Самотно ми е тази вечер

  • 7 087
  • 77
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 023
незнам къде да пиша.знам,че и това няма да ми помогне и трябва да се стегна сама.
но вече толкова време не мога да се оправя ooooh!
обзема ме паника и ужас,че живота ми ще мине така,в тъга Cryче никога няма да се усмихна истински,че никога няма да се почувствам като жена,не само майка Cry
стах ме е Tired Tired Tired

пати, първо, ама най-първо спри да мислиш. мисли в къси срокове. утре. по-утре. по-по-утре.
нали правиш ремонт са - е момента е да се захванеш с нещо - демек нещо с твоите ръце. все едно какво.
занимание е решението, и късите срокове.
ама това някога, ама това дали винаги - това не е твоя работа. времето си работи само - ти не си му доверена - ако знаехме какво ще се слу4ва, дали пихме оставили нещата?!
хайде, зимай се у ръце - малко латекс и 4етка и дай дай даааааааай - все едно как си боядисала - ти си боядисала и си всемогъща - аз така се 4уствам като латексирам - на мен това ми е хап4ето срещу ежедневието или тъгата или яда.

# 76
Ох, момичета, толкова ми е криво тази вечер, че не знам как ще изкарам. Държа се да не рева, че утре ще съм като поничка, а съм на работа. А и децата ме питат какво става. Снощи не можах да мигна и сега ме е страх въобще да помисля за лягане. Нощите, гадните, са най-страшни. Идват ми ужасни мисли в главата. Страх ме е от всичко. Точно какво ще се случва утре с мен, все така ли ще съм сама, защо точно на мен се случва гадорията. Много съм отчаяна, а никой насреща да помогне. Самотно ми е тази вечер. Плача....

# 77
centra  Моля те бъди силна, ако пък толкова много ти се е насъбрало поплачи си да ти мине,налей си като мен едно малко ама малко питие пусни хубава музика ако са заспали децата де и знай че това е само момент който ще отмине.И ще има много красиви мигове след това всичко хубаво ни предстои да се случи! Hug cheers Flowers Four Leaf Clover

Общи условия

Активация на акаунт