Как преглъщате бившите

  • 2 461
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 120
ние мразиме бившите им и ги определяме като скумрии,но нали се сещате,че и ние сме нечии бивши и нас сигурно също ни определят така  Joy
сега като се замисля,момичетата може да са си много свестни,ама...  Mr. Green
а я си представете както си гукаме тук из форума, колко бивши и настоящи може да са дори виртуални приятелки  Joy и да се кефят една на друга  Joy света е малък  Simple Smile

и аз си го помислих това  Joy
да сме живи и здрави,пък миналото няма значение   bouquet

# 31
  • Мнения: 6 993
Слава богу, на моя бивши тука няма, много са малки Mr. Green
Ама след 4-5 години току-виж давам на някоя съвети я за забременяване, я за кърмене, я за гърне Joy

# 32
  • София
  • Мнения: 903
За щастие така се получи, че всички предишни приятелки на моя съпруг не живеят в нашия град и е почти невъзможно да ги срещнем някъде - една е в Шумен, една в Америка, една .... не ги помня точно, но досега не се е случвало да срещнем някоя бивша приятелка.

# 33
  • Мнения: 1 172
Ами аз като цяло вярвам, че всичките жени на един мъж - и бивши, и настоящи, си приличат по нещо.  Същото и за мъжете в живота на една жена. Поне моите имат доста сходства.
Не са ми неприятни, вярвам че са ни взаимни чувствата. Не забелязвам някакво негативно отношение към мен. Говоря си с тях, като ги срещна. Радват се на детето. А няма да забравя как един ден случайно се срещнахме с една негова бивша, докато бутах в количка 6-месечния ни тогава син. Тя знаеше за детето, беше го виждала на снимки, но толкова искрено се зарадва от срещата на живо. Каза ми, че бебето ни било много чаровно и приличало и на двамата. Занесе го до близко магазинче, да му избере играчка. Сподели, че и тя искала вече бебче, но приятелят й се дърпал още от такива отговорности. Въобще много мило отношение, в което не долових никаква ревност или пък конкуренция. А не я познавам, освен като бивша на мъжа ми.

# 34
  • Мнения: 1 045
Нито аз, нито той /до колкото знам/ не се срещаме с бивши половинки. Каквото било било.
И аз така. Ама дори и да срещна изобщо не изпадам в див ужас и ревност Laughing

# 35
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Аз ги преглъщам супер лесно- не ми правят впечатление.
Обаче мен мноооооооого трудно ме преглъщат.  Laughing

Една дама мин. зима даже си отказа резервацията за ски ваканцията, като разбра, че и моята особа ще е там. Flutter

Будала!  Tired

# 36
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Ами не преглъщам нищо, каквото било - било. Мен обаче последната му бивша много трудно ме понася и все още съм й заседнала на гърлото - въобразява си че заради мен той я е изоставил  Rolling Eyes Но не си го слагам на сърцето   Laughing

# 37
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Приятелки сме  Peace ...както е било винаги с всички бивши на всичките ми гаджета ... защо трябва да се дразня от тях

# 38
  • Мнения: 1 701
Чак пък приятелки?! Wink
Защо? Да не би той да обича да ходи само с приятелки ... Whistling

# 39
  • Мнения: 3 423
Нямам контакти с бивши гаджета.

# 40
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Лесно - просто той няма такива.  Grinning

# 41
  • Мнения: 1 798
Изобщо не ме вълнуват бившите.

# 42
  • Мнения: 245
познавам лично момичето,което е било последно преди мен с мажа ми. в началото малко се дразнех от присъствието й, обаче нямаше как да го избегна,защото тя ходеше по това време с негов приятел от същия блок,в който живеехме ние. мисля ,че тя имаше проблем да ни вижда заедно,тя се дразнеше, все ме разглеждаше от долу до горе,абе смотана работа Crazy голяма слабост показваше,което не и правеше чест, при положение че беше скъсала с мажа ми , пак за да тръгне с дръг негов приятел...( без коментар) сега я виждам много по-рядко , но  и ние вече сме женени,имаме си дъщеричка,за което  тя може само да завижда  Wink  момичета нали има една приказка - не е важното кой е бил първи, важното е кой е последен !!! Hug

# 43
  • MUC
  • Мнения: 297
С една от бившите му даже поддържаме добри отношения, разбираме се, но там нещата са били само секс.

Но виж, с една друга не се получава точно така...  Rolling Eyes Обаче май по-скоро тя не можа да ме преглътне.  Twisted Evil

Докато някоя не се опита да ми прави мръсотии, гледам да се държа нормално и културно. Имала съм тук-там съмнения и подозрения, докато връзката ни още не беше укрепнала, но и това мина. Нямам какво да деля с въпросните девойки.

Общи условия

Активация на акаунт