'',когато съм с него,дрехите,които си взимам са доста скъпи.аз лично,когато съм сама,си купувам и много евтини и много скъпи дрехи.може да съм с блуза за 15лв и панталон за 200-на мен не ми е проблем,стига да съм стилна.от както отвориха мола на стамболиийски и този на хемус,не съм стъпвала по други магазини

# 32
  • Мнения: 1 120
Доста глупав мотив, според мен, да дадеш толкова пари за едни дънки Tired
Това ли е водещият ти принцип при покупка на дрехи?
Надявам се да не стигам до там, че да се надявам жените да се обръщат след мен поради каквато и да е причина Simple Smile

не е водещият ми мотив,но ти ако имаш финансова възможност и видиш ''уникалните'' дънки(нещо изключително),не би ли си ги взела?
а аз ти пожелавам,поне веднъж,някоя жена да се обърне след теб или да стой дълго време загледана в теб и в очите и да прочетеш как ти се ''възхищава'' на тоалета ти.бих го предпочела пред това мъж,да ми покаже своето ''одобрение''-знаеме с коя глава мислят и под какво биологично влияние са
в предаването на Иван и Андрей има една акция ''не гледай лошо,бъди европеец''.мисля,че българите още не сме дораснали до там.всяка една чужденка би се възхтила от даден тоалет на непозната и би и го показала,а ние българките бихме и завидяли,но не искрено  Crossing Arms (казвам го с оглед на голям брой хора)
 Peace

# 33
  • Мнения: 9 093
а аз ти пожелавам,поне веднъж,някоя жена да се обърне след теб или да стой дълго време загледана в теб и в очите и да прочетеш как ти се ''възхищава'' на тоалета ти.
Надявам се, че казваш това с добри чувства Peace
Аз нямам нужда от ничие одобрение - само от своето - така че...мислим по различен начин за тези неща и май няма смисъл повече да пиша по темата - всеки гледа от своята камбанария Simple Smile

А относно финансовата възможност...дори някой ден да имам как да дам 300 лв. за панталон, не бих ги дала, просто защото знам цената на парите Simple Smile Знам какво е да имаш и какво е да нямаш - и знам кое си струва и кое не.
Хайде, пийс  Hug

# 34
  • Мнения: 811
Доста глупав мотив, според мен, да дадеш толкова пари за едни дънки Tired
Това ли е водещият ти принцип при покупка на дрехи?
Надявам се да не стигам до там, че да се надявам жените да се обръщат след мен поради каквато и да е причина Simple Smile

е.мисля,че българите още не сме дораснали до там.всяка една чужденка би се възхтила от даден тоалет на непозната и би и го показала,а ние българките бихме и завидяли,но не искрено  Crossing Arms (казвам го с оглед на голям брой хора)
 Peace
да ти кажа имам наблюдение върху 4ужденките и това ,което си мислиш е пълна заблуда...Никои не се обръща след някой да му зяпа тоалета,още по малко да се възхищава....Има толкова други,смислени,неща за които да се възхищаваме...
И не,и джакпота да ме удари,пак не бих дала 5оо кинта за дънки.
 Peace

# 35
  • Мнения: 3 835
Всеки има право да се облича както си иска, и за колкото си пари иска, това си е негов избор.
Аз лично, ако видя хубаво и стилно облечена жена, си признавам, че ако имам възможност, се обръщам дискретно да я огледам, с най-добри чувства. Красотата ми прави впечатление, във всичките й форми и проявления.
В интерес на истината, трябва да си призная, че точно тези, най-скъпите ми дънки, за 270лв., се скъсаха. ooooh!Shocked Други скъсани дънки, за толкова години нямам. Mr. Green Joy

# 36
  • Мнения: 6 621
Доста глупав мотив, според мен, да дадеш толкова пари за едни дънки Tired
Това ли е водещият ти принцип при покупка на дрехи?
Надявам се да не стигам до там, че да се надявам жените да се обръщат след мен поради каквато и да е причина Simple Smile

не е водещият ми мотив,но ти ако имаш финансова възможност и видиш ''уникалните'' дънки(нещо изключително),не би ли си ги взела?
а аз ти пожелавам,поне веднъж,някоя жена да се обърне след теб или да стой дълго време загледана в теб и в очите и да прочетеш как ти се ''възхищава'' на тоалета ти.бих го предпочела пред това мъж,да ми покаже своето ''одобрение''-знаеме с коя глава мислят и под какво биологично влияние са
в предаването на Иван и Андрей има една акция ''не гледай лошо,бъди европеец''.мисля,че българите още не сме дораснали до там.всяка една чужденка би се възхтила от даден тоалет на непозната и би и го показала,а ние българките бихме и завидяли,но не искрено  Crossing Arms (казвам го с оглед на голям брой хора)
 Peace
Не виждам нищо европейско в това вечер като се прибера и да правя разбивка на това колко ЖЕни са ме загледали и от това да зависи настроението и самочувствието ми.Ако харесам облеклото на някой не бих му завидяла ,но чак пък и да изпадна в лудо възхищение малко ми е повърхностно.
Както и не бих позволила на мъжът ми да ми диктува от какви магазини да си купувам дрехите .
Но свят като цвят .

# 37
  • Мнения: 562
Всеки има право да се облича както си иска, и за колкото си пари иска, това си е негов избор.

 newsm10 newsm53

# 38
  • Мнения: 5 103
Айде темата пак се превърна в заяждане на тема пари.
Хора темата е за моделите дънки на В.З. а не кой би си купил дънки за 300лв и кой кви ценности има.
То човек да не се похвали, че си е купил нещо скъпо, имаме възможност купуваме си.

# 39
  • Мнения: 3 835
То човек да не се похвали, че си е купил нещо скъпо, имаме възможност купуваме си.

 Joy Joy Joy

Ох, ще ме скъсате от смях. Права си разбира се, само че май не си избрала най-подходящата аудитория да се похвалиш. Thinking
Да са ти честити новите дънки, със здраве да си ги носиш!

# 40
  • Мнения: 5 103
То човек да не се похвали, че си е купил нещо скъпо, имаме възможност купуваме си.

 Joy Joy Joy

Ох, ще ме скъсате от смях. Права си разбира се, само че май не си избрала най-подходящата аудитория да се похвалиш. Thinking
Да са ти честити новите дънки, със здраве да си ги носиш!

Слънце май не си чела темата, не съм си ги купила аз Joy а авторката на темата hahaha

# 41
  • Мнения: 6 621
Айде темата пак се превърна в заяждане на тема пари.
Хора темата е за моделите дънки на В.З. а не кой би си купил дънки за 300лв и кой кви ценности има.
То човек да не се похвали, че си е купил нещо скъпо, имаме възможност купуваме си.
Тъй ,тъй да са и честити ! Hug

# 42
  • Мнения: 5 103
Ми да са и честити дънките Peace със здраве да си ги носи и още по-хубави да си купи Hug амаха развалихме темата с тия спорове.

# 43
  • Мнения: 3 835
То човек да не се похвали, че си е купил нещо скъпо, имаме възможност купуваме си.

 Joy Joy Joy

Ох, ще ме скъсате от смях. Права си разбира се, само че май не си избрала най-подходящата аудитория да се похвалиш. Thinking
Да са ти честити новите дънки, със здраве да си ги носиш!

Слънце май не си чела темата, не съм си ги купила аз Joy а авторката на темата hahaha


Мммммм, слънчасала съм явно. Mr. Green Четох, ама нещо съм се отнесла, абе да са ви честити на всички, новите придобвки! Joy

# 44
  • Мнения: 2 386
....Ох,...........отказах се да пиша в темата, иначе щяха да ме баннат сигурно  ooooh! ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт