Забранено за слабички !

  • 9 436
  • 156
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 3 647
една кълка място ,  за мен  ще направите ли  newsm78

Разбира се, заповядай!  Hug
Дано малко ни се пооживи темичката, на мен ми е най-приятно тука да пиша.  Simple Smile
мерси, мерси 
 ако писането  във  форума беше спорт ....... ooooh! колко  щях да сваля

за хранителните ми навици - почти суровояд съм - почти , защото ме изкушава по някоа пиперка на фурна със сирене и яйце  Party Laughing Mr. Green Heart Eyes

# 151
  • Мнения: 6 958
dneska e 4etvarti den i sam na 61 kg zna4i posledno nedelya byah 65 dneska sam 61 ama da vi kaja dosta umryalo se 4uvstvam vse pak i treniram vsqka ve4er i sam na rabota ujas,ta dneska sam re6ila mako po4ivka ot trenirovka a dietata prodaljava Flutter

Една седмица по късно, как върви диетата ти мила???  Hug

# 152
  • Мнения: 38
ami az ot sram ne pi6a haha abe svalih ob6to 5 kila ma to 6toto az totalno se pobarkah tuka vzeh da yam kato lamya po edno vreme i zaebah dietata ama v4era ya po4nah pak 6toto mi ostanaha 10-tina dni dokato doida za varna i ako se varna s 10 kila otgore 6te si naprava harakiri 4e sam i na svatba trqq vlaza v edna roklq,ama sya pak ya po4nah i znaete li kvo da vi razkriya edna taina imam edin priyatel borec onya den kato mi vika ami az vika svalih 8 kg za dva dni i az Shocked vikam kak be to e nevazmojno,vika vazmojno e 2 pati na den trenirovka i vika kisnah v SAUNATA dokato ne gi svala:),vika i ne yadah ni6to ama vika si napravih gavra s tyaloto malko vika prosto trqbva6e da gi svalya barzo,ta i az ludata mi doide na akala da otida na sauna,plus fitnesa i plus neyadeneto i da vidim 6te vi darja v te4enie,kazala sam si ne moga da si pozvolya pove4e i sya pak po4nah az vse v posledniq moment vlizam tai,ama eiii vlizam si v starite danki mnoo se radvam:)

# 153
  • Мнения: 6 958
Мила, на това се казва ентусиазъм  Peace Мало ми е странно 8 кг. за 2 дена, ама не е ли малко опасно за сърцето едно друго, не ги разбирам аз тия работи, трябва малко да се внимава... Понякога ми се струва че в името на слабеенето правиме безумни грешки... и аз съм само на сурова храна, което пак е драстично, но с тоя динамичен начин на живот по програмата ти на твоя приятел не бих могла да издържа  ooooh! Каквото и да правиш внимавай и успех  Hug

# 154
  • Мнения: 535
Охо, то имало темичка и за мен. Да се отчета: 171 см съм, на 22, с дете на годинак и осем, едричка съм и в най- слабото си състояние бях 62кг. Сега съм 82, преди три седмици бях 87. От седмица съм на диета, а преди това просто ограничавах храната. И то понеже мъжът ми замина и сега съм сама с детето. Ходя на работа, не си готвя и ям предимно плодове и зеленчуци и ако има нещо за доизяждане от манджите на малкия  chef Заветната ми цел е след 3 месеца да съм 66 кг. Да видим дали ще стане Sunglasses Освен това имам доста работа по: ръце, дупе и много по корем. Надявам се да успея Flutter

# 155
  • Мнения: 1 817
Охо, то имало темичка и за мен. Да се отчета: 171 см съм, на 22, с дете на годинак и осем, едричка съм и в най- слабото си състояние бях 62кг. Сега съм 82, преди три седмици бях 87. От седмица съм на диета, а преди това просто ограничавах храната. И то понеже мъжът ми замина и сега съм сама с детето. Ходя на работа, не си готвя и ям предимно плодове и зеленчуци и ако има нещо за доизяждане от манджите на малкия  chef Заветната ми цел е след 3 месеца да съм 66 кг. Да видим дали ще стане Sunglasses Освен това имам доста работа по: ръце, дупе и много по корем. Надявам се да успея Flutter
Стискам ти палци! Бъди постоянна и силна и ще успееш!   bouquet

# 156
  • Мнения: 38
Ami kvo da ti kaja to si e luda rabota e to az nqma kak 8 kg za 2 dni,toi 4oveka mi vika 4e 4 km izbagal prez edin ot dnite,vikam ti lud li si az edva tuka 1.5 km bagam vav fitnesa:)Ama i az na surovini karam tuka,ei sega pak ot fitnes se vra6tam mnogo se nadyavam na 17 mai da sam 52 kg,pone 53 ina4e 6te mi e super kofti,sauni solariumi,fitnesi,dieti sa4etavam v tazi sedmica koyato mi predstoi i se nadyavam da stane me4tata realnost::)Uspeh i na na4inae6tite dami,az malko ekstremist si padam mai no za sega nqmam mnogo izbor,ina4e obi4am plavnite dieti,koito sa na4in na jivot,a ne prosto dieta.

Общи условия

Активация на акаунт