На Великден чукнахме яйцата и новини за бебета заваляха - 08.04 - 14.04

  • 18 455
  • 507
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 3 372
G-Baby ЧЕСТИТО!!!

# 496
  • София
  • Мнения: 1 524
Честитооооооо G-Baby - от тук нататък само хубави работи да ти се случват   bouquet   bouquet   bouquet Леки и безпроблемни девет месеца!!!!! Аз отидох на лекар седмия или осмия ден от закъснението ми, горе долу една седмица след двете чертички.

mu6morok липсваше ми, вчера никаква те нямаше  Hug
Тез мъже  #2gunfire и мен моя ме вбеси вчера, та за малко да го изритам на канапето да спи, ама ми стана жал и си го приютих.  Mr. Green
Goldie моя хубостник също се умита, като започна да чистя, ноооо ще му го върна - цяла седмица без готвена манджа - това съм решила  Crossing Arms

# 497
  • Мнения: 1 081
[G-Baby/b], честито!!!   bouquet Както и сутринта ти казах - бременна си! На лекар можеш да отидеш по всяко време. Първото посещение си е за установяване на бременност. В 5-та г.с. ще видят плодно сакче и жълто тяло, в 6-7-ма г.с. сърдечни тонове. Така че ако не си притеснена и много нетърпелива, може да изчакаш до тогава, а ако не - отивай още утре!!!!  Hug Щастието те споходи, радвай му се и бегом към Отчетни!  Naughty

# 498
  • София
  • Мнения: 295
Ох, знаех си аз, че сигурно ще трябва да изчакам с посещението при гинеколога. Ама то май с направление от личния лекар ставаше, а? Извинете, че ви занимавам с глупави въпроси, ама просто в момента няма кой да питам, а ми е едно такова... вълнуващооооооо newsm44

# 499
  • Мнения: 245
Момичета ще чакам.....др седмица и то ще се види...
G-baby честито лек аи безпроблемна и само положителни емоции.

Мушмороче не се ядосвай мила.......нали си тука с нас Wink Hug

Хайде аз отивам да гладя и да се чъпкам, че утре пак нова седмица......нов късмет.....

Целувки

# 500
  • София
  • Мнения: 3 789
то май с направление от личния лекар ставаше, а?
Зависи при какъв лекар ще ходиш- такъв, който работи със ЗК или не...
ако е по ЗК- ще ти трябва направление и ти плащаш само потреб.такса от 2 лв, но ако не работи със ЗК- тис и плащаш..

# 501
  • Mtl/Sf
  • Мнения: 219
Здравейте,милички Hug Hug
G-Baby,честито  bouquet .Бъди много спокойна и се радвай на бременността.
Радвам се,че някой най-после се похвали Peace
mu6morok,строй го в две редици твоя мъж.Боже,тия мъже от време на време големи глупости правят
 и то с най- невинната физиономия ooooh!
Момичета,къде е Вес? Двете имахме първоаприлска шега под формата на лелка и май ще  fertilization заедно.

# 502
  • Мнения: 1 081
G-Baby, може с направление, може и без. Ако е трябвало да ти дойде на 13-ти, сега си в 5-та г.с., когато прецениш тогава отивай, но имай предвид, че в толкова ранна бременност, сакчето ще се види само на вагинално ехо. Ако отидеш с направление няма да плащаш потребителска такса, защото бременните са освободени. Пожелавам ти вълнуващото настроение да не те изоставя, наистина е много хубаво!  Hug И на Коледа едно прекрасно бебче!  baby_neutral Peace Hug Laughing

# 503
  • Мнения: 3 372
Оф като сте почнали да се оплаквате от мъжете и аз да се оплача - моя и тази нощ няма да го има Cry този месец вече го отписвам....кога ще стане бебето незнам Cry а вече така ми се иска да гушкам малко пухкаво бебче Tired

# 504
  • Мнения: 375
здравеите и от мен!
G-Baby,тихичко честито от мен!Лека и безпроблемна!
Аз този месец не се надявам на ни6то.Мъжо изкара някакав жесток грип и 4 дни не можеше да се мръдне от леглото.А точно тогава беше овуто newsm45 newsm45така че спокойно 6те си посрещна лелището на 18.
Момичета,започвам да се отчайвам вече  newsm50 имам чувстото,че никога няма да се случи .Моята половинка се надява всеки месец и той милия ,но започваме и двамата да се отчйваме ,знам че не трябва  ама......

# 505
  • София
  • Мнения: 3 789
Ох, момичета, като ви чета как се оплаквате от мъжете си.....ще ме прощавате, ама не мога да ви вляза в положение Crossing Arms
Моето мишленце е толкова добричко, за всичко ми помага, ето тази вечер направи салатката и изми чиниите. Каквото и да го помоля- винаги го прави и никога не ми е отказал! newsm53
Затова и много си го обичкам! Heart Eyes
Друг е въпроса, че има моменти, в които се поразглезвам, ама за малко newsm03

# 506
  • София
  • Мнения: 3 789
Момичета,започвам да се отчайвам вече  newsm50 имам чувстото,че никога няма да се случи .Моята половинка се надява всеки месец и той милия ,но започваме и двамата да се отчйваме ,знам че не трябва  ама......
Ааааа, Рокси, никакви отчаяния, миличка! smile3512
Какви са тези приказки? newsm09
Да ги нямаме никакви такива! Разбира се че много скоро ще стане! Повярвай ми! Трябва да си положително настроена, да бъдеш позитивна!
Това последното се отнася и за мен, въпреки че не ми е много лесно да го спазвам, но....знам че чудото много скоро ще се случи! newsm17 Praynig
Какво като сте пропуснали този месец- следващият ще се представите отлично, сигурна съм! bowuu
Горе главата!

# 507
  • Мнения: 153
Джи-Бейби - страхотна новина smile3501 радвам се, че така добре завършваме тази седмица и се надявам от сърце новата седмица да е още по-богата на хубави новини и положителни тестчета  Hug

Флайнг - още малко търпение мила   bouquet

Целувки и лека вечер на всички от мен Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт