Теми по история за кандидат студенти

  • 11 213
  • 59
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 183
правото не е скучно а трудно наистина трябва да си те влече ,за да учиш право  bouquet има доста интересни предмети,поне това е моето мнение

# 31
  • Мнения: 1 416
правото не е скучно а трудно наистина трябва да си те влече ,за да учиш право  bouquet има доста интересни предмети,поне това е моето мнение
На мен скучничко ми се струва. Права си, не ме влече. Затова и не го записах...

# 32
  • Мнения: 3 423
А ти защо си се насочила към това скучно "Право"? (мое мнение)

Скучно, но полезно.
Браво за правото!

# 33
  • Мнения: 1 813
А какво мислите за мнението,което битува (поне в нашата държава),че "ако няма адвокат или лекар във фамилията,стой та чакай да "пробиеш "  Rolling Eyes
Понеже в нашето семейство,дори в цялата фамилия няма прависти  Confused

# 34
  • Мнения: 183
ами и в моята няма,но познавам хора който са постигнали доста без да имат в рода си правист
иначе половината ми колеги са деца на адвокати,прокурори,следователи,и т.н.

# 35
  • Мнения: 843
  Не бреее,  аз не съм се отказала от "правото"  Просто прецених , че не е за мен.  И е грешка, де. С нещата на компа....можех всичко.     Спираха ме слуховете за връзки и семейни адвокатски фирми....., които ти рязват крилцата  ,  ..  И като махнем холивудските парчета по темата..   : Стиска ли ти!
 Но  искаш ли да Действаш , ДЕЙСТВАЙ.    

   Завърших образование с право и  икономика и съм в държавната администрация, по- скоро в Общинската.  Не са ме и питали. Когато и Както го направиха.
    пиши на лични , ако те засяга.
        
    

# 36
  • Мнения: 1 416
А какво мислите за мнението,което битува (поне в нашата държава),че "ако няма адвокат или лекар във фамилията,стой та чакай да "пробиеш "  Rolling Eyes
Винаги е по-лесно, когато професията ти е потомствена. Няма смисъл да коментираме въобще...
Въпреки това, убедена съм, че човек може да пробие и сам. С умения, желание и не малка доза късмет.  Wink

# 37
  • Мнения: 1 813
Ако амбицията е важна (желанието) имаме го в излишак при мен.... за късмета не знам  Rolling Eyes
Уменията е твърде рано.

# 38
  • Мнения: 1 416
Ако амбицията е важна (желанието) имаме го в излишак при мен....
Мисля, че на този етап това ти е напълно достатъчно.  Grinning

# 39
  • Мнения: 843
Ако амбицията е важна (желанието) имаме го в излишак при мен.... за късмета не знам  Rolling Eyes
 За у менията е твърде рано.
     Това, че ме кефиш, не е стимул.... , но можеш. Аз го казвам.
    Ще се обоснова :
    1. Пишеш правилно за годините си Simple Smile)
    2.  Питаш
    3.  Можеш да питаш
    4.   Чуваш / четеш  и   разбираш...., не се усмихвай...много  не----/ могат или не разбират/
    5.   Съмняваш се.  Е, това е  ............Честито, ти си възрастна./ Това не е мое мнение., от Нет-а /
        Мога да напиша и повече точки, но става лично..Simple Smile)
   Действай, АХ!!!

Последна редакция: вт, 10 апр 2007, 01:11 от Найка

# 40
  • Мнения: 1 813
Ако амбицията е важна (желанието) имаме го в излишак при мен.... за късмета не знам  Rolling Eyes
Уменията е твърде рано.
     Това, че ме кефиш, не е стимул.... , но можеш.азц го казвам.
    Ще се обоснова. :
    1. Пишеш правилно за годините си Simple Smile)
    2.  Питаш.
    3. Можеш да питаш.
    4.  Чуваш / четеш  и   разбираш...., не се усмихвай...много  не----/ могат или не разбират/
     5. Съмняваш се. Е, това е  ............Честито, ти си възрастна./ Това не е мое мнение., от Нет-а е/
        мога да напиша и повече точки, ноастава лично..Simple Smile)
   Действай, АХ!!!
Благодаря   bouquet
Впрочем когато видя правописна/пунктоационна или някаква набиваща се на очи грешка,откачам  Crazy
(във форума са ме "изхващали" само за "обеснявам" вместо "обяснявам". )

# 41
  • Мнения: 1 416
Впрочем, когато видя правописна/пунктоационна или някаква набиваща се на очи грешка,откачам  Crazy
(във форума са ме "изхващали" само за "обеснявам" вместо "обяснявам". )
Wink
В 1 вечерта на всички ни е простено...  Simple Smile

# 42
  • Мнения: 1 813
Впрочем, когато видя правописна/пунктоационна или някаква набиваща се на очи грешка,откачам  Crazy
(във форума са ме "изхващали" само за "обеснявам" вместо "обяснявам". )
Wink
В 1 вечерта на всички ни е простено...  Simple Smile
Знаех сииииии  Crazy  Crazy  Crazy  #Cussing out  #2gunfire
Доста се чудих над това !
  bouquet
А да попитам тези,които се включиха в темата,ако имам някакви въпроси мога ли да пиша на ICQ за да не стои вечно тази тема на 1-ва страница ?

# 43
  • Мнения: 1 416
А да попитам тези,които се включиха в темата,ако имам някакви въпроси мога ли да пиша на ICQ за да не стои вечно тази тема на 1-ва страница ?
На моето - да, стига да съм ти от полза...  Peace

# 44
  • Мнения: 843
Ако амбицията е важна (желанието) имаме го в излишак при мен.... за късмета не знам  Rolling Eyes
Уменията е твърде рано.
     Това, че ме кефиш, не е стимул.... , но можеш.азц го казвам.
    Ще се обоснова. :
    1. Пишеш правилно за годините си Simple Smile)
    2.  Питаш.
    3. Можеш да питаш.
    4.  Чуваш / четеш  и   разбираш...., не се усмихвай...много  не----/ могат или не разбират/
     5. Съмняваш се. Е, това е  ............Честито, ти си възрастна./ Това не е мое мнение., от Нет-а е/
        мога да напиша и повече точки, ноастава лично..Simple Smile)
   Действай, АХ!!!
Благодаря   bouquet
Впрочем когато видя правописна/пунктоационна или някаква набиваща се на очи грешка,откачам  Crazy
(във форума са ме "изхващали" само за "обеснявам" вместо "обяснявам". )


    КВОТ  можах - поправих../ Нямам и претенЗии!  Grinning .Мчи тъй де. Впрочем и прочее съжа/е/лявам , че списвах тук, явно не всекиМУ е позволено. Търча да си посипвам главата с пепел . / Не гледай броя публикации... гледай  откога  пише... защото и чете... ммм ooooh!./
    Не ме кори затова , че  съм на годините на майка ти.  Писах ти като човек, който още учи.  НЕ знам си кое образование вече.... Rolling Eyes
 
   

Общи условия

Активация на акаунт