СДРУЖЕНИЕ "ВАРНЕНСКИ МАЙКИ"ІІІ

  • 15 265
  • 280
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 301
Утре ще мога да кажа повече информация, днес имаше среща с нея, доколкото разбрах са и осигурили и хладилник, но най-голям проблем е храната, АМ и памперси. Живее в Конфу-то в голяма мизерия.
Благодаря ви за готовността да помогнете.

# 151
  • Мнения: 748
Канени сме на 21 юни от 10 часа на Спортен празник на децата в Овчарово. Имате една седмица да си планирате(освободите) предиобяда Simple Smile

# 152
  • Мнения: 228
Здравейте,бих искала и аз да се включа към Сдужението.С радост бих помагала с каквото мога.Вече изпратих молбата и анкетата,които се изискват.Прилагам и скайп име- rosica848.

# 153
  • Мнения: 748
Моника, кажи моля ти се колко са рожденниците през юли, за да имаме време на реакция за купуването на дрешки и подаръци

Иван 5г
Андрей  7г

На толкова ще станат децата. Иван е дребен - 85см, Андрей е висок между 100-105 см
Запазвам си да купя подарък за Андрей, с любезното съдействие на Небесната Simple Smile

Последна редакция: пт, 15 юни 2007, 19:52 от scorpionche

# 154
  • Мнения: 13 512
Янко е вече във Франция, а Сабри е  реинтегриран.

# 155
  • Мнения: 748
Да няма някой от новите юли?

Последна редакция: пн, 18 юни 2007, 18:04 от scorpionche

# 156
  • Мнения: 748
За утре 19.06 - желаещи да се сберем.. 19:30 къде?
на 21-ви напомням че ще има спортен празник, който ще идва да казва

# 157
  • Мнения: 3 595
Роси ми звънна вчера...Те с Велин са добре, но и се е счупила количката...някой преди година и е предложил лека лятна количка...Всъщност пита, дали някой може да и даде лятна количка...били по 6 часа навън с Велин и накрая много се уморявал.
Тя има кошарка за игра сгъваема, която би искала да даде на някой, който има нужда. Пишете ми моля ви на ЛС, ако някой и иска телефона.

# 158
  • Мнения: 2 096
Здравейте,
искам да се включа в дейността на сдружението.Кога е следващата ви среща?

# 159
  • Мнения: 13 512
Здравейте,
искам да се включа в дейността на сдружението.Кога е следващата ви среща?

на 21ви сутринта можеш да заповядаш на спортен празник

# 160
  • Мнения: 2 096
За спортният празник няма да мога.. С малко дете съм и без кола.. Имам дрехи които мога да даря за бебе са.. къде могат да им намеря приложение..

# 161
  • Мнения: 748
В звеното, ако има бебета, Пипо беше казала и за някаква майка с малко дете

# 162
  • Мнения: 290
Здравейте, копирам обявата си от друг подфорум на БГ Мама. една услужлива мама ми е дала линк към тази темичка и сега се разписвам и тук. искам да подаря на някоя нуждаеща се мама дрешките на дъщеря ми.
Цитат
Нямам възможност да се свържа с някой дом за сираци, затова публикувам тук обявата. Дрешките са за новородено момиченце. Подходящи са за есен - зима (дъщеря ми е родена ноември месец).Част от тях са доста употребявани (долни бодита), но има и такива които са слагани само по 2-3 пъти. Ако има интерес пишете на лични.
къде е това депо?

Последна редакция: пт, 22 юни 2007, 17:22 от eli_mama

# 163
  • Мнения: 748
Ели, ако питаш за звеното -  в Аспарухово е

# 164
  • Мнения: 2 096
eli_mama бих се комбинирала с теб да отидем до звеното и аз имам неща за даряване.. но незнам къде е точно в Аспарухово.. Ако има кой да даде точен адрес

Общи условия

Активация на акаунт