Педиатър - трета градска болница - София

  • 101 793
  • 171
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 5
От днес сме при др Вълкова..HAPPY HAPPY HAPPY

# 121
  • София
  • Мнения: 5 289
Браво, има за какво да си хепи. Grinning

# 122
  • София
  • Мнения: 3 030
От днес сме при др Вълкова..HAPPY HAPPY HAPPY

Честито. Вълкова не записва пациенти от 8 г, но явно си успяла по друг начин.   Simple Smile

# 123
  • Мнения: 5
От днес сме при др Вълкова..HAPPY HAPPY HAPPY

Честито. Вълкова не записва пациенти от 8 г, но явно си успяла по друг начин.   Simple Smile

Честно да си кажа...нямаше друг начин освен напълно човешки разговор..и точно за това още повече я харесвам и уважавам тази жена.
Невероятен човек ! Дай Боже повече такива лекари !

# 124
  • Мнения: 141
А освен д-р Вълкова, някой друг педиатър на когото да се има поне малко доверие? От това, което изчетох се плаша вече, май всички се записват при нея, а за района на Западен парк не намерих другаде педиатри...? За записване по ЗК

# 125
  • София
  • Мнения: 10 698
Георгиева.

# 126
  • София
  • Мнения: 5 289
Георгиева не бих я препоръчала на никой. Naughty
Моя приятелка е при Георгиев, доволна е.

# 127
  • София
  • Мнения: 10 698
Ние сме вече 5г с Георгиева.  Никакви забележки като професионалист!  Да, странен характер е, но си струва! Веднъж няма грешна диагноза или лечение. Винаги си вдига телефона.

# 128
  • Мнения: 4
Аз лично съм много доволна от Д-р Халил, много добър педиатър и го препоръчвам. Досега няма сбъркана диагноза и разбира за пневмония само като преслуша детето (от личен опит) . Работил е и в спешното отделение и е с доста голям опит .

# 129
  • София
  • Мнения: 10 698
Аз лично съм много доволна от Д-р Халил, много добър педиатър и го препоръчвам. Досега няма сбъркана диагноза и разбира за пневмония само като преслуша детето (от личен опит) . Работил е и в спешното отделение и е с доста голям опит .

Да ама почти го няма там. Телефон негов не се дава. Сестрата му обслужва пациентите. Мерси.

# 130
  • Мнения: 4
Аз съм негов пациент както и синът ми . Не знам от колко време не сте стъпвали в трета градска, но явно е от доста дълъг период. Искам само да Ви помоля да не разпространявате грешна информация . Сестрата на Д-р Халил почина преди половин година, а относно телефонният му номер и това дали го вдига мога само да ви кажа да се разходите до кабинетът му ... точно пред него има един големичък оранжев лист, на който е изписан телефонът му . Досега никога не съм имала случай, в който да не успея да се свържа с него. Благодаря !

# 131
  • София
  • Мнения: 10 698
Аз съм негов пациент както и синът ми . Не знам от колко време не сте стъпвали в трета градска, но явно е от доста дълъг период. Искам само да Ви помоля да не разпространявате грешна информация . Сестрата на Д-р Халил почина преди половин година, а относно телефонният му номер и това дали го вдига мога само да ви кажа да се разходите до кабинетът му ... точно пред него има един големичък оранжев лист, на който е изписан телефонът му . Досега никога не съм имала случай, в който да не успея да се свържа с него. Благодаря !

Хахахах,моля Ви се що за отговор. Оня ден бяхме там за Ваше сведение! Не разпространявам грешна информация, а такава каквато имам и е факт,че 3 дни чаках за да се запишем евентуално при него и той така и не се появи в болницата. При искане на негов телефон ми бе отказано и мненията на останалите,които висяха за направления-щото него го няма, ме накараха да се откажа. Научете се да приемате други мнения,това е форум-за споделяне.

# 132
  • Мнения: 4
Кой по-точно Ви отказа телефонният му номер ? Явно е бил големият оранжев лист, на който е написан :д Определено говорите глупости за един отличен лекар. Аз също бях миналата седмица и не знам как така става само когато Вие сте там да го няма ... Това не е някой си лекар без стаж и познания, говорим за лекар с две специалности ( реаниматор и педиатър ) . Колкото до мнението на пациентите , аз лошо не съм чула да се говори за него. Още повече като майка преди да запиша синът си проверих всичко за него. Искам да Ви споделя, че докато е работил в бърза помощ Д-р Халил  е спасил доста хора включително и синът на министъра ! http://www.plovdivmedia.com/20136.html    И тъй като това е "форум за споделяне" аз също споделям моето мнение, но за разлика от вас подкрепям с факти, а не говоря просто така ....

# 133
  • София
  • Мнения: 10 698
О, стига глупости и евтина реклама. Лекарите по принцип спасяват животи. Професионалните качества не засягам, може и да е отличен лекар.Какво размахвате тоя оранжев лист и пурпурен да е, все тая. Не сте бил / а там,че да знаете как са се развили нещата и нямаше никакви шарени листа с мобилен на въпросния- това е несериозно. Не търся по стените на болниците има ли разлепени телефони Simple Smile Който при който иска да си се записва. В крайна сметка има и други болници. Мразя някой да ме бави и понеже доста ясно ми се показа, как е рядкост да се засечем с доктора, затова не сме и при него. Ако имате нещо общо с него , ако сте и негов супер близък човек то дайте съвет да се подобри маркетинга му, щото куца.
И дайте някое друго постче, по други теми някъде в морето бг мама, че така много изкуствена защита Simple Smile Човек бе си помислил, че доктора си набира пациенти- не бих се учудила.

Последна редакция: нд, 30 окт 2016, 07:47 от magnet_for_happiness

# 134
  • Мнения: 4
Хахахаха докторът не се нуждае от каквато и да е било реклама, има си предостатъчно пациенти. Даже знам, че не записва всеки, защото пред кабинетът му винаги е пълно. Няма нужда да продължавам да говоря с човек, който очевидно не е достатъчно осведомен ( дори не знаехте, че сестрата на доктора е починала лека и пръст) . Колкото до това дали съм му супер близък човек бих казала, че съм просто една доволна майка чийто син беше излекуван от пневмония от д-р Халил. Беше единственият доктор, който разбра какво му е веднага след като го преслуша . Другото в което ме упрекнахте ,само защото съм нов потребител на сайта е безпочвено поради фактът, че и Вие самата сте започнали от първият си коментар. Реших да коментирам, защото както казах вече като майка желая най-доброто за синът си, а това е сайт за майки, които също търсят най-доброто за своите деца. Не смятам да продължавам този безсмислен разговор всеки си има неговото мнение в крайна сметка, а моето си остава (и ще си остане), че д-р Халил е отличен лекар .

Общи условия

Активация на акаунт