Отговори
# 525
  • София
  • Мнения: 3 789
Христос Возкресе!
Весел празник, момичета! Да сте здрави, щастливи, все така лъчезарни и много обичани!
Да ви се случват само хубави неща! И нека скоро, много скоро всяка една от нас да получи това, което най силно желае! И да напълним градинките с бебешки колички! 1stroller
Да ви се похваля- моето яйце е БИЯЧ! easter Потроших яйцата на всички! yesyes
Хубав, слънчев и усмихнат ден ви желая, с много слънчево настроение и само положителни емоции! baloni smile3521

# 526
  • Мнения: 1 305
ЧЕСТИТО ВЪЗКРЕСЕНИЕ ХРИСТОВО! Весел празник момичета. Пожелавам ви много здраве, любов и най вече положителни тестчета и скоро хубави бебоци  newsm32
Аз преди бях една от вас, и искам да ви пожелая много късмет и скоро да освободите темичката за нови желаещи  Hug   love001

# 527
  • София
  • Мнения: 3 688
Христос Воскресе!
Весели празник:)Пожелавам ви сбъдване на всичките ви мечти!
Аз днес съм на работа,много кофти.Колегите донесоха яйца и имахме уговорка накойто яйцето излезе бияч той ще е дежурен днес и познайте с моя късмет как изпотроших яйцата на колегите....Simple Smile

# 528
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Честит Великден на всички!

Желая ви много щастие, радост и сбъдване на всички мечти!  Hug

Irenn, чудесно пожелание! Как е малчо? newsm78

Поктор, приятен обяд!  Peace

# 529
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
ЧЕСТИТО ВЪЗКРЕСЕНИЕ ХРИСТОВО!



Пожелавам на всички ви освен да сте здрави и щастливи задължително да видите в скоро време и две тлъсти червени чертички!

Последна редакция: нд, 08 апр 2007, 16:34 от valkata78

# 530
  • Мнения: 2 309
Честито Рождество Христово!!!

Пожелавам на всички да боядисат не само яйцата,но и тестовете с по две черти Hug Praynig Peace

# 531
  • Мнения: 354
Честито Възкресение! Бъдете здрави обичани и щастливи  !

# 532
  • Мнения: 284
Честито възкресение Христово!

На нечакащите стискам палци! Praynig
Аз ви чета всеки ден,не пиша,защотото сме спряли опитите ,но това не значи ,че не се радвам и не тъжа заедно с вас!Обичам ви и ви стискам палци скоро да гушкате бебоци!
  bouquet

# 533
  • София
  • Мнения: 1 248
ЧЕСТИТО ВЪЗКРЕСЕНИЕ ХРИСТОВО!!!
На този хубав празник искам искренно да пожелая на всички вас и на себе си най-вече здраве, а след това много щастие и понеже знам че когато на Възкресение човек си пожелае нещо искрено-то се сбъдва...Затова днес е момента всички ние  да си пожелаем така очакваните бебчета, за да може съвсем скоро да усетим майчинската обич...защото нищо не е по силно да направи мечтите реалност от вярата и убеждението, че ще се случат...

# 534
  • Мнения: 1 305
Bec  ние с малчо сме добре той засега расте със сантиметърчета, аз на килца ама всичко си заслужава. Надявам се живот и здраве всички вие да усетите скоро това чувство, и после да се радваме на здрави бебчета  Hug

# 535
  • София
  • Мнения: 966
Христос воскресе
Желая ви много здраве, късмет и любов.
И сбъдване на най-съкровенните ви желания.


Ако има скучаещи тази вечер да казват, че аз съм цяла нощ на линия.

# 536
  • Мнения: 1 792
Христос Воскресе и блага вест донесе да има мир по Земята и много обич в сърцата.желая ви на следващия Великден да сте с поне по -един нов член в семействата ви Hug

# 537
  • София
  • Мнения: 3 688
хай момичета,няма ли някой скоро да се похвали че е видял две чертички,аккво е това затишие.От доста време насам нищо...дали после ще има бум на бременлиики(на тая дума май се смяха в клюкарника...)

# 538
  • Мнения: 1 792
да бе какво е това безумие-толкова време няма кой да се похвали ThinkingСРАМОТА

# 539
  • Мнения: 802
Здравейте момичета, сега се прибираме от вечеря от свекито и ще си полегнем с моя мъж да гледаме филма  "300" - бил много хубав , но ще видим дали е така .
не мен ми дойде лелището ..... и така ми честити празника .
аз си го очаквах де ... не съм изненадана, но пак ми стана малко гадничко , нали все си тоя една тайна надеждичка ...ама ... няма да спирам да се боря .
следващия път ...

лека вечер от мен , целувки и ви прегръщам .

Общи условия

Активация на акаунт