НЕ на хапчетата за отслабване!!!

  • 13 299
  • 149
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 11
Пила съм какво ли не: де що излезе на пазара - и в най- скоро време е и в дамската ми чанта...
Мазиндола ми помогна да отслабна , но страничните ефекти бяха твърде много...Непрекъснато изпитвах сухота в устата си...ставаше ми и лошо , и нямах никакъв, ама никакъв апетит!!
пих го месец някъде...отслабнах с около 5-6кг., но след като го спрях - си ги върнах много бързо!
То не бе Златно чудо , То не бе Калорекс,  Ксеникал.......
незнам дали те непомагат изобщо или аз съм ги пила твърде малко: за по месец най - много, но нямам усещането , че са ефективни!
Сега от седмица пак съм "полудяла" и пия Фемимодел и Л-карнитин.
За ефект е рано , надявам се да ми се понижи апетитът...за да мога да се издържа на диетата!

Като става дума за лекарства...дали някой от вас е чувал за един чай...по - скоро горчивка , която се приготвя ( уж newsm78) от някакви си билки, от някой си доктор еди кой си.......и знам само че е от София!!!???
Въпросният чай -се продава по 7 лв. литъра, като е бутилиран в шишета от фанта, кола и т.н....със доста съмнителна чистота.....
Аз го пих това цялото чудо в продължение на 7-8 месеца и отслабнах с 12 кг.!!
Много е горчиво и неприятно на вкус.....
И от него - ставаш дежурен в тоалетната...особено в началото!!
някой от вас знае ли за този чай??
Пил ли го е ??
хайде ,  Софиянци!!!
Чак до Габрово щом е стигнал?? Simple Smile
 

# 106
  • София
  • Мнения: 2 840
В момента на пазара има "уникално хапче" с което за по малко от месец ще свялиш около 20 килограма, но в същност това е отрова за мишки.

 #Shocked #Shocked #Shocked doh doh doh

Е, чак пък...
Кое е това "хапче"???!!!
Нещо не ми се вярва Thinking

# 107
  • Мнения: 1 685
В момента на пазара има "уникално хапче" с което за по малко от месец ще свялиш около 20 килограма, но в същност това е отрова за мишки.

 #Shocked #Shocked #Shocked doh doh doh

Е, чак пък...
Кое е това "хапче"???!!!
Нещо не ми се вярва Thinking

Ами това вероятно е хапчето за което е говорил Киро-скалатаhttp://www.bg-mamma.com/index.php?topic=204568.0

Пила съм какво ли не: де що излезе !

Като става дума за лекарства...дали някой от вас е чувал за един чай...по - скоро горчивка , която се приготвя ( уж newsm78) от някакви си билки, от някой си доктор еди кой си.......и знам само че е от София!!!???

 



А това сигурно е билката на д-р Лозанов newsm78http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=183311.0

# 108
  • София
  • Мнения: 2 840
Боже, Боже.....колко мъка има по тоя свят, божееее...

Само, да си призная, някои от ефектите на това чудо, дето са описани в един мнооого подробен постинг, наподобяват ефекта на китайските капсули за отслабване.Колко време ми отне да се отърва от топлите вълни и задуха, дето ми предизвикаха, не е истина просто.

Така че -ясно е - не на тези пущини!!!

# 109
  • Мнения: 27 524
2, 4 и 7. И не, не е измислено все още  Peace

# 110
  • Мнения: 1 479
Чувала съм за някакъв чай на д-р Лозанов, който го пиха мой колега и колежка! Кпуваха го за 15 лв в някаква бутилка! Но и двамата нямаха никакъв ефект!

# 111
  • ТАМ КЪДЕТО ИМА ВОДИЧКА
  • Мнения: 82
ПИХ ФЕМИМОДЕЛ -ДОВОЛНА СЪМ ,ПРИТЪПИХА МИ АПЕТИТА ,СВАЛИХ КИЛОГРАМИ .

# 112
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Това за какъв период от време и колко килца?Питам ,защото от доста време съм му хвърлила око. Simple Smile

# 113
  • Мнения: 3 360
Против съм!С правилно хранене и малко спорт килограмите могат да се поддържат Peace

# 114
  • Мнения: 778
И аз съм  против!

Пила съм преди време, но достигнах до извода, че със здравословно хранене и спорт резултата е по-бавен, но по-траен!

А и след бърнъра, който пих получих такова сърцебиене, че вече си мислех, че ми има нещо на сърцето и го спрях - още си стои от 120 капсупи - 100 .... Жал ми е да ги изхвърля!

# 115
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Още един глас против "химиите".

# 116
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Хапчетата , не говоря за добавките, са вредни и повечето са с  доста странични ефекти.
Но съм пила , свалих кг. и съм доволна. Това е защото съм безволево същество и при мен с диета и спорт просто не се получава.

# 117
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Иренка какви хапчета си употребявала?

# 118
  • Мнения: 4 678
Още един глас против "химиите".

Не бъркайте химията с хранителните добавки ooooh!

# 119
  • Мнения: 484
 И аз съм твърдо против хапчетата - никога не съм пила и нямам намерение занапред да го правя.
http://www.letsgym.com/2007/10/31/tabletki-za-otslabvane/

Общи условия

Активация на акаунт