Секс след нормално раждане- въпрос

  • 2 126
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 607
Много внимателно първия път... Мъж много внимаваше и въобще  се съобразяваше изцяло с мен за всичко и най-добре е ти да диктуваш в началото. Както ти се чувстваш така да бъде ритъм и всичко останало.

# 16
  • Мнения: 20
Ами аз бях на гинеколожка и тя каза че всичко е добре ама мен и без секс понякога ме опъва та незнам дали още време трябва да заздравее. Как мислите. Иначе пробвахме за пръв път след прегледа шест седмици бяха минали. Може би наистина трябва да изчакам още няколко седмици знам ли.
Овлажнител знам че трябва да се ползва и съм си купила, с него пробвах.

# 17
  • Мнения: 941
ние се пробвахме около 5месеца след раждането, аз нямах много шевове, те бързо зарастнаха, но бях все изморена и нямах никакво желание преди това, а половинката я беше страх, после нещата си дойдоха на място, мен не ме болеше но половинката все се притесняваше, просто трябва време, ще го направиш когато ти си готова и имаш желание, тогава няма да има проблем, просто изчакай да му дойде времето
можете да подържате оганя и по друг начин до като ти усетиш че си готова

# 18
  • Мнения: 1 353
Много ти е било рано и то при много шевове. Изчакай още месец и ако събереш смелост и желание опитай пак. Око има проблем се обърни към специалист

# 19
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 291
С първото раждане имах сигурно 40 шева. Така ме бяха тропосали, че бях бетер девственица.
Първият път, в който се пробвахме да правим секс след раждането, беше някъде след 2 месеца. И пак не стана, както трябва. С времето нещата се наместват. Важното е и ти, и мъжът ти да бъдете търпеливи  Peace
Втория път като родих, правихме секс още на втората седмица сигурно  Embarassed

# 20
  • Мнения: 649
При мен беше също много болезнено, даже не само първия път. Доста време мина, докато спрях да усещам болка. А първия път, след като родих, беше на 27-мия ден. Ще се оправиш, но имай предвид, че си много разранена, имаш рана - нормално е да те боли. Аз бях с 3 шева и ме болеше ужасно, а ти ако имаш повече newsm78... Успех по-натам!

# 21
Az niamax niakavi 6evove i na 30-iat den go napravixme izob6to ne me bole6e.Be6e ni mnogo xybavo tai kato ot petiat mesec ne go pravixme, tai kato imax bolki i kontrakcii.

# 22
  • Мнения: X
Изчакай да мине още малко време и да се настроиш психически. Азобаче наистина май станах по-тясна. Все още 2 години вече след раждането, ако не съм достатъчно възбудена си ме наболява, но то е само защото е сухо:) Не мисля, изобщо за раждането вече - не го прави и ти. Peace

# 23
  • Мнения: 374
При нас първият път беше около 3 месеца след раждането, но много ме болеше в началото, въпреки че мъжът ми беше доста внимателен.Изпитвах болка понякога до към 9-10ия месец.

# 24
  • София
  • Мнения: 2 967
Беше страхотно. Съвсем ново изживяване. Важно е как ще се нагласиш психически. Ако имаш притеснения, си купи гелчето за овлажняване - върши чудесна работа.

# 25
  • Мнения: 3 478
Според мен трябва да изчакаш още малко. Карайте полека в  началото, всичко ще си дойде на мястото. На нас ни отне няколко пъти, но наистина всичко се оправя.

# 26
  • Мнения: 184
аз бях с два вътрешни шева и един външен но всичко беше наред и на 38 ден правихме секс

# 27
  • Русе
  • Мнения: 2 354
и ние на 38-ия Simple Smile
не ме болеше, само ми беше малко странно първите 1-2 пъти, но после всичко си дойде по местата

# 28
  • Мнения: 385
И при мен беше така първия път - събрах смелост чак след 3 месеца - беше ме страх, че ще ме боли. Оказа се обаче, че имам друг проблем. За разлика от повечето мами, които са се чувствали като девствени, аз сякаш бях загубила чувствителност и за съжаление все още е така. Но предполагам, че всичко се оправя с времето  thumbsup     loveuuu

# 29
  • София
  • Мнения: 1 775
Аз също съм "бродирана" доста и чак сега се нормализират нещата. Не бързай! Когато си готова- тогава. Аз до скоро чувствах болка по шевовете. Доста ме бяха стеснили и всеки път имах чувството, че се разкъсвам отново. Гинеколожката каза, че е нормално. Аз се притеснявах и от това, че шевовете са като  Rolling Eyes набрани, но било нормално, защото не е правена епизиотомия.

Общи условия

Активация на акаунт