VIP Brother 2 - 5

  • 39 290
  • 1 434
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 17 546
А Десито все пак е племенница на Мими Иванова (Развигорова Попова)

Ама кръвна роднина ли е,че аз май от всичките писания стигнах до извода,че не са кръвни роднини, а по лини на втори бащи и т.н. - и на мен не ми стана ясно де....
Мамче, ама те си приличат дори бе! Леля и е Мимито - на майка и сестра! Дори и на глас го докарват на прилика. А мъжа на Магито Желязкова се е снимал в един клип на Рени. Не знам песента коя е и не се сещам как да ви я опиша щото не си падам. Само си спомням, че се въргаляха в едно легло с някакво бебе (може и Борисчо Ренин да е бил малкия). Е те този дето на Рени мъж играе в клипа е мъж на Магито и тя изглежда на 41, а не на 31. Той до нея е като хлапе!

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 3 745
Знаем, но повече инфо добре дошло. За хубостта ще си коментираме наум.
АлексаС, кое душко от двете ми питанки знаеш  Grinning мале тоя Калин ще ме утрепа!  hahaha Как се хили само... като магаре  Joy
Маги не е на 31год. та ако знаеш пикантерии споделяй де, не се прави на стисната.

# 47
  • Мнения: 17 546

Маги не е на 31год. та ако знаеш пикантерии споделяй де, не се прави на стисната.
Ма тя каза че е на 31  #Crazy не аз! Mr. Green

# 48
  • Мнения: 803
Не знам песента коя е и не се сещам как да ви я опиша щото не си падам. Само си спомням, че се въргаляха в едно легло с някакво бебе (може и Борисчо Ренин да е бил малкия).

Да, бебчето е нейното. Simple Smile

# 49
  • Мнения: 1 792
аз ще кажа бе.работех в една модна къща и когато сме ходели по участия съм се срещала с почти всички манекенки.и междо другото Маги е много готин човек,поне такова впечатление ми е направила.Десито горката тя само да пее може.хич я няма в разговорите.

# 50
  • Мнения: 803
Ох, извинете, ама не можах да се сдържа:

Роси "Не мога да се изходя качествено!"

 Joy

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 3 745

Маги не е на 31год. та ако знаеш пикантерии споделяй де, не се прави на стисната.
Ма тя каза че е на 31  #Crazy не аз! Mr. Green

Ооооооо rotfImbo Това не съм го засякла, сори, разбрах от тук, че Петето е на 36. Маги май си спомена на колко е(не ми се търси сега по сайтовете), ако не се лъжа на 34

Последна редакция: чт, 05 апр 2007, 00:39 от AlexaS

# 52
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Въобще не мога да чуя вицовете, но смеха на Калин кърти мивки направо hahaha

# 53
  • Мнения: 17 546
аз ще кажа бе.работех в една модна къща и когато сме ходели по участия съм се срещала с почти всички манекенки.и междо другото Маги е много готин човек,поне такова впечатление ми е направила.Десито горката тя само да пее може.хич я няма в разговорите.
Не знам дали е готин човек Маги, ама е бая дива. Не цепи басма на никого! Ше пукна  #Crazy какъв разговор тече в момента! За запека на Росито...   smile3550


Въобще не мога да чуя вицовете, но смеха на Калин кърти мивки направо hahaha
Е, аз кво викам!? Той като магаре същинско звучи! В началото три дни се чудих кой се цепи така, щото те не го даваха точно като се хили и направо откачах от смях като го чуя! Язък, че е готин иначе, ама като ти се изхили (в леглото например) така , отиде та се не видя всичко хубаво...

Последна редакция: чт, 05 апр 2007, 02:31 от Кристал

# 54
  • Мнения: 17 546

Маги не е на 31год. та ако знаеш пикантерии споделяй де, не се прави на стисната.
Ма тя каза че е на 31  #Crazy не аз! Mr. Green

Ооооооо rotfImbo Това не съм го засякла, сори, разбрах от тук, че Петето е на 36. Маги май си спомена на колко е(не ми се тъси сега по сайтовете), ако не се лъжа на 34
То между 31 и 34 разликата не е особено голяма, но тя просто изглежда на 40 и...

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 3 745
Ако не са чували за клизма и английска сол, няма как да им помогнем, пък що ли ние си просим сеира.

# 56
  • Мнения: 803
На мен външността на Маги много ми харесва. Просто си падам по по-нетрадиционната красота - както за мъже, така и за жени.
Забелязала съм, че жени с външността на Маги или ги харесват много или въобще не ги харесват; няма средно положение.

# 57
  • Мнения: 11 607
Това ли е клипът?

Маги и Роси си разменят инфо за качествено ходене.... Роси била на хапчета за ОО. А преди 1-2 вечери Деси каза,че без никакъв проблем може да връща храна newsm78

Смехът на Калин ще стане хит.

# 58
  • Мнения: 803
Мама Цоцоланка - да, това е клипът. Simple Smile

# 59
  • Мнения: 17 546
Това е! Виж го какъв е сладурчо мъжа на Маги! Изглежда такъв добричък някак си!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт