Бихте ли казали на мъжа си, че е много напълнял и тово не ви харесва?

  • 5 812
  • 117
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 46 571
val_stef, гаранция, че ако човекът от първата снимка напълнее, няма да изглежда като този от втората   Wink

Ето го мъжът ми преди и сега, мен, ако питаш, предпочитам пак да си пусне коса, вместо да свали "проблемните" 10 кила  Mr. Green

# 61
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Е , не, че за мен има голямо значение , но бих му казала ако това вреди на здравето му

# 62
  • София
  • Мнения: 67
Казвам му и за това е на диета. Mr. Green

# 63
  • Мнения: 2 035
val_stef, гаранция, че ако човекът от първата снимка напълнее, няма да изглежда като този от втората   Wink

Абе знае ли човек до къде ще му стигнат възможностите, но ми се струва ако се напъне може и да успее  hahaha  Party


Ето го мъжът ми преди и сега, мен, ако питаш, предпочитам пак да си пусне коса, вместо да свали "проблемните" 10 кила  Mr. Green


Mиличка, не мога да го видя "преди" не се отваря снимката  Rolling Eyes

# 64
  • Мнения: 656
Казваме си-и аз на него,и той на мен.Не се сърдим.Даже много често си коментираме килограмите.

# 65
  • Мнения: 2 270
Да - бих му казала, много лицемерно ми се струва да си го мисля и да не го споделя - нали сме си най-близките хора

# 66
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
val_stef, гаранция, че ако човекът от първата снимка напълнее, няма да изглежда като този от втората   Wink

Абе знае ли човек до къде ще му стигнат възможностите, но ми се струва ако се напъне може и да успее  hahaha  Party


Ето го мъжът ми преди и сега, мен, ако питаш, предпочитам пак да си пусне коса, вместо да свали "проблемните" 10 кила  Mr. Green


Mиличка, не мога да го видя "преди" не се отваря снимката  Rolling Eyes
Жалко - голям симпатяга е  #Crazy

# 67
  • Мнения: 46 571
... Mиличка, не мога да го видя "преди" не се отваря снимката  Rolling Eyes

Снимка.бг прави проблеми от няколко дена ...
http://i40.photobucket.com/albums/e239/ceco_vath/002179367.jpg?t=1176575344

# 68
  • Мнения: 2 035
Уаааууууууу аз ако бях на теб веднага щях да го строя да си върне старата форма  Crazy
Ами тъй де, или дето казваш ти поне косата да си остави  Hug 

# 69
  • Мнения: 46 571
Той с подобни дрехи изглежда по същия начин, затова писах, че 10-15 кила на мъж не му личат, моят е 170 см., а пък ако е 180-190 съвсем няма да се забележат ...

За косата го навих, сега е малко по-дълга от тази на втората снимка  Heart Eyes

# 70
  • Мнения: 3 674
Уаааууууууу аз ако бях на теб веднага щях да го строя да си върне старата форма  Crazy
Ами тъй де, или дето казваш ти поне косата да си остави  Hug 
Peace Никол ...голям сладур е твоя 4овек Grinning

# 71
  • Мнения: 1 403
Казвам му веднага  Naughty
Никол аз 4ета 4е мъж ти бил 170кг и ако бил 180-190кг хи4 няма да му ли4ат  newsm62 Сто пъти отварях тази снимка  rotfImbo викам "Абе как този 4овек ще е толкова кила"  rotfImbo А то било см.  rotfImao

# 72
  • Мнения: 2 035
За косата го навих, сега е малко по-дълга от тази на втората снимка  Heart Eyes
Браво  Peace
Малко оф ама и аз моя по си го харесвам с дълга и не му давам да намаля дължината колкото и да му се иска  Flutter


Въх dorotey, злато, той човека ако беше тия кела щяха да му личат още преди да отвориш снимката бе, линка сигурно чак щеше да е по издут даже  smile3534

Последна редакция: нд, 15 апр 2007, 10:19 от val_stef

# 73
  • Мнения: 4 187
Да, бих му казала  Mr. Green.

# 74
  • Мнения: 656
Да. Не мога да очаквам от него, че ще прочете мислите ми и ще вземе мерки. Ако след като му кажа това той реши да си дебелее е друг въпрос, защото за евентуално намаляване на сексуалното желание спрямо него ще си е виновен сам. Ако обаче опита да отслабне и не успее - това е друг въпрос, но поне ще знам че е положил усилия да ми се хареса, така както аз полагам усилие да му се харесам.
Но най-малкото, което може да направи е да се постарае да преобрази излишните килограми в мускули (е, не при всички става), но старанието му ще бъде оценено.

Общи условия

Активация на акаунт