Semana Santa....ИСПАНИЯ

  • 16 341
  • 287
  •   1
Отговори
# 30
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
да ви се опла4а току Що ми се обадиха от болницата излезли сани резултатите от изследванията за риск от мал формации, в рискова граница сме и утре имаме допълнителен спец преглед, моля се вси4ко да е наред Praynig, много се притеснявам, озна4ава ли това 4е бебо няма да е добре или само съЩествува такъв риск, много съм объркана, някой имал ли е такъв проблем  Cry

# 31
  • Мнения: 235
Честит Рожден Ден на Ники! Да расте здраво и щастливо момченце!
ANETT,  не съм компетентна по въпроса, но ти пожелавам всичко да е наред! След около половин година да се радваш на здраво и хубаво бебенце!

# 32
  • Мнения: 2 825
Анет, не означава, че не е наред бебето, а че има риск от малформации. Предполагам сега ще ти направят амниоцинтеза (не знам дали го написах правилно). Не се шашкай още, стискам палци всичко да е наред и да е фалшива тревога  Praynig Praynig Praynig

Марипоса, честит ти рожденник, да ви е жив и здрав и много радости да ви носи Simple Smile   bouquet

# 33
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Честит рожден ден на Ники!
Да е много щастливо и слънчево бебе, и усмивката да не слиза от устните му!


Анет, не се притеснявай. Просто искат да се застраховат. А и за теб ще е по-добре да ти направят допълнителни изследвания и да си спокойна, че бебо е добре  Hug


Оправих снимките в албумчето, но някои имат само номер  newsm78 и не знам кой кой е  Mr. Green, хайде, разконспирирайте се, да знаем кой кой е  Laughing

# 34
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
мерси Вес аз мойте не ги бях сложила на правилното място
дано наистина е смао фалшива тревога, лекарят все пак ме успокой 4е бебето е шавало прекалено много и 4е не са могли да гоизмерят добре (така си и беше не спря да подска4а), но не о4аквах такъв резултат по беше вероятно да е невалиден резултата

# 35
  • Мнения: 811
4естит    рожден ден на Ники       Да расте за радост на мама и тате здраво,усмихнато и послушно детенце.Весел празник на цялото семейство  
 

Анет,не се притеснявай,вси4ко ще е наред.Нека ти направят амниоцентезата за твое успокоение.

Много си хубава,разгледах ти снимките  Wink.Ние от толкова години живеем във Валенсия и не сме отишли още до Албуфера.Тъкмо се наканихме и взеха,4е забраниха ходенето заради пти4ия грип преди година две  Mr. Green.И отложихме екскурзията  Mr. Green.

 Гледам и на Гойа, ще и правят...и е била днес.Дано пише как е минало.

# 36
  • Мнения: 1 818
Честит Рожден Ден на Ники !Да расте здрав,послушен и винаги весел!



http://www.youtube.com/watch?v=yj6cbM-h8xg

Последна редакция: вт, 03 апр 2007, 18:02 от gaby_s

# 37
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
alest благодаря ти много, иска ми се да вярвам 4е е фалшива тревога
а оносно езерото за мен това е най красивото кът4е във валенсиа както и каналите на порт саплая разбира се

# 38
  • Мнения: 221
Здравейте и от мен,момичета.
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА НИКИ!Да ви е жив и здрав и много да си го обичкате! newsm59 Tada newsm38
Както снощи споменах,днес бях на амниоцентеза.Много ми беше притеснено,но слава Богу,всичко мина.Чак сега се надигам от леглото за малко,но сега трябва да лежа два дни и да си почивам.Иначе БЕБО е добре.
ANETT не се шашкай.И аз в първия момент го приех така,но като разбрах,че в Испания това е практика,а и лекарите са по-опитни в това отношение,се успокоих.Сега ще чакам резултатите.Във всички случай,щом има риск е по-добре да се направи това боцкане.После малко почивка и newsm53 .Ти в коя болница ходиш на прегледи?

# 39
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
във villajoyosa утре на обяд Cry

# 40
  • Мнения: 221
И аз съм там.Много съм доволна за сега.Не мога да се оплача от обслужването.Утре ще те видят пак на ехограф,но ако риска ти е предвид кръвните изследвания,може би ще ти предложат амниоцентеза.Не се притеснявай. newsm10

# 41
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
не изследванията са перфектни в предвид ехографа е  newsm78
аз съм утре в 1.30  Praynigдано този път не подска4а толкова много и ми кажат 4е вси4ко е наред и няма проблеми

# 42
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Честит рожден ден на Ники!
нека да расте бодро и здраво дете ! само радост да ви носи  Hug  bouquet
първият рожден ден е еднострахотно преживяване - спомням си с какъв трепет се приготвях . 4есно казано от три години насам рождените дни на ГЕри са супер важни - моя даже го бях забравила Simple Smile
Анет успех утре и без притеснение  !

# 43
  • Мнения: 200
Фиестата приключи, беше едно незабравимо прежвяване!!Найстина е много вълнуващо !! Пожелавам на всеки да го изпита!! Благодаря ви за пожеланията!!

Аз за друго съм тук нося ви една новина.
Имаме си БЕБЕ, мама ру600 е родила днес едно момченце.
Да и е честито!!Друго тя ще ни разкаже.
Анетт не се притеснявай нека да направят изследвания. Амниосинтеза не се ли прави към 20 седмица и тогава да ти кажат какъв е риска от малформаций?Мисля,че е още доста рано при теб newsm78
Успех утре!!

# 44
  • Мнения: 811
4естито беб4е на мама ру600   bouquet Вси4ко най хубаво му пожелавам ,както и на родителите му   bouquet Ще я 4акаме скоро да се похвали и да каже как е минало вси4ко   Simple Smile

Не знаеш ли как се казва беб4ето?


Ина4е скоро и ние ще посрещаме първия рожден ден на Криси  Simple Smile.Кога мина една година... newsm78 Като в4ера ми е спомена с огромния корем и страховете около раждането.То4но на 5 април ми беше термина  Mr. Green...

Общи условия

Активация на акаунт