Обичат ли децата да спят в леглото с мама и тате

  • 1 843
  • 67
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 17
Мами с по-малки деца, знам, че е сладко в началото, но после няма отучване. Аз с второто един ден няма да направя пак тая грешка. И при нас се почна с идване призори към 7-8 месечна, от  есента спи изцяло при нас и не иска дори и на игра през деня да я сложим в креватчето й.
и при нас така,с баткото(8 г.) проблеми няма,той спи сам в детската стая,но малкия(1,5 г.)е постоянно при нас и незнам как да го отуча

# 61
  • Мнения: 1 353
И нашата Али обича да спи при нас и най-вече да суче по цяла нощ. Е това се случваше преди. Сега я приспивам в нейното легло и нощем само я кърмя 1-2 пъти без да я взимам при нас. Мисля че трябва да свикне с нейният си матрак, защото после може и да не го иска, а при нас вече е тясно.

# 62
  • Варна
  • Мнения: 389
Обича.Всяка вечер заспива в своето легло и като се събуди през ноща казва,че го е страх и идва при нас.

# 63
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 396
Синът ми обича да се гушка при нас. Понякога заспива на нашето легло. Но вече достарядко.  Hug

# 64
  • Мнения: 4 621
Яна си спи в креватчето в нейната си стая. Като дойде при нас в спалнята го обръща на игра Peace

# 65
  • Мнения: 131
След като го нахраня в 6 не иска да заспива и тогава го вземам при нас, защото знам какво следва. Иначе вечер спи предимно в неговото си легло.

# 66
  • Мнения: 3 500
И Мони спи при нас от време на време.

# 67
  • Мнения: 5 362
Да,обича.Но си спи в нейното легло  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт