Записвам се.......

  • 3 739
  • 81
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 843
Вече обещавам най-тържествено да не използвам Запис и производните му.... Честна чавдарска, пионерска и комсомолска! Рапорт даден!
карай , маме.  Simple Smile)   Вече ще се абонираме.
  Или ще пращаме емотикони.  Хем е по темата  / "СМЯЯЯЯХХХ"/  хем си ги следиш.
          Това  - вече по принцип -  хем искате темите да се четат, хем " запис"  е  м... м.. няяя..  досаждащо.
 Ок, и за мен е така.
      Но,  са четени и следени.  Т.е   на някого му пука!  И някой чете.

Последна редакция: пн, 02 апр 2007, 22:31 от Найка

# 76
  • Мнения: 1 492
Въобще не им обръщам внимание, пък още повече да ме дразни. Rolling Eyes

# 77
  • София
  • Мнения: 5 828
Много важно, скролваш надолу и толкова  Tired

# 78
Много важно, скролваш надолу и толкова  Tired

Ще скролне, ако може да влезе изобщо. Защото, докато някои се записват наляво и надясно, други изобщо не могат да влезнат  във форума.
Но какво й пука на софийската ССФ за провинциалните неволи?  Или за това, че има хора, които са на трафик и си плащат интернета от джоба, а не ползват служебен?  Wink  Mr. Green

# 79
  • София
  • Мнения: 6 363
Може някой да им киха по левче. newsm78  Аз лично като видя този израз или "и аз така" напушват ме лудите. Толкова ли са тъпи тези хора, че не могат да вържат 2 лафа?!

което ме подсеща за темата "Има ли Никол имен ден". е не мога да разбера - каква е тая страст у тия жени да напишат около 30 пъти отговора "На Никулден, що за въпрос?! Shocked" ....

добре бе, един отговорил, що трябва всички да покажат, че знаят нещо елементарно?

# 80
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Ами дразнещо е, няма кво да се лъжем.

" Запиши" се с някой коментар, с нещо, което искаш да кажеш... това "ЗАПИС" просто...  Sick

# 81
  • Мнения: X
Радвам се, че някой пусна подобна тема, и аз много се ядосвам особено когато ми е интересна някоя тема и с нетърпение изчитам всеки следащ отговор, който много често е :' Запис".  Целия ми интерес се изпарява. Според мен това е просто начин да се трупат мнения.

Общи условия

Активация на акаунт