НЕ на хапчетата за отслабване!!!

  • 13 282
  • 149
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 1 146
Пила съм хапчета, но не ми помогнаха, също така съм убедена, че са вредни за организма по един или друг начин... защото магическо хапче няма... Има само спорт + диета + воля + постоянство = отслабване  bowuu
С две ръце подкрепям това мнение, това е истината. Hug

# 121
  • Мнения: 1 685
Да ама тая диета нали иска воля и глад ooooh!Друго си е като има "нещо" което да го притиска поне временно тоя глад Thinking Crossing Arms

# 122
  • Мнения: 353
В клиниката по нефрология имаше млади момичета на хемодиализа от тия китайски илачи с неясен състав.Чайовете със слабителен ефект също имат такъв ,,нефритен,, ефект.
По-добре дебела,но здрава Crossing Arms

# 123
  • Мнения: 916
В клиниката по нефрология имаше млади момичета на хемодиализа от тия китайски илачи с неясен състав.Чайовете със слабителен ефект също имат такъв ,,нефритен,, ефект.
По-добре дебела,но здрава Crossing Arms
Shocked Sad Sad

# 124
  • Мнения: 9
Пих "Златно чудо 14 макс". В началото си купих 1 опаковка и бях много доволна. След като я изпих си купих още 1 опаковка . Имаше ефект. Бях свалила близо 10 кг. но за кратко, защото после се появи този йо-йо ефект и аз си възстанови наново всички свалени килограми, а и дори отгоре. Но не отслабнах заради лекарството а заради диетата. След година си взех отново "Златно чудо омега" но този път нямаше диета и не смъкнах и килце. Пробвала съм и дъвки за отслабване, но и те са пълен боклук. Сега в момента пия "Amix 200". Утре пия за последно. Резултатът е 1 килограм  smile3518 ,а пишеше че ще отслабна с 10 кг.  2 седмици. Затова казвам НЕ НА ХАПЧЕТАТА, ДОБАВКИТЕ И ПР. САМО ВОЛЯ, СПОРТ И ДИЕТИ. newsm10 smile3521

# 125
  • Мнения: 9
не на хапчетата! не

# 126
С риск да си навлека много критики и негативни мнения, се решавам да споделя моето мнение с вас, защото много от мненията тук са доста объркани и ДА реално изказват мнение от субективна гледна точка, но факторите са много и не може така еднозначно да бъдем толкова крайни!!!

Аз имам един въпрос... КАКЪВ Е СМИСЪЛА НА ТАЗИ ТЕМА И КАКВО ДОКАЗВА ТЯ, ТАКА ПОСТАВЕНА???

Ето и актуалните въпроси, които би трябвало да си зададете:

1. Кой Ви препоръчва добавките?
2. За какво ги пиете добавките?
3. Имали ли сте крайно поставена цел?
4. Запознати ли сте с типа структура, която имате?
5. Имате ли подходяща диета, която да работи ръка за ръка с добавките, които вземате?
6. Има още поне дозина въпроси които мога да задам...

Сега някой от Вас, може да си каже "... Сила е една от тези компании, които ни ги продават..., нормално е така да говори...", но бъдейки в индустрията от толкова време сме били свидетели на много неща.

Айде малко откровения сега... 90% от добавките на пазара са маркетинг и резултатите, които промотират са под въпрос!!! но тук играе рекламата, а тя е силно оръжие в ръцете на производителите, особено когато срещу тях има обезверени клиенти, умиращи да си дадат парите за "уникалното" хапче, убиец на излишно тегло!!!

Е нека сме наясно - МАГИЧЕСКИ ХАПОВЕ НЯМА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

5% от работещите добавки за отслабване, които работят се използват от хора, които просто не знаят как да ги взимат и какъв режим да спазват по време на приема им.

Е какво стана сега 95% от потребителите на пазара са недоволни И БОГА МИ НЕ ГИ ВИНЯ ДОРИ И ЗА СЕКУНДА, защо други печелят от тяхното незнание на гърба им, което е грешно. Нормално е да има разочаровани и те да са мнозинството, така че решението е едно!!!!


!!! ВАЖНО !!! - не харчете дори и стотинка повече, преди да се консултирате с човек пряко ангажиран със индустрията, на който имате доверие. Оставете зад гърба си всички гръмки реклами и слогани, защото всеки си говори каквото му е кеф и никой не може да му наложи санкции за подвеждане на клиенти.

Има добавки които работят и те не са малко, за съжаление тези които не работят са почти 10 пъти повече.

Надявам се да съм бил от полза и се надявам да сте разбрали написаното по-горе по правилния начин... не се опитвам да ви агитирам или нещо подобно...

# 127
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
НЕ на хапчетата Peace

# 128
  • Мнения: 322
И аз съм против всякакви хапчета за ослабване Peace

# 129
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
.............
Е нека сме наясно - МАГИЧЕСКИ ХАПОВЕ НЯМА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

5% от работещите добавки за отслабване, които работят се използват от хора, които просто не знаят как да ги взимат и какъв режим да спазват по време на приема им.

Е какво стана сега 95% от потребителите на пазара са недоволни И БОГА МИ НЕ ГИ ВИНЯ ДОРИ И ЗА СЕКУНДА, защо други печелят от тяхното незнание на гърба им, което е грешно. Нормално е да има разочаровани и те да са мнозинството, така че решението е едно!!!!


!!! ВАЖНО !!! - не харчете дори и стотинка повече, преди да се консултирате с човек пряко ангажиран със индустрията, на който имате доверие. Оставете зад гърба си всички гръмки реклами и слогани, защото всеки си говори каквото му е кеф и никой не може да му наложи санкции за подвеждане на клиенти.
....................
Абсолютно съгласна съм!  Peace

# 130
  • Мнения: 231
Бих искала да споделя моя опит в това отношение. Досега съм опитала няколко хранителни добавки за отслабване и никога разни хапове като Редуктил, Ксеникал и други такива. При мен проблема с храненето беше на психологическа основа, не съм психолог, но мисля че бях изпаднала в нещо като депресия и яденето ми доставяше огромно удоволствие и ми действаше един вид като успокоително. Проблема се появи докато бях по майчинство с второто ми дете. останах си вкъщи, комплексирана от натрупаните килограми и без никакви контакти(така и не се сприятелих с някоя майка в парка). Отделно, че нямаше кой да ми помага и нямах никаква възможност да спортувам или да имам някакво лично време. По цял ден ходиш с олигавени и наповръщани дрехи и от всички това самочуствието ти отива на кино. Кърмих дъщеря си около пет месеца, с първото ми дете успях да устискам само два. За съжаление при мен не подейства правилото, че като кърмиш отслабваш. Напротив, даже трябваше да ям по много за да имам кърма. Един ден нормално хранене и на другия ден кърмата ми намаляваше. След като спрях да кърмя пих Кларинол повече от два месеца и резултата беше -2 килограма, но в мерките беше по-значителен. Но естествено се върнах в изходна позиция, защото безразборното хранене продължи. Тогава разбрах че каквото и да пия, ако не променя режима си, дори и да има резултат, той ще е временен. Трябваше ми нещо, което да ми подтиска глада, за да започна да се храня нормално и организма ми да превключи. Така открих Карбослим, пих го около два месеца и половина с един месец прекъсване. Той наистина подтиска глада и желанието за сладко, което също беше голям проблем при мен. Преди не подбирах храна и като бях гладна изяждах всичко което беше пред очите ми, сега дори и да съм гладна, ако храната не е по вкуса ми, не ям.
   Така че аз съм за хранителните добавки и трърдо против лекарствата за отслабване, освен ако не се налага по здравословни причини и да са предписани от лекар. Естествено не може да се разчита изцяло на тях, но помагат. При едни хора помагат едни, при други други добавки. Освен това ефекта не идва на втория ден или след първата седмица. Трябва постоянство и търпение. Когато пиех Кларинола двата килограма ги свалих втория месец.
   

# 131
...   Така че аз съм за хранителните добавки и трърдо против лекарствата за отслабване, освен ако не се налага по здравословни причини и да са предписани от лекар. Естествено не може да се разчита изцяло на тях, но помагат. При едни хора помагат едни, при други други добавки. Освен това ефекта не идва на втория ден или след първата седмица. Трябва постоянство и търпение. Когато пиех Кларинола двата килограма ги свалих втория месец.
   


Абсолютно подкрепям това което казваш... лекарствата и медикаментите за отслабване са коварно нещо, за което съм абсолютно против!!!! Относно добавките, вече псоделих мнението си...

# 132
  • София
  • Мнения: 3 271
Помагат стига да са в комбинация с ограничения в храненето и движение, а до колко са вредни --- да,вредни са.

# 133
  • Мнения: 484
Цитат
Помагат стига да са в комбинация с ограничения в храненето и движение
Ограничаването в храната + движение помага и без хапчета за отслабване.

# 134
Цитат
Помагат стига да са в комбинация с ограничения в храненето и движение
Ограничаването в храната + движение помага и без хапчета за отслабване.

Поли,

Съгласен съм с това, което казваш, но понятието "хапчета за отслабване" е много разтегливо понятие.

Мисля, че трябва да се направи много ясна разлика между медикаменти за отслабване (лекарства) и хранителни добавки. Няма място за сравнение между например фуросемид и Uva Ursi (На БГ Мечо Грозде) или още един пример ще ти дам; ксеникал и екстракт от зелен чай.

Ако става въпрос за лекарствени средста, стоя зад всички Вас, които сте против хаповете, но когато говорим за хранителни добавки, с не лекарствен профил/статут, то тогава съгласи се, но не всеки е като теб и мен, т.е. фитнеса и спорта да им е начин на живот, а и в забързаното ни ежедневие е все по трудно да се намери време за ядене, камо ли да се яде супер здравословно. Както знаеш язвите на здравословното хранене са: парчето пица, странджанката, принцесите, скарата, баничките, кифлите и т.н. Да, не предпочитан избор за много, но единствен в повечето случаи, когато имаш само 10 мин за обяд на работното място!!!

Ако гледам от моята камбанария, мога да ви развивам безкрайни теории, какво може да се направи без добавки, но знам в действителност как стоят нещата с повечето от вас. Не лобирам в полза на добавките, просто забързаното ни ежедневие, липсата на сън и убийствените количества стрес са наложили употребата им.

Общи условия

Активация на акаунт