Не знам какво да правя

  • 4 005
  • 50
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 487
Благодаря Ви момичета. Много сте мили. Прегръщам Ви!

# 31
ЕЙ ПРИЯТЕЛКО,ТАКА ТЕ НАРИЧАМ заштото аз бях в сьштото положение докато един ден си сабрах парцалите и си отидох сама с онкоболното ми дете.страхотно ми беше дори се чудех как сам тарпяла такова отношение.мина време той се появи обещта да не прави така ОВЦА ЗАщТО ПОВЯРВАХ НА ДУМИ;КОИТО НЕ ВЯРВА И МАЛКО ДЕТЕ пак направих компромис заради детето.няпа смисьл повярвай ми прави каквото сметнеш за добре и кое мислиш според теб за правилно ако искаш децата ти да гледат такова нещто ОСТАНИ АКО ЛИ НЕНАПРАВИ ДЕЦАТА СИ ЩАСЛИВИ И СЕ МАХАИ ОТ ТОЯ КОМПЛЕКСАР МОЛЯ ТЕ ЗАРАДИ ДЕЦАТА

# 32
А забравих най важното;лесно е да се каже бягай махай се но ТИ  ТРЯБВА ДА ИМАШ СИЛИ  ДА БЬДЕШ СИЛНА  А ТИ СИ СИЛНА ПРЕДПОЛАГАМ ЩОМ СИ ТАРПЯЛА ТОЛКОВА БОГ ДА Е С ТЕБ

# 33
  • Мнения: 2 084
20 ГОДИНИ? правилно ли съм разбрала? Защо и как се тъпи насилие и тормоз?

# 34
  • Мнения: 487
А забравих най важното;лесно е да се каже бягай махай се но ТИ  ТРЯБВА ДА ИМАШ СИЛИ  ДА БЬДЕШ СИЛНА  А ТИ СИ СИЛНА ПРЕДПОЛАГАМ ЩОМ СИ ТАРПЯЛА ТОЛКОВА БОГ ДА Е С ТЕБ

Много ти благодаря! Целувки и прегръдки от мен! Желая ти много късмет!

# 35
  • Мнения: 487
20 ГОДИНИ? правилно ли съм разбрала? Защо и как се тъпи насилие и тормоз?

Да правилно си разбрала  Grinning. И аз не знам защо, но трябва да се взема в ръце. Нали знаеш поговорката " Помогни си сам за да ти помогне и господ."

# 36
  • Мнения: 953
аз  пък се чудя ,какво още чакаш та не вземеш мерки да му покажеш пътя.от самото начало на брака ви те е докарал до депресия и си на лекарства по негова вина,и продължаваш да си с него.
дължиш го на децата си.махни се от такъв човек.децата ти няма да са щастливи ,ако и ти не си.но и един ден не чакай да ти благодарят за това че си стояла с баща им заради тях и си ги правила неволни свидетели на неговите простотии.при всеки негов вик или шамар тези детски сърчица се свиват ,стомасите им също ,трупат злоба в себе си ,от това че са безсилни да направят каквото и да било за мама.
успех и не се двоуми ,събирай си багажа и да те няма с децата заедно.направи ги щастливи и им осигури спокойно детство.УСПЕХ!

# 37
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
аз  пък се чудя ,какво още чакаш та не вземеш мерки да му покажеш пътя.от самото начало на брака ви те е докарал до депресия и си на лекарства по негова вина,и продължаваш да си с него.
дължиш го на децата си.махни се от такъв човек.децата ти няма да са щастливи ,ако и ти не си.но и един ден не чакай да ти благодарят за това че си стояла с баща им заради тях и си ги правила неволни свидетели на неговите простотии.при всеки негов вик или шамар тези детски сърчица се свиват ,стомасите им също ,трупат злоба в себе си ,от това че са безсилни да направят каквото и да било за мама.
успех и не се двоуми ,събирай си багажа и да те няма с децата заедно.направи ги щастливи и им осигури спокойно детство.УСПЕХ!
УСПЕХ ти желая иповечко СМЕЛОСТ newsm10
http://desiikosi.piczo.com/?preview=y&cr=6&rfm=y

# 38
  • Мнения: 487
Благодаря момичета! Много сте мили!

# 39
  • Мнения: 1 800
Аз преди години бях в подобно положение, но не бяxме женени, нямахме деца и след няколко години шансове си тръгнах. Беше същия комплексар, страшен манипулатор  и все казваше че немога да науча езика( не че той го говореше ). Ако живееш в USA ми пиши на лични, много бързо могат да ти дадат децата и най - вероятно той ще отиде в затвор за физическо насилие. Но където и да си, в повечето нормални държави майките имат големи права. Желая ти успех и бързо бягай, че виж докъде те е докарал(на хапчета и здравословни проблеми).

# 40
  • Мнения: 2 084
Христос возкресе!
Сещам се за един епизод от Барон Мюнхаузен - когато е в блатото и се хваща за косата, та се измъква заедно с коня си.
Дори и да се "пооскубеш"малко си заслужава да пробваш, според мен. А може да се окаже, че косата ти е много по-здрава, отколкото си мислиш.

# 41
  • Мнения: 487
Христос возкресе!
Сещам се за един епизод от Барон Мюнхаузен - когато е в блатото и се хваща за косата, та се измъква заедно с коня си.
Дори и да се "пооскубеш"малко си заслужава да пробваш, според мен. А може да се окаже, че косата ти е много по-здрава, отколкото си мислиш.


Во истина Воскресе!

Много точно си го казала, дано и аз се отърва само с "пооскубване" newsm78. Дано да имам късмет да се оправят нещата възможно най - скоро. Поне малкото ми дете да не се травмира излишно.

Последна редакция: ср, 11 апр 2007, 04:06 от kofa

# 42
  • Мнения: 487
Аз преди години бях в подобно положение, но не бяxме женени, нямахме деца и след няколко години шансове си тръгнах. Беше същия комплексар, страшен манипулатор  и все казваше че немога да науча езика( не че той го говореше ). Ако живееш в USA ми пиши на лични, много бързо могат да ти дадат децата и най - вероятно той ще отиде в затвор за физическо насилие. Но където и да си, в повечето нормални държави майките имат големи права. Желая ти успех и бързо бягай, че виж докъде те е докарал(на хапчета и здравословни проблеми).

Благодаря за подкрепата!  Hug Hug Hug. Да така е закона е на моя страна, но първо искам да чуя мнението на психолога ми, пък тогава ще взимам крайно решение. Права си че нямам бъдеще с този човек.

# 43
  • Мнения: 953
ей приятелко,кажи как си и какво става с теб. до къде стигна с този тормозител и комплексар. събра ли вече смелост да го разкараш. жал ми е за децата и за теб самата. не му позволявай да те довърши.бъди силна.

# 44
  • Мнения: 487
ей приятелко,кажи как си и какво става с теб. до къде стигна с този тормозител и комплексар. събра ли вече смелост да го разкараш. жал ми е за децата и за теб самата. не му позволявай да те довърши.бъди силна.

Чакам си часа при психолога. За съжаление тук нещата стават бавно, имам час чак след два месеца. Искам неговото мнение и тогава ще действам. Инък съпругът се е кротнал поне привидно. Ако има ядене като се прибере от работа хапва и ляга да спи. Е вярно че крещи ако не му се пази тишина но в общи линии това е дребен житейски проблем. Та това е за сега от мен. Благодаря много за загрижеността  Hug Hug Hug.

Общи условия

Активация на акаунт