Детски клуб Лейди?

  • 6 569
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 206
Извинявам се, че се намесвам в темата ви, но просто е смешно да се говори за аниматор при едно/две, та дори и тригодишни деца. Тези деца си играят сами, просто трябват момичета, които да ги пазят.
Давам всичко, за да видя как аниматор организира двегодишни деца. Simple Smile

# 16
  • Мнения: 2 242
Ами имаше доста теми из форума за детските клубове – даже такава за изискванията на мамите – Каспър спомням си че активно се включваше. Та ако пак се пусне подобна, с удоволствие пак бих си казала мнението – защото пак (както и в тази тема и в старите теми) ще напиша - има гледачи на деца (най-често млади каки помотаващи се между 'бебета' за да не се ударят) и педагози/аниматори ...както щете ги наречете, но такива които се занимават, играят, общуват (и дори ги учат на умения). Не става въпрос за организация на децата  hahaha това и аз бих искала да видя при под 3г дете. Та предпочитам клубове с вторите Wink. Но пак да спомена за мен това си е съвсем отделна тема Peace

# 17
  • Мнения: 6 206
Затова залагай на сигурното, като знаеш, че някъде го правят добре, просто си бъди там.
На приказки всеки може да си говори за атмосфера, атмосферата не се говори, тя се усеща.
Казах това защото е абсурдно да се говори за аниматор /човекът, който води програмата, игри, прави шоу/ при рожден ден на 2 годишно дете.
Момичетата, които гледат децата са друга тема.
Четох изказването ти много внимателно и си мисля, че просто трябваше на момента да кажеш какво не ти харесва:
да ти разместят хапките
да изкарат децата, както са ти обещали
да им направиш забележка, че няма "аниматора"
че няма никой при децата
Просто е трябвало да го кажеш, все пак те също са искали ти да си доволна и надявам се твоето мнение е важно за тях.

# 18
  • Мнения: 2 242
Естествено че ще заложиш на провереното Laughing, стига обстоятелствата да го позволяват (свободна дата, достатъчно място……)

Сигурно си права че е трябвало на момента да си кажа, но някак си предпочитам да си казвам предварително Wink. Не случайно отидохме специално 5дни преди това за да уточняваме нещата. По принцип ми се струва, че след като вече си пред свършен факт – единственото уточняване би трябвало да касае заплащането Peace. Пък и идеята ми не беше на РД да вървя след персонала и да задавам въпроси и да ги подсещам. Даже повечето неща ми ги казаха другите родители, аз някак си не успявах да гледам и следя всичко Mr. Green.

Между другото тази неделя бяхме пак там на РД на 2г момиченце, но гостите бяха на най-различни възрасти над 2г. Останах с почти същите впечатления … да не се повтарям. Само още един съвет за тези които празнуват там – рожденика да отиде 15мин преди началният час -  масите започват да се приготвят след пристигането на гостите. Ние отидохме с 30мин закъснение и още нямаше нито прибори нито сервитьорката беше минала за поръчките за питиета.
Липсваше сценката с тортата (която наистина ми хареса)- но пък имаше друга сценка в последните 10мин. На рожденичката направиха сценка по изпращане и  поднесоха много красив папирус с името й, датата на раждане и …. другото не запомних. Признавам си – не ми стана особено приятно че точно това ни беше спестено на нашият РД Sad

Другата събота пак сме там, пак рожденика е на 2г и се надявам да видя и сценката по посрещането hahaha. Между другото – майката съвсем случайно им се обади да направи корекции и се оказало че няма да направят исканата торта. За мен тортата нямаше значение, но … неприятно би било да го разбереш в деня на РД (а и се чудя как щяха да изберат сами заместител, след като тази майка държеше детето да си избере  тортата).

Дано съм била полезна на някой след цялото това писане, направо се вкарах в беля с тази тема Sad че поне да се бях вслушала в първите мнения  baduu 

# 19
  • София
  • Мнения: 9 483
Да и на сина ми му издадоха Грамота за почетен Рожденник на Клуб Лейди. Hug
Много идейно! Peace

# 20
  • Мнения: 2 242
Да и на сина ми му издадоха Грамота за почетен Рожденник на Клуб Лейди. Hug
  buria buria

# 21
Здравейте на всички!
Аз също празнувах рожденния ден на сина ми в детски кът "Лейди".Това,което ще кажа е че съм много доволна  от всичко.Сандвичите за децата,хапките за възрастните,тортата и всичко останало беше много вкусно.Имаше и клоун,подаръци и изненади за децата,а момичетата от персонала бяха изключително мили и винаги усмихнати.Децата не искаха да си тръгват и на следващия ден отново бяхме там.Във вестника пишеше,че певицата Рени празнувала там рожденния ден на сина си заедно с някои нейни колежки.
  Та аз съм много доволно от детския кът и отново бих празнувала рожденния ден на сина си там(въпреки,че момичетата от персонала са толкова сладки,че ме е страх да водя и мъжа си  Laughing )!

# 22
  • Мнения: 6 206
Здравейте на всички!
Аз също празнувах рожденния ден на сина ми в детски кът "Лейди".Това,което ще кажа е че съм много доволна  от всичко.Сандвичите за децата,хапките за възрастните,тортата и всичко останало беше много вкусно.Имаше и клоун,подаръци и изненади за децата,а момичетата от персонала бяха изключително мили и винаги усмихнати.Децата не искаха да си тръгват и на следващия ден отново бяхме там.Във вестника пишеше,че певицата Рени празнувала там рожденния ден на сина си заедно с някои нейни колежки.
  Та аз съм много доволно от детския кът и отново бих празнувала рожденния ден на сина си там(въпреки,че момичетата от персонала са толкова сладки,че ме е страх да водя и мъжа си  Laughing )!
Какво значение кой с кой е празнувал там?
На мен лично ми стана много смешно като прочетох в сайта им кой си водел детето там.
Каква чест ще е за мен и детето ми да се омешим с детето на Рени. hahaha
Ако седна да пиша кой си е водил детето при мен откъде и е отделил половин час специално докато е в Пловдив, няма да ми стигнат три страници, но никога няма да го направя, защото е смешно. Това не е ВИП бар и децата са си децата, независимо на кой са.
Мнооого снобско.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 820
Някой празнувал ли е скоро там????

Ние мислим да направим там рождения ден на Яна през август... Моля ви, споделете свежи мнения!!!

На мен не ми хареса това, че не можем да си занесем торта, а аз искам да си занеса от Фуклите:(

# 24
  • Мнения: 1 455
Не съм доволна от този клуб Naughty
Бяхме там на рожден ден,имаше много народ,пускат и други деца,дъщеря ми никой не се ангажира да я гледа през тези 2 часа,упс...едната лелка направи опит като я зграбчи и малката ревна.Аз бях с две деца и за минута не се отпуснах,най-вече заради лудницата от многото народ.
Сандвичите представляваха питка с кренвирш и лично на мен ми беше доста трудно да чупя на малката,сина ми не го видях изобщо дали е хапнал.
Кухнята ми хареса.
До сега това е петия клуб в който съм ходила и последен в класацията ми за добро убслужване.Според мен всичко идва от там,че пускат много хора,докато в другите клубове след като ангажираш час за РД. не пускат други деца.

# 25
  • Мнения: 934
Имам постоянни наблюдения от този клуб, тъй като офисът ми е наблизо. През февруари празнувахме рожденния ден на сина ми там. Клубът беше затворен за други деца. Доволна съм от организацията: анимация, театър, клоун, меню и т.н. Освен това приеха да направят тортата с моя картинка, т.к. в каталога нямаха констенурки-нинджи занесох такава на диск.
Ползвам и клуба да гледат сина ми почасово, когато имам по-важна работа.
Напоследък имам забележки към персонала в сладкарницата относно бавното обслужване.
Иначе детския кът непрекъснато се освежава, купуват се нови играчки и съоръжения.

# 26
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Напоследък имам забележки към персонала в сладкарницата относно бавното обслужване.

 и тия кисели сервитьорки Sick

# 27
  • Мнения: 179
И ние там сме празнували веднъж  мога да кажа, че са Peace със най хубавите играчки от всички останали клубове.Кухнята е страхотна вече съм решила там да  празнувам.Преди това бяхме в Мики Маус Naughty  и Барбарони Thinking и не ми харесва като обстановка - двустаен апартамент ooooh! пълен смях кухнятя гола вода спрямо Лейди.Така, че добър избор весело изкарване. Peace
Някой празнувал ли е скоро там????

Ние мислим да направим там рождения ден на Яна през август... Моля ви, споделете свежи мнения!!!

На мен не ми хареса това, че не можем да си занесем торта, а аз искам да си занеса от Фуклите:(

Последна редакция: пт, 06 юли 2007, 00:20 от gracia777

# 28
  • Мнения: 160
здравейте и ние днес запзихме дата за рождения ден на дъщеря ми на 01.08. 07 надчвам се всичко да е добре защото като чета тези отрицателни мнения се настройвам малко скептично. гостите ще са на по 1-2 годинки, поръчахме и клоун за 30 мин. ще видим как ще мине.
Кажете моля какво меню да избера за толкова малки деца?

# 29
  • Мнения: 7 640
момичетата, с които говорих там са доста наперени, цените ми се видяха височки, да не говорим , че детските партита се правят САМО вътре и по изключение навън, за да можели да овлядяват децата.
Ми то и у нас като им пусна филм и ги оставя да вилнеят в детската, ще изкараме горе-голу така.

Общи условия

Активация на акаунт