Не знам какво да правя

  • 4 019
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 487
Хванах мъжа си в крачка. В месинджера си е говорил как са правили секс с една обща позната. Не издържах и с патешкия си акъл му го показах. Естествено той го изтри с довода че е лична кореспонденция. Направих скандал (през ноща) с който не се гордея, малкото ме чу и се разплака за тати. Каза че ако се разведем ще остане при баща си Cry Cry Cry Cry Cry Cry, а аз толкова го обичам. Толкова ме е страх да не ми го вземе че ще полудея май наистина ще вляза в лудницата. Чудя се дали в кратсе да кажа на мъжа на познатата какви са ги работили. Не искам да имам повече контакт с тях ( просто съм отвратена не става вапрос за ревност). Извинявайте за обърканото ми писание но съм много растроена. Ако  не мога да си взема детето май ще трябва още да го тарпя Cry Cry Cry Cry Cry.

# 46
  • Мнения: 2 292
а пак една от темите   newsm78
ако не си
...  колко съм тъпа, грозна и неспособна да си намеря дори и ниско платена работа ...

се вzимашв ръце и слагаш всичко по местата  Wink успех  Wink

# 47
  • Мнения: 819
Хванах мъжа си в крачка. В месинджера си е говорил как са правили секс с една обща позната. Не издържах и с патешкия си акъл му го показах. Естествено той го изтри с довода че е лична кореспонденция. Направих скандал (през ноща) с който не се гордея, малкото ме чу и се разплака за тати. Каза че ако се разведем ще остане при баща си Cry Cry Cry Cry Cry Cry, а аз толкова го обичам. Толкова ме е страх да не ми го вземе че ще полудея май наистина ще вляза в лудницата. Чудя се дали в кратсе да кажа на мъжа на познатата какви са ги работили. Не искам да имам повече контакт с тях ( просто съм отвратена не става вапрос за ревност). Извинявайте за обърканото ми писание но съм много растроена. Ако  не мога да си взема детето май ще трябва още да го тарпя Cry Cry Cry Cry Cry.

 #Crazy Аз пък оставам с впечатлението, че едва ли не ти доставя удоволствие да повтаряш колко си нещастна, как ще влезнеш в лудницата, как ще ти вземат децата...ами направи нещо?!?Ако чакаш някой друг да ти оправи проблемите, било той и психолог,няма да стане. Извинявай, ако звуча грубо, ама да търпиш 20 г. тормоз...явно не ти пука за теб самата, но е редно поне за децата да ти пука/да не кажа, че е задължително/. Сама виждаш, че тези деца вече се обръщат с/у теб ? Както ти се отнасяш към себе си, така и те /вкл. и съпругът ти/  ще се отнасят с теб. Ти не се уважаваш-те също не те уважават. Не разбрах кое точно е заради децата?
Ако наистина искаш съвет - ами прочети си още веднъж всички мнения и действай! Иначе само си пишем за разнообразие. Ако се махнеш от този човек- просто няма да имаш нужда от психолог.

# 48
  • Мнения: 487
Никита не съм нещастна и не искам да ме съжаляват. Просто съм объркана и както от заглавието е видно не знам какво да правя. Нямам пари за адвокат за да разбера как стои въпроса с малкото ми дете , за това ще питам психолога да ми каже поне от медицинска гледна точка какви са ми шансовете. Наистина съм много объркана това последното от страна на съпруга не го очаквах. Дойде ми като гръм от ясно небе, разбрах го преди няколко часа. Даже не мога да заспя от отвращение и дочаках утрото пред компа.

Последна редакция: ср, 18 апр 2007, 21:59 от kofa

# 49
  • София
  • Мнения: 1 603
Е хайде стига си се чудила ами си взимай децата и багажа и се махай оттам - явно положението няма да се оправи. В България имаш дом или роднини - все някой ще ти помага на първо време. Неразумно ми се струва да чакаш 2 месеца са час при психолог и други разни дивотии. А децата ще разберат - не се съмнявай.

# 50
  • Мнения: 2 084
Не мога да се обърна към теб с името, което си избрала . Защо докато чакаш психолога не смениш първо това име. Щом искаш да промениш живота си защо не започнеш първо с това. Песимистично звучи и отчаяние, и тъга, и какво ли още не.

Общи условия

Активация на акаунт