Коремчета подават се ,през АВГУСТ бебчета задават се!

  • 8 556
  • 305
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 3 271
Здравейте и от мен,

Аз през почивните дни мих прозорци и чистих, като луда - нещо ми бе станало, но сега съм много доволна от себе си Blush. Е, излизах и с детето до Южния парк, но като цяло се потрудих - няма кой освен мен - нямам родителски тела на близо, за да помогнат.

Честита придобивка на sonita  - много хубави неща Hug. Колкото до ваничката за къпане ( от опит ще кажа)  - исках да си взема и аз такава, със стойка - без чекмедженцата от долу, само на стойка, но се отказах. Мъжа ми , като видя колко са нестабилни и се клатят - и отсече - НЕ Naughty. Имайте предвид, че бебета в един момент почват да пляскат с ръце и крака и не тези шкафчета се мокрят, и развалят. При това размерите на самата вана за къпане са доста по-малки от тези на обикновените анатомични вани който се продават(за дължина говоря). Ще можете да ги ползвате само няколко месеца от гледна точка на това, че бебето в един момент иска да се изправя и обръща във ваната (поне моят син започна да прави такива номера). Затова аз слагам ваната на земята в банята и така го къпя- страх ме е да не се преобърне нещо.
Хубави са, но вие сами си преценете - това е само моето лично мнение.

Аз има от тези сгъваемите легла-кошари, на 2 нива е. Много съм доволна от нея, има си и повивалник към нея, който стои на самото легло. Купих си и сгъваем матрак. Адски ми е практична - ние много пътуваме при баби, приятели, почивка и т.н.

Е, това е за сега от мен - лек ден  bouquet

# 256
  • Pb
  • Мнения: 1 183


Ей тва много ми харесва, но на мен ми идва скъпичко, поне повивалник да имаше към него...
Като се махнат решетките става на сладко диванче:


В ДаНет има и др. красиви кошарки без чекмеджета.

# 257
  • Мнения: 4 546
а от този тип http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=35_37&products_id=305 също ли са нестабилни?
а защо не искате чекмеджета? от естетична гледна точка ли?

# 258
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Преди известно време имаше тема за стабилността на стойките за ванички. Всички мами се изказваха, че са страшно удобни и стабилни! Аз мисля да ползвам такава.

# 259
  • София
  • Мнения: 5 721
ЗДравейте мами! Аз днес както винаги се надигнах много рано но си поизчистих,изпрах и сега седнах малко да ви видя Simple Smile Към 13.30 ще излизам да ходя до моята лична лекарка да се робвам да ми даде някой и друг ден болничен,но не знам дали ще може  newsm78 някой знае ли има ли раво тя да ми издава? За скрин за повиване аз отделен няма да купувам тъй като легълцето което сме харесали е с със скринче и само ще си взема за отгоре непромокаема постелка и така Simple Smile Нямам много място в стаята и всичко трябва да е по прибрано Simple Smile За Правителствена както и за другите болници мога да кажа че има и добри и лоши лекари но сумите там които се взимат за прегледи и изследвания са не нормални Peace най-вече ме изнерви това с болничния и просто ми се струва че ще съм ебати мазаохистката да си давам аз по 20 лв. за болничен всеки път и отделно прегледите по 50 лв. Знам,че здравната каса поема само 2 видеозона но има на места където те гледат и повече и вниманието е супер....като пример мога да дам Света София с абонамента си за цялата бременност даваш 200 лв. и ти влизат всеки месец видеозон на 3 D, през месец секрети и отделно задължителните изследвания + слушане на тоновете на бебчо!  Peace ми мисля ,че това е досатъчно и най хубавото е че намерихме добра връзка за там съвсем случайна приятелка н майак от дете:) майка не е знаела че тя е завършила подобно нещо и че работи там Simple Smile и вчера ни бе на гости  утре ще ме чака Simple Smile Пък че ще се дават парички това е друго но поне ще знам че има внимание Simple Smile

# 260
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Елхичка, това легло е много хубаво, но наистина с тези извивки не става да се сложи повивалник отгоре
а защо не искате чекмеджета? от естетична гледна точка ли?
Не искам чекмеджета отдолу на леглото, защото при мен ще бъдат неизползваеми-няма да имам място да ги издърпвам  Peace

# 261
  • Мнения: 660
Здравейте от мен:) Аз също си пиийвам по едно 3 в едно почти всяка сутрин че съм с ниско кръвно много и така закрепям нещата,лекарката ми каза че нямало проблем:) Hug
Сонита,нещата които си взела са супер,количката ти е направо уникална,много е сладка,да си я ползваш с много радостни моменти с бебчо:)  Grinning Flutter
Аз след  1 час съм на преглед при лекарката която ще ме изражда,да ме погледне,от един месец не съм ходила да видя бебко,дано да е наред,аз го усещам от време на време да ме подритва нежно,особенно когато съм по превъзбудена.След 2,3 седмици ще ходя за 2 път на фетална,като стана 27 седмица,да се застраховам и успокоя че всичко ще е ок,а и така ми препоръча Марков от Фемина. Naughty
Аз още нищо не съм купила за бебето,ама мисля по натам след като мина 2 та фетална,за да ми е по спокойно  всичко ще е наред,тогава ще му взема дрешка за изписването от болницата,за мен си купих една нощничка ама незнам дали ще ми разрешат да ползвам моя в болницата при раждането или дават,а мойта е една лятна жълта,леко бебурска с мечо пух и магаренцето йори:)
лек ден засега от мен,на всички приятни моменти:)

# 262
  • София
  • Мнения: 3 271
а от този тип http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=35_37&products_id=305 също ли са нестабилни?
а защо не искате чекмеджета? от естетична гледна точка ли?

Да, точно такива гледахме в няколко магазина и нито една не одобри мъжа ми, и взехме само ваната без стойката - не знам ,може на вас да ви допаднат Hug

# 263
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Dimianki, личната може да ти издаде болничен, но не повече от 7 дни на веднъж. Ако искаш 30дневен, трябва да си лежала в болница поне 3 дни или трябва да те пратят на комисия (то всъщност ти не ходиш физически при комисията, но от нейно име се издава документа) оф, май не го обясних мн. читаво.

Менти, под "повивалник" имах предвид скрин за повиване. Защото това легълце е 340 лв., а по 305 лв. са комбинираните, към които вървят и шкафовете за повиване, та идва мн. солено ако се взема отделно и въпросния шкаф, а на мен ще ми трябва, че нямам друго удобно място...

Последна редакция: пн, 16 апр 2007, 12:48 от елхичка

# 264
  • София
  • Мнения: 5 721
Не, разбрах те Peace Значи сега мога да отида и да я помоля да ми пусне болничен от днес до петък поне Simple Smile охх..... притеснявам се много защото останах 7 дни без болничен и сега не знам какво да правя с такава задна дата не могат да ми издадат и не знам пред НОИ ако си пусна тези дни от 6 до 15 като неплатена дали ще ми повлият по някакъв начин на майчинството тъй като аз ще си се яода  тези неплатена?

# 265
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Здравейте, мамчета  bouquet!
Аз нямам много време, защото започнахме сериозния ремонт. Преди малко дойде фирмата, дето купи старите мебели да ги изнася, а аз след малко ще почна да дера старите тапети. На почивки. Защото мъжът ми каза ако довечера като се върне от работа ме завари просната на леглото и пуфтяща -  лично ще ме напляска Twisted Evil. И аз ще слушам. По малко и на почивки Laughing. Сърце ми не трае - аз съм такава - като има работа, трябва да се свърши.
Димианки - вземи си първо 7 дни от джипито, после на ЛК за продължение от 30 дни - никаква комисия не се свиква, оправят си ги помежду си.
За скрина - ние имаме с 4 големи чекмеджета - много ми е удобен. Сега държа в него дрехите на Калоян, но после като го преместим сам в стая ще преместя и дрехите, а скринът остава за мишката. Ще го сложа до леглото и на него ще е повивалникът и козметиката - много ще е е удобно така всичко да ми е подръка.
Успех на всички, които са на преглед Peace!
В някоя от почивките пак ще намина...
Ако пускате нова тема - моля, оставете ми розовото зайче, нещо много ме съмнява тая пишка Rolling Eyes. Поне до следващата фетална...

# 266
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Димианки, да, може да ти пусне личната болничен, но те съветвам да се консултираш първо със счетоводителите на фирмата ви, за да знаеш с каква дата да ти издават болничния, че тези от НОИ са големи педанти и връщат за щяло и нещяло.

# 267
  • София
  • Мнения: 5 721
А проблем ли ще са 7 дни неплатена  newsm78Пред нои за майчинството полсе  ConfusedЕлхичка тя болничен ще може да ми издаде от днес 7 дни едва ли ще може с задна дата защото аз в четвъртак като и се обадих да я питам дали може да ми пусне от 06.04. болничен до 14.04. петък тя ми каза че е много късно вече и няма как Confused

# 268
  • София
  • Мнения: 1 374
Димианки, ако се притесняваш за майчинството после защо не попиташ момичетата, които дават помощ в Мачинството счетоводно - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=170347.0. Те са много мили и любезни и ще ти дадат бърз отговор.  Peace

# 269
  • София
  • Мнения: 5 721
Мерси сега ще влезна там и ще питам  Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт