За и против показните ласки на публични места??

  • 6 421
  • 122
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 631
Не толерирам подобно разюздано поведение, при все, че в лудите ми момински години, самата аз не съм се държала като в комунистически строй. Друг е и въпросът, че малки деца нямат работа в подобен тип заведение, особено след 22 ч.

 Peace

# 46
  • Linz
  • Мнения: 11 619
За мен е признак на незрялост... предимно учениците се мляскат и обарват на публични места - дайте да ни види целия свят колко сме сексуални...

# 47
  • Мнения: 4 173
Не ги забелязвам, не ми пречат.
И аз така. Peace

# 48
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
не знам дали приемам или не! имам деца тийнс и предполагам са такива емоционални и навън, но не съм питала дали се държат така!моите мъже винаги са били консерви, сериозни и даже ме е било яд, 4е аз съм по емоционална, а те като някой лорд да не се  пипнем де, хахаха! май не съм попадала на гадно лигавещи се! а може би не съм ги забелязала!

# 49
  • Мнения: 25 615
все едно, че вие сте били много благоразумни на тяхната възраст, че сега се правите на големите моралистки, айде стига.Като съм виждала и по големи, и то доста, това е по гадно, а не деца, много рано почнахте да оплювате, а като станете на по 40 години, тогава не ви виждам, сигурно с палки ще ходите по улицата и ще биете наред. newsm09 wait

Ми аз съм на 42 и още не съм подпукала никого с палките.  newsm78
Ама и като бях на 20 ми беше гадно до мен някой да прекалява с натискането и опипването.
Не, не съм правила забележки, нито ще направя, освен ако не е мое дете.
Но не правя забележки и когато се секнат и храчат по улиците. За мен тези неща са равнозначни - все са израз на простотия и демонстрации на нагло незачитане на околните...

# 50
  • Мнения: 208
Човек, който няма възможност да прави това, или никога не го е правил, и съжалява, той се държи толкова моралистично. Не завиждайте на младите, и вие сте били такива, е може би по- малко но сте били, нека всеки да изживее младостта си, ще ви питам като имате деца на по 13 години каква песен ще пеете. Wink
Peace Къде къде по -грозни неща се считат за нормални. Страстните целувки били простотия и демонстрация. Ами млади- като имат какво да демонстрират ще го правят. Който няма какво да демонстрира да си седи у дома и да пази поведение.

# 51
  • Мнения: 2 716
Нищо против! Нито воденето на деца по кръчмите (да се учат) нито целувките (да показват). Защо да си водя децата в кръчма, ако няма какво да видят там?
Ние се целуваме постоянно (не знам дали е в границите на приличното) откакто се познаваме. Странни са ми хора, които не се докосват пред другите.
А за прекаляването - да! И да ти заспят децата в заведение, и да ти бръкнат в гърлото, и да заклеймят заради едно пипнато дупе....
Мисля си, че простака дразни с всичко, което върши.
Дразня се когато видя шофьора на луксозна кола, чийто собственик няма как да бъде, с оглед поведението, за което говоря, да си бърка в носа на светофар и да разглежда любопитно измъкнатото.
рр/ последното изречение е в кантовски стил  Laughing

# 52
  • Мнения: 27 524
Гушкане, държане на ръце, лека целувка и мили погледи - да.
Опипване, мачкане и целуване с език - не.
Но не ми пречат, де, има и други места, към които да насоча поглед  Wink

# 53
  • Мнения: 25 615
Страстните целувки били простотия и демонстрация. Ами млади- като имат какво да демонстрират ще го правят. Който няма какво да демонстрира да си седи у дома и да пази поведение.


Бре, какво ще да е туй тайнствено нещо, дето трябва да се демонстрираShocked
Целта на всички тези упражнения не е ли да убедиш човека  до тебе в чувствата си?  newsm78
К`во ти пука какво мисли по въпроса баба Злата, та да й демонстрираш нещо?
Всички отделяме какво ли не, но не държим да го демонстрираме на околните, даже напротив. Що пък туй тайнственото, дето я го има, я не да се изпльоква на показ?  Mr. Green
Хайде, моля, всички сме се целували, прегръщали и галили на публични места. Но едно е да ти дойде отвътре, друго е да демонстрираш. На това последното му казваме простотия. Да доказваш на съвсем непознати хора нещо, което даже го няма в повечето случаи.

# 54
Марянке,а какво павят деца в заведение след 12 часа?Мисля и не мога да си отговоря newsm78
Аз съм за свободното изразяване на чувствата,пък,който си има деца и не иска да гледат такива неща да си ги прибира.И аз имам дете,ама не съ спряла да си се целувам,прегръщам или пощипвам с мъжа ми на обществени места. hug  kissИ си мисля,4е щом хората се обичат трябва да се чувстват свободни да го изразяват,нали живеем в свободна държава.Пък и какво толкова по-добре децата да виждат вл\бени и щастливи хора,отколкото да гедат поредния тъп екшън сериал.

# 55
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Бре, какво ще да е туй тайнствено нещо, дето трябва да се демонстрираShocked
Целта на всички тези упражнения не е ли да убедиш човека  до тебе в чувствата си?  newsm78
К`во ти пука какво мисли по въпроса баба Злата, та да й демонстрираш нещо?
Всички отделяме какво ли не, но не държим да го демонстрираме на околните, даже напротив. Що пък туй тайнственото, дето я го има, я не да се изпльоква на показ?  Mr. Green
Хайде, моля, всички сме се целували, прегръщали и галили на публични места. Но едно е да ти дойде отвътре, друго е да демонстрираш. На това последното му казваме простотия. Да доказваш на съвсем непознати хора нещо, което даже го няма в повечето случаи.
E, друго си е да има публика. В интимна обстановка не е интересно... нали трябва да ни видят, да ни одумат, да цъкат език, да завидят... Те това е българина- трябва да се покаже, че има... иначе за какво му е?

# 56
Малеее,върнах се и ви четох какво сте писали и все ми се стружа,че сте пропуснали някоя и друга годинка от живота.Да речем от 12-25.И какво беше това изказване "13 годишни лайна",ами утре и твойто дете ще стане едно 13 годишно лайно и тогава така ли ще го обиждаш.

# 57
  • Мнения: 1 227
Гушкане, държане на ръце, лека целувка и мили погледи - да.
Опипване, мачкане и целуване с език - не.
Но не ми пречат, де, има и други места, към които да насоча поглед  Wink
Това е и моето мнение. Все пак всеки е свободен да прави каквото си иска.

# 58
  • Мнения: 1 952
Като видя някои да ми се обарват и лижат срещу мене, ми иде да им дам 20 лева за някое хотелче, там да си се радват един на друг Sick

# 59
  • Мнения: 41
Цитат
Малеее,върнах се и ви четох какво сте писали и все ми се стружа,че сте пропуснали някоя и друга годинка от живота.Да речем от 12-25.И какво беше това изказване "13 годишни лайна",ами утре и твойто дете ще стане едно 13 годишно лайно и тогава така ли ще го обиждаш.

...напълно съм съгласна, въпреки, че бих го изразила с малко по-различни думи...

..нивото на обсъжданата тема се изравни с нивото на произволно избран селски мегдан (обаче, връщайки се в началото на миналия век) в милата ни и скъпа, но все пак провинциална родина... Mr. Green

...остаряваме бавно, неусетно почти, хъх...  Mr. Green

Confused

...ако човек има достатъчно пълноценен и интересен собствен живот, едва ли би се впечатлил от подобни малоумия, но явно тук хор "скучаещи/скучни домакини" са решили да припяват лицемерно в хор за перверзното т.нар. "младо поколение" ...

това е поредната тема, но едва ли някоя ще се усети, че е меко казано безсмислено да мразите младите хора, свободните хора - това са или скоро ще бъдат вашите собствени деца...

...нещо не остана и следа от "широкоскроената" ССФ... Mr. Green


Общи условия

Активация на акаунт