СДРУЖЕНИЕ "ВАРНЕНСКИ МАЙКИ"ІІІ

  • 15 243
  • 280
  •   1
Отговори
# 165
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Копирам от стара тема обяснение къде е Звеното в Аспарухово.
 
Значи така: влизате в Аспарухово от моста, на 1 бензиностанция има 180градусов завой. Там се хваща пътя към центъра на аспарухово. Подминава се спиркаа, която е веднага след завоя, продължава се направо, стига се до 1 училище. Минавате зад училището и се завива първата възможна уличка вляво, после пак вляво. Едно от руските блокчета, май е номер 2, целия 1ви етаж е с решетки, отпред има двпр с пейки. Надписа е "Звено Майка и бебе"

# 166
  • Мнения: 748
Среща - сряда 27.06 - 19:30
В къщата ли ще е пак?
Който ще идва, моля да се запише Simple Smile

# 167
  • Мнения: 13 512
запис:-)

# 168
  • Мнения: 2 839
Хайде на Албена срещата, а?  Blush

# 169
  • Мнения: 748
Ще дойдеш да ме вземеш Simple SmileА да ме върнеш Simple Smile

# 170
  • Мнения: 2 839
Щях да кажа, че Моника ще те докара, но тогава е по-вероятно да стигнете към Несебър някъде, отколкото до Албена.

Ок тогава, чакай ме в 17,24 на спирката на централна гара, ще мина да те взема.

# 171
  • Мнения: 748
Добре, че не каза и секундите, щях да се притесня Simple Smile

# 172
  • Мнения: 748
Днеска има статия в Труд - Морски - стр. 7
Ще пусна тука статията:

Сдружение "Варненски майки" пак раздаде подаръци на сираци - Мария Людмилова

Сдружение "Варненски майки" вече година и половина радва децата от дома за сираци в добричкото село Овчарово. Миналата седмица малчуганите, лишени ит родителски грижи, закриха учебната година със спортен празник. Гости и участници в техните състезания бяха и варненските майки, които с огромно удоволствие се включиха за пореден път във веселбите. По време на празника, освен обич и приятелство от жените, малчуганите получиха и куп подаръци - играчки, дрешки и лакомства. За 38 дечица нна възраст от 3 до 7 г. се грижи екип от отлично подготвени всеотдайни подагози. Благодарение на усилията им мъниците растат добре възпитани, много лъчезарни и любознателни, а домът е спретнат, чист и светъл.

# 173
  • Мнения: 216
Дива, откъде я измисли тазя Албена?  Shocked..Няма значение..ще се постарая да дойда...

Запис  Mr. Green

# 174
  • Мнения: 13 512
Хайде на Албена срещата, а?  Blush
безалкохолна,така ли?  Тц,тц...Дафи има работа, а с нея щяхме да идваме с лаптопи да събираме снимки и записваме дискове

# 175
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Дами, ако имате възможност елате утре да ни подкрепите на протеста

10.00 часа на Фонтаните на общината

Благодаря!

# 176
  • Мнения: 748
За утре къде ще бъде срещата последно ...

# 177
  • Мнения: 301
Каква Албена посред седмицата??? Хора без работа.... Дай им да ходят...
Не че не ми се ходи и на мен... ама толкоз рано утре не мога.
     Днес се видях с майката за която ви писах преди време. На 30 години, сама живее в мизерна квартира, детето- момиченце - на 4,5 месеца е много сладичко, но не и стигат 180-те лева да му купува храна и памперси. Чака с нетърпение да може да започне работа за да си помага в отглеждането.
Дали Онче-Бонче може да помогне с идеи каква помощ може да се потърси, дали от бащата... не са имали брак и се разделят още в началото на бременността.
Днес и заредих АМ, каши и памперси, някой ако може с нещо да помогне моля да си каже.
Поздрави  Grinning

# 178
  • Мнения: 705
ще запазя маса в ресторант "сезони" в морската градина - довечера след 19.30ч.

всички желаещи са добре дошли!!!

Последна редакция: ср, 27 юни 2007, 09:56 от stelt

# 179
  • Мнения: 748
Някой, имащ възможност другия понеделник - 9-ти да отидем до Овчарово сабалям.
Тогава ще вземат Андрей и Дани, а имам подарък за Андрей нали е рожденник. Диана за съжаление е заета

Общи условия

Активация на акаунт