СДРУЖЕНИЕ "ВАРНЕНСКИ МАЙКИ"ІІІ

  • 15 244
  • 280
  •   1
Отговори
# 195
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Майко мила, преброих 11 деца - 11 торти. На мъжо свят ще му се завие. Трябва да измислим нещо, защото те така или иначе не могат да ги стопанисат и да ги изядат.
Иначе имат ли от нещо спешно нужда в момента?

# 196
  • Мнения: 748
Как 11 ? - 7 са децата

Смятахме да направим примерно 3 по-големи торти. Като говорим с Василева ще пиша Simple Smile

# 197
  • Мнения: 13 512
Август ще се отпразнуват рожденните дни за юли и август. Това са всички рожденници

Янко - 6г
Димитър - 5 г. Катя
Сабри - 6г
Айше - 4г Ани
Роза - 5г - Дафи
Гюлбеяз - 7г - Стела
Божидар - 4г
Желаещи да купят подаръци или дрешки за останалите 3-ма?
На 24.07 ще се ходи в дома, който иска да дойде  - да се обади Simple Smile

сАбри е реинтегриран от няколко месеца, а мисля, че и Янко вече не е в дома. Поля, попитай пак Василева.

# 198
  • Мнения: 748
Смяташ ли че не съм?Simple Smile
Бъркаш Янко и Румен - явно Simple Smile

# 199
  • Мнения: 13 512
Смяташ ли че не съм?Simple Smile
Бъркаш Янко и Румен - явно Simple Smile
а Сабри нали е при баща си?

# 200
  • Мнения: 13
 HugЗдравейте искате ли още хора в екипа  Rolling Eyes
Искам да помагам когато с каквото мога и ако е възможно да посещавам домовете с вас.
И ако може да идвам с вас ,дали  ще е удобно и  baby_neutralбесотйка да е с мен ,че няма кой да я гледа ooooh!
И още нещо да попитам,какво е това звено в Аспарухово-там събирате дрешки  Rolling Eyesтака ли ??Дайте ми повече инфо ,че съм като пате в калчища Embarassed

# 201
  • Мнения: 884
Как минаха Рожденните дни? Майка си идва другата седмица  и ще мине  при тях.
Как са с храната? От какво имат нужда?
Последно им занесе хубави конструктори . Дали им ги дават за игра или ги държат по рафтовете?

# 202
  • Мнения: 748
За идването никакъв проблем - Добре дошла с мъника
Звеното е за самотни майки с деца

macoball - Не сме празнували скоро рожденни дни, ходим само да ги видим и им носим от каквото имат нужда. Най-вече плодове и зеленчуци. А за играчки сега ги виждаме на двора в пясъчниците и надали там им дават конструктори

# 203
  • Мнения: 30
Здравейте,
Синът ми е вече на 1 г и 10 мес и почти нямам време да влизам във форума. В момента пиша по повод нещо конкретно. Имам бебешка количка, която не е луксозна, но първата година си возих малкият в нея. Не искам да я изхвърлям. Ако някой има нужда и не може да си намери нещо по добро , обадете ми се. Не мога да кача снимка , но на имейл мога да я изпратя.

# 204
  • Мнения: 748
Имаме ли готовност за ламината?

# 205
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Privet ot Melnik Grinning! Niamame gotovnost za laminata,Vasileva 6te6e da pra6ta razmeri za da govori za cena i montaj.

# 206
  • Мнения: 748
Ивето вчера е родила момченце, Боян!
Да и е жив и здрав!

# 207
  • Мнения: 13 512
В Овчарово вече има назначено медицинско лице- медицинска сестра, както и социален работник на цяла бройка. Броят на децата вече надхвърля 40. Започнал е ремонта, обмисляя се вариант децата да  бъдат разделени в три групи. Дай Боже все такива добри вести да идват от всички домове!

# 208
  • Варна
  • Мнения: 2 171
В Овчарово вече има назначено медицинско лице- медицинска сестра, както и социален работник на цяла бройка. Броят на децата вече надхвърля 40. Започнал е ремонта, обмисляя се вариант децата да  бъдат разделени в три групи. Дай Боже все такива добри вести да идват от всички домове!

Това е чудесно! Имаше нужда! Трябва да действаме за ламината щом ремонта е почнал Simple Smile.


Момичета, дайте да се съберем и да се видим, вече се затъжих за Вас Hug!

# 209
  • Мнения: 13 512
В Овчарово вече има назначено медицинско лице- медицинска сестра, както и социален работник на цяла бройка. Броят на децата вече надхвърля 40. Започнал е ремонта, обмисляя се вариант децата да  бъдат разделени в три групи. Дай Боже все такива добри вести да идват от всички домове!

Това е чудесно! Имаше нужда! Трябва да действаме за ламината щом ремонта е почнал Simple Smile.


Момичета, дайте да се съберем и да се видим, вече се затъжих за Вас Hug!
сряда по традиция?

Общи условия

Активация на акаунт