Забранено за слабички !

  • 9 457
  • 156
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 6 958

Това си е като плодово-зеленчуков режим и определено дава резултат (говоря за 1 вариант)

На фитнеса какво точно тренираш и по колко?  newsm78 А чай/кафе/вода пиеш ли и по колко?  newsm78

А, че има успех има, не се и съмнявам в това  Peace

# 136
  • Мнения: 38
ami na fitnes parvo bqgam okolo 20-30 minuti kolkoto mi kraka darjat,posle pravya koremni presi 2 serii po 100,2 serii strani4ni po 50,posle minavam na krakata uredite za vatre6na i van6na 4ast na bedrata  ot tyah pravya 100 za van6na i 100 z avatre6na na 40,50 kg teglo.Posle ima uredi za zadna 4ast na bedrata na tyah rabotya dosta 4e az glavno tam imam problemi reduvam serii kolkoto moga.Nai-nakraya otivam na grab,gardi i race,za gardite ureda e edin na nego pravya 2 pati po 30 na okolo 30 kg teglo,za grab pravya kolkoto moga,posle vzemam 6tanga tya e mani4ka i e jenska okolo 40 kila nqkade is neya pravya 2 serii po 8 na lejanka,giri4ki kolktoo moga i tova e v ob6ti linii programata mi.

Ina4e iskam da spazya tazi extremna dieta za6toto iskam da sam vav forma za 3 sedmici,pristigam v balgariq taka 4e trqbva da se spretna:)

# 137
  • Мнения: 38
a da zabravih,4ai ,kafe piya no bez nikakvi podsladiteli ili zamestiteli na zahar,4erno kafe i 4eren 4ai,voda na korem estestveno,varhu presnite zelen4uci polzvam sol i ocet za6toto ne moga savsem da pasa,no nikakvi maznini,plodovete si gi hrupkam,za 5-dnevniya rejim kremvi6ite moje i na mikrovolnova ili vareni,az smatam da sa4etaya dvata rejima da gi smesya i ob6to 15 dni da napravya,smatam d ahodya vseki den na fitnes,ako li ne pone prez den kato stigna 53-54 kila smatam da dam 1 den po4ivka i prodaljavam tova sa mi planovete za sega Flutter

# 138
  • Мнения: 6 958
Много ''силна'' диета и много добра тренировка  Peace Ще успееш така, успех от мен  Hug

# 139
  • Мнения: 1 792
dilekceto Peace smile3501
евала душата.желая ти успех.аз малко ще плагиадствам и ще пробвам твоя режим и начин. Blushдано успея.

# 140
  • Мнения: 38
mu6murok   Hug az daje se radvam,4e 6te plagiatstva6 vse pak 6te ima s koi da si spodelyam kakvo stava ,sega dneska kato se zavarna ot rabota i 6te se izteglya na elektronniq kantar i 6te kaja kolko sam smaknala,poprincip dneska trqbva da sam 61 kg i 6te vidim dali 6te sam tolkova,sled ubiystvena trenirovka v4era...ako ne sam i sled po4ti neyadene hah....abe vsi4ko varvi super za sega uspeh mucka i na tebe draj me v te4enie Flutter

# 141
  • Мнения: 1 792
благодаря ти.аз ще почвам от събота защото сега два дни съм на гуляй във Варна Embarassedама ти не се отказвай дори и да няма резултат от вчера.нали знаеш че организма има момент на застой и после сваля изведнъж.айде успех и на тебе Hug

# 142
  • Мнения: 38
da az sega se izteglih i gledam sam 62.00 svalila sam polovin kilo tam ot v4era ma sya denya o6te ne e svar6il za mene,oh varna varna i az idvam sled 3 sedmici hah trqbva da moga da se pokaja po banski Blush

# 143
  • Мнения: 6 958
da az sega se izteglih i gledam sam 62.00 svalila sam polovin kilo tam ot v4era ma sya denya o6te ne e svar6il za mene,oh varna varna i az idvam sled 3 sedmici hah trqbva da moga da se pokaja po banski Blush

Какво стана с диетата ти мацка, колко дена направи и какъв е резултата до момента  newsm78

# 144
  • Мнения: 38
dneska e 4etvarti den i sam na 61 kg zna4i posledno nedelya byah 65 dneska sam 61 ama da vi kaja dosta umryalo se 4uvstvam vse pak i treniram vsqka ve4er i sam na rabota ujas,ta dneska sam re6ila mako po4ivka ot trenirovka a dietata prodaljava Flutter

# 145
  • София
  • Мнения: 3 117
Ей, много назад ни е отишла темичката! Аз също отдавна не съм писала тук, но не съм спряла да се старая. В хранителните ми навици се случиха няколко важни за мен промени- отказах шоколада. От много време имам навик да ям шоколад късно вечер заедно с чаша чай. Напоследък, обаче, някак взе да ми става много сладко, пия след това много вода. И просто един ден реших да престана с този навик. Не съм си казала, че повече никога няма да си купя шоколад, но като за начало реших да не си купувам всеки ден. Помислих си, че ако много ми се прияде, ще си купя, но ще го ям през деня, а няма да го оставям за вечерта, когато е най-вредно човек да се тъпче с такива въглехидрати. Досега, обаче, не съм "приревала" за шоколад, затова и не си купувам. Като ми се прияде сладко, хапвам няколко сушени смокини.

Другото решение, което дойде някак спонтанно, без да съм го планирала, е, че спрях да ям месо. Преди време имах един период от няколко години, когато ядях месо много рядко. Тогава поддържах килограмите много по-ниски от сега и се чувствах много добре. Започвам да си мисля, че човек трябва да експериментира, докато намери оптималния начин на хранене за себе си; иначе диети много, но всяка твърди, че е най-правилната...аз съм чела толкова противоречиви неща, че вече не вярвам само в един правилен начин на хранене. Мисля да пробвам така за известно време...докато издържа, де. Wink

Освен това вече два месеца ходя редовно на фитнес-събират ми се по три пъти на седмица.  bowuu
Има ефект, но още ме е страх да се похваля. Grinning

# 146
  • Мнения: 3 647
една кълка място ,  за мен  ще направите ли  newsm78

# 147
  • София
  • Мнения: 3 117
една кълка място ,  за мен  ще направите ли  newsm78

Разбира се, заповядай!  Hug
Дано малко ни се пооживи темичката, на мен ми е най-приятно тука да пиша.  Simple Smile

# 148
  • Мнения: 1 792
аз не ви пиша щото съм за трепане нито ходя да бягам нито си спазвам диетата Embarassed
кумата ми роди и 3дни ядем пием и се веселим,преди това почивни дни ходихме до Варна после на балкан и пак ядене и пиене ама днес вече си влизам в ритъм Mr. Green

# 149
  • Мнения: 1 817
За йода и мен лекарите ме предупредиха да внимавам! Той е полезен при гуша, а Хашимото е по-различно. Затова и писах, че с пресните орехи не трябва да се прекалява, а Зима ми се накара Laughing
Не съм ти се карала, а си позволих да поспоря с теб, тъй като имам различно мнение! Hug Казах, че с гладуване някои се лекуват успешно заболяванията на гушата и че при занижена функция на щитовидната жлеза, се препоръчва приема на повече йод с храна, сол и т.н. Ама това всичко го казвам от личен опит  Wink ! Свекърва ми е с Хашимото и често разказва какво става, какво казват лекарите и т.н. Иначе е ясно, че с йод не трябва да се прекалява!  Peace

Последна редакция: пт, 04 май 2007, 13:50 от ZiMa

Общи условия

Активация на акаунт