Мъчно ли ви е за остриганата коса

  • 9 270
  • 163
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 98
аз също съм ЗА промяната , но пък и винаги се скъсвам от рев при такава , независимо дали е сполучлива или не  Cry

# 151
  • Мнения: 3 459
Не не ми е мъчно иначе нямаше да я острижа  Mr. Green

# 152
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 272
Никак не ми е мъчно даже.Аз обичам късите коси и си ходя така.Даже много ме е яд като ме подстрижат и после като тръгне да расте #Cussing out започва да ми се разваля формата и направо #2gunfire

# 153
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 272
Сетих се,че съм ревала веднъж като се обезцветих сама в къщи и стана патешко жълто.Направо...ooooh!!! Пратих детето до хранителния магазин,само да ми купува после черна боя и после като се боядисах Sick Sick Sick! Рев,Рев,рев... Cry Така че за остригана коса не плача, ама за цвят и то гаден направо си рева яко.!

# 154
  • Мнения: X
тц,хич биля, просто като ми омръзне искам по-бързо да порастне,но за тази дето вече съм остригала не ми е мъчно,защото за да я подстрижа,значи е имало нужда и съответно не е била в перфектна форма.

# 155
  • Мнения: 337
Никак не ми е мъчно даже.Аз обичам късите коси и си ходя така.Даже много ме е яд като ме подстрижат и после като тръгне да расте #Cussing out започва да ми се разваля формата и направо #2gunfire

 Peace Все едно аз съм го писала

# 156
  • Мнения: 139
Хайде и аз да се разпиша... За мен няма нищо по-лошо от филирана коса /в момента оправям точно такава и изглеждам #Crazy /. Колкото и майсторски да е направено, от обема остава едно Голямо Нищо. И винаги си поревавам след това. Но хубавото е че все пак ще порасне, нали?

# 157
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
И аз съм в групата на драстично сменялите дължини.  Mr. Green
През няколко години решавам, че трябва да си пусна дълга коса... нали съм момиченце, все пак. Стигне ли някъде на два-три пръста под рамената не издържам повече... и сменям на втори-трети номер.  Crazy  Никога не съжалявам, но пък винаги ми се налага да убеждавам фризьорите поне по два часа, че не съм в депресия, не съм се побъркала, няма да се върна след два дена да им рева в салона и т.н. Даже са се опитвали да ме гонят от салона...  ooooh!
И аз така като теб! Даже преди години пловдивският коафьор Гаро ме отпрати с думите: Не, тази коса не мога да я отрежа!  hahaha Съответно аз влезнах в първия срещнат салон по пътя и лелката нямаше скрупули да ме подстриже.

# 158
Днес се подстригах,но не ми стана мъчно

# 159
  • София
  • Мнения: 2 061
Днес се подстригах,но не ми стана мъчно

И аз така! Peace

# 160
  • Мнения: 1 043
Винаги съжалявам , ако не веднага - то след известно време все си казвам "Ех, ако не бях се подстригала ..."
Иначе все си оставям косата да расте дълга и скед като падне под раменете айдееее... късо, че ме хващат нерви като немога да и отделя време и да се оправя като хората .

# 161
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
не... сама се подстригвам и много си се радвам после  hahaha

# 162
  • Мнения: 22
Първата седмица винаги ми е мъчно и ми е странно като се погледна в огледалото, но после свиквам.Намирам начина по който трябва да я поддържам и  се харесвам.Винаги съм смятала, че това е коса и расте.А и бях чела някъде, че в косата се набирали всички стари спомени и негативни енергии, и като се отреже се освобождаваме от тях.Та така се успокоявам...

# 163
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Имах коса стигаща до под ханша  Laughing
Един ден , изморена от непрекъснатата поддръжка , която ми отнемаше много време и нерви , реших - До тук съм  ooooh!
Отрязах я и вече 10 години съм с къса коса /снимки в подписа ми /
От 1 година си казвам "Сега се подстригвам за последно и ще я пускам "
Уви не успявам , защото не мога да я търпя , когато стане безформена и честно казано взех да съжалявам , че тогава си отрязах хубавата коса  Sick

Общи условия

Активация на акаунт