ЧХГ?

  • 2 136
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 950
sarni4kata Hug Hug Hug
Много съжалявам Sad. Пожелавам ти да се възстановиш бързо, да имаш едно страхотно лято и есента да бъде твоя сезон Hug Praynig

# 16
  • Мнения: 4 306
 Cry Hug Hug Hug
Съжалявам мила! Дано Господ ви благослови следващия път! Praynig

# 17
  • Мнения: 4 324
Sad много съжалявам

# 18
  • Мнения: 38
Благодаря ви много,момичета!Сега се чудя какво става,че имах доста обилно кървене ден и половина и от вчера на обяд няма никакво кървене.Една позната каза,че е нормално от хормоните да се получи така,но утре ще звъня на д-р Стаменов и ще отида да се видим

# 19
  • Мнения: 1 950
sarni4kata, аз бях също така след ИКСИ-то. Дойде ми на 13 ден, точно 24 часа имах кървене, после спря. Дори продължих с утрогестана и другите лекарства, след два дни пак започна вече нормален цикъл.
Ти все пак се обади на д-р Стаменов.

# 20
  • Мнения: 38
Здравейте!Записах си час при д-р Стаменов чак за 17 Май,че той ще бъде в чужбина.Но вчера ходих на преглед при генеколога ми преди това и ми откриха киста на десния яйчник от 3см и сега се притеснявам ако не се спука,това дали ще попречи на втория опит ин-витро.За кървенето,нямаше 2 дни,вчера пак прокървих малко и днес отново няма кървене.Дали кистата прави такива проблеми?

# 21
  • Мнения: 7 716
Мисля, че аномалиите в кървенето са следствие на стимулацията. За кистата не ти ли изписа противозачатъчни?

# 22
  • Мнения: 38
За кистата не ми изписаха нищо,защото според доктора щяла сама да се спука.Надявам се до месец когато ще се видя с доктора да не е нарстнала мног,ако не се е спукала

# 23
  • Мнения: 902
Аз имах кисти и след двете стимулации за ИКСИ. Махнаха се сами със следващия цикъл. на мен противозачатъчните не ми се струват добра идея.
Късмет.

# 24
  • Мнения: 7 716
И аз имах кисти след всяка стимулация и се махнаха сами, но практиката е да се взимат противозачатъчни, защото могат да порастнат и да се наложи операция за махането им. А при наличието дори на малка киста следваща стимулация е невъзможна.

# 25
  • Мнения: 28
Здравейте момичета. Аз съм нова тук но чете форумите ви с огромен интерес. Цикълът ме закъсня с няколко дни и тестовете за бременност бяха положителни, но в понеделник започна едно леко прокървяване от което изпаднах в паника и отидох на лекар. Той ме прегледа с вагинален видеозон и каза че още не може да види нищо и че кървенето не идва от матката, което не знам какво означава. Изпрати ме на кръвен тест в сряда който отчете 546,5, но това леко кафеникаво течение не спира и съм много уплашена. Докторът каза че трябва да чакам до понеделник за повторно гледане на видеозон защото още било рано. Моля ви кажете на какво може да се дължи това, защото не знам дали ще мога да издържа до понеделник. Много ви благодаря предварително.

# 26
  • Мнения: 7 716
Пази се, лежи повече. Всичко ще е наред.

# 27
  • Мнения: 28
Мислиш ли? Ох, дано! Много ме е страх.

Общи условия

Активация на акаунт