Педиатър - трета градска болница - София

  • 101 792
  • 171
  •   1
Отговори
# 165
  • ИЛИНДЕН
  • Мнения: 94
"педиатър" ГЕРГАНА   ГЕОРГИЕВА

Злобна, крещяща и вечно недоволна от себе си и от другите. ПОСТОЯННА ЛУДОСТ.
За 10 години не я видях нито един път спокойна и вежлива към хората чакащи пред вратата й.
Медицинските й сестри са подложени на постоянна гавра пред хората и не се задържат дълго. Не зная колко сестри смени. Всеки път вдигам високо кръвно, когато трябва да се срещна с нея. ...от униженията и гаврите, на които ни подлага НЕПРЕКЪСНАТО.
Винаги с ирония, винаги със сарказъм ! Все едно е ГОСПОД, а не лекар ?!
Жалкото е че другите педиатри отказват да приемат деца (нови пациенти)..... И се чувстваме като "обречени"

Последна редакция: ср, 15 яну 2020, 20:34 от fragal

# 166
  • Мнения: 819
Здравейте! Пиша тук, за да не правя нова тема. Дали е удобно пациенти на д-р Халил да ми кажат работното му време и евентуално на лично да ми дадат негов телефон. Нямам възможност тези дни да отида до НКБ а бих искала да говоря с него дали може да стане педиатър на бебенцето ни, когато се роди ☺️

# 167
  • Мнения: 7
Д-р Вълкова беше 12 години мой и на детето ми личен лекар.Тя е най-добрият лекар и прекрасен човек, който познавам. Тъй като детето ми порасна и рядко я посещавахме последните години, съвсем случайно разбрах, че е прекратила практиката си и е в чужбина.Днес ми препоръчаха д-р Халил за личен лекар, като ме предупредиха, че трудно записвал нови пациенти и учудващо успях. Даде ми безпроблемно телефонния си номер(по-нагоре прочетох мнение,че не си го давал ) и това се случи в 18.30 ч, което означава, че си спазва работното време или просто така съм улучила. Надявам се, че съм направила правилен избор.

Здравейте! Бихте ли ми казали дали сте доволна от д-р Халил, ако все още сте при него? Аз и двете ми дечица си търсим нов лекар, тъй като нашата докторка прекрати практиката си... Много ми е важно да е добър диагностик и да изписва антибиотик в краен случай. Благодаря Ви!

# 168
  • Мнения: 205
Ами честно казано моят син вече е почти 16-годишен и вече рядко боледува. Само веднъж съм търсила лекаря преди 2 години, когато 2 вируса един след друг бяха повалили сина ми и тогава д-р Халил не предписа антибиотик.

# 169
  • Мнения: 1
Здравейте, мнението за др. Гергана Георгиева все още ли е по-скоро лошо? Търсим педиатър за предпочитане в 3та градска, ама то чудо някакво с тия педиатри...

Благодаря

# 170
  • София
  • Мнения: 223
Здравейте, хора. За жалост доктор Лора Петрова е починала. Лека й пръст, каква да правим сега ...без лекар сме пак. Някакви препоръки? За Пипинги някой има ли лични наблюдения?

# 171
  • Мнения: 1
Здравейте, хора. За жалост доктор Лора Петрова е починала. Лека й пръст, каква да правим сега ...без лекар сме пак. Някакви препоръки? За Пипинги някой има ли лични наблюдения?
Ох, какво стана с тази жена, потресена останах и аз, личен лекар ми е от малка, сега търсим и ние нов.

Общи условия

Активация на акаунт