НЕ на хапчетата за отслабване!!!

  • 13 292
  • 149
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 684
Не съм пила до сега никакви хапчета,но послушах Поци и от вчера взимам Липозан,заради задържането на килограмите най-вече ooooh! дано има ефект Praynig Praynig Praynig

# 91
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Задържането на постигнатото се получава при промяна на менюто,тоест начина на хранене не очаквайте помощ от хапчета,защотто цял живот на медикаменти няма да останете. GrinningСлед спирането на подобни хапчета ефекта няма да е йо-йо ефект,ами йо- йо на квадрат. Laughing

# 92
  • Мнения: 2 759
Задържането на постигнатото се получава при промяна на менюто,тоест начина на хранене...
                  Дори начина на живот, бих казала Peace.

# 93
  • София
  • Мнения: 2 356
Котка,
а с тези Биокорект плюс равномерно ли отслабна?
Мен най много ме е шубе да не се стопи и без друго малкия ми бюст Sad

# 94
  • Мнения: 3 316
Не съм пила досега хапчета за отслабване....  Thinking
          Peace Peace Peace

# 95
  • Мнения: 15 753
Аз пък пих китайските хапчета. Не знам дали са вредни или не, но с тях отслабнах толкова много и то за 2 месеца, че не можах да повярвам. Никога не съм била толкова слаба - 46 кг. Не ги пия от април и съм качила само 2 кг. до сега.

# 96
  • Мнения: 1 512
Не съм пила хапчета за отслабване, нито добавки. Когато започнах да тренирам, инструкторът ми каза да пия Л-карнитин, но аз отказах. Подозрителна съм към всякакви "магически" таблетки, капки и прахчета за отслабване. Моят метод, който дава резултат, е спорт (понякога само ходене пеша) и умерено хранене, без мазно и газирано.

# 97
Има 3 вида хапчета за отслабване.
1. Намалят апетита
2. Горят мазнини
3. Забързват метаболизма

Има хиляди варяции на такива хапчета.

От доста време се занимавам с търгувия на фармацевтични продукти в Интернет. Не съм тук да рекламирам, просто споделям, няма да давам линкове към сайтове (предполагам, че е забранено, а пък ме марзи да чета правилата Simple Smile Пазар в България не си търся, защото знам, че няма луди които да дават по 60-70$ за опаковка

Сега да се върнем към хапчетата:
Помагат за отслабването, спор няма, но защо хората имат негативно мнение към тях? Отговора е простичък.
Хапчетата са моментно решение. С тях ще свалиш килограми, но след това ако продължиш да ядеш каквото ти скимне - ЙО-ЙО ефекта е гарантиран.

 hahaha   Диетите са глупост!

Фитнес + здравословно хранене е най евтиния и споучлив варянт!

Успех на всички

# 98
  • Мнения: 2 199
Не съм пила досега хапчета за отслабване....  Thinking
          Peace Peace Peace

 newsm10 и аз, недейте да пиете моля ви!!!Моя приеятелка пи едни хапчета за отслабване около 1 месец, имаше здравословни проблеми и още ги има де, не може да се храни, без да пие някакво си хапче...Умната!!

# 99
Така е прекалено доверчива е била твойта приятелка. В момента на пазара има "уникално хапче" с което за по малко от месец ще свялиш около 20 килограма, но в същност това е отрова за мишки. Наистина сваляш 20 кила, но страничните ефекти са буквално ужасяващи - най-лошия от тях е ослепяване

Нямам поглед на БГ пазара, но един средно тъп американец, разглежда обстойно сайта на продукта, след това задължително посещава някой форум, пита за продукта и ако коментарите преобладават позитивни - копува.

# 100
  • Мнения: 2 199
В момента на пазара има "уникално хапче" с което за по малко от месец ще свялиш около 20 килограма, но в същност това е отрова за мишки.

 #Shocked #Shocked #Shocked doh doh doh

# 101
  • Мнения: 6 958

Фитнес + здравословно хранене е най евтиния и споучлив варянт!


 Peace

В момента на пазара има "уникално хапче" с което за по малко от месец ще свялиш около 20 килограма, но в същност това е отрова за мишки.

 #Shocked #Shocked #Shocked doh doh doh

Айдеееее  Whistling Whistling Whistling

Умната с хапчетата за отслабване като цяло!!!  Confused

# 102
  • Мнения: 4 678
Има 3 вида хапчета за отслабване.
1. Намалят апетита
2. Горят мазнини
3. Забързват метаболизма

Има хиляди варяции на такива хапчета.

От доста време се занимавам с търгувия на фармацевтични продукти в Интернет. Не съм тук да рекламирам, просто споделям, няма да давам линкове към сайтове (предполагам, че е забранено, а пък ме марзи да чета правилата Simple Smile Пазар в България не си търся, защото знам, че няма луди които да дават по 60-70$ за опаковка

Сега да се върнем към хапчетата:
Помагат за отслабването, спор няма, но защо хората имат негативно мнение към тях? Отговора е простичък.
Хапчетата са моментно решение. С тях ще свалиш килограми, но след това ако продължиш да ядеш каквото ти скимне - ЙО-ЙО ефекта е гарантиран.

 hahaha   Диетите са глупост!

Фитнес + здравословно хранене е най евтиния и споучлив варянт!

Успех на всички


 smile3501 newsm10 smile3521

# 103
  • Мнения: 1 685
Аз принципно съм пила много добавки под всякаква форма, но нищо не ми помогна така както китайските капсули. Те ми помагат да се контролирам с яденето и поемам наистина малки количества храна. Със сигурност са вредни, но се чувствам добре като ги взимам защото ми е леко на корема, тъй като ям по-малко.

 newsm10 newsm10 newsm10

Подкрепям дотолкова доколкото подтискащите апетита хапчета могат да ти помогнат да обуздаеш адския си апетит и да свикнеш да сазваш правилен режим на хранене и спорт-не напразно и диетолозите практикуват така! Peace

Последна редакция: нд, 19 авг 2007, 14:42 от teo_711

# 104
  • Мнения: 7 263
Твърдо съм против хапчетата и всякакви други химии с цел отслабване. Опитвала съм един два вълшебни продукта със меко казано съмнителен ефект. Не съм пила Бърнари и Ел-карнитин.
За мен най-доброто средство за сваляне на килограми е спорта - колкото повече - толкова повече и правилното хранене сега започвам да се уча на него, по-добре късно отколкото никога.

Общи условия

Активация на акаунт